Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Wam też ten Prenalen wydaje się taki okropny w smaku? Ja tego przełknąć nie mogę :( Wzięłam go już dwa razy i przed chwilą zwymiotowałam jak poczułam ten zapach. Chyba sobie odpuszczę ten syrop.... Zmierzyłam sobie brzuch z ciekawości- 80, cycków nie mierzę, bo nie urosły ani pół centymetra :D nic, zupełnie, nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
to mamy takie same brzuszki Daria :) ,tez umnie 80 ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
ja to mam nadzieje duzo jeszcz nei pprzytyc awtym i brzuszek , ztego co pamietam to ty masz 1kg naplusie , aja juz 7 kg , waza 50 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, do tej pory + 1 kg, zobaczymy w czwartek, ja obecnie mam mniecałe 49 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko - co tam wygląd....nie jedna nam zazdrości.. taka jest prawda. jak czytam tematy kobitek które od lat chcą a nie mogą.....serce się kraje szczęściary jesteśmy :) ja na jedynaście dni przed terminem porodu mam komunię syna. nie wiem jak ja z ławki kościelnej się wytoczę ;) już wyobrażam sobie zalaną kościelną posadzkę moimi odchodzącymi wodami....matko chyba będę się musiała ostro poseksić z mężem w maju, to mała szybciej wyskoczy i będzie na komuni braciszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
hehe noto niezle luciola ja z moja zuza wciazy bedac tydzien przed prodem mialam komunie chrzesniaczki , no ale uciebie syn to tez wyzwanie Daria a ile masz w zrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
niby tak , zresztą musze się przyzwyczaić do słonicy bo w czerwcu to już jak słonica w ciąży będę wyglądać :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam komunie na poczatku maja, chyba 8jak sie nie myle wiec dobry miesiac przed terminem ale juz sie widze jaka ze mnie bedzie wtedy kuleczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia oj niewiele :D Ja też idę na komunię 15.05 i też się zastanawiam czy dam radę się dokulać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj luciola mi z Olkiem nic nie pomogło zabunkrował się i koniec. Żadne herbatki seksik nic.. a głupia byłam że nastawiłam się na wcześniejszy poród bo z USG wychodziło szybciej w 20tc. Tyle że nikt nie powiedział że po 12tc tych zmian terminu się pod uwagę nie bierze. Teraz nastawiam się że do 7.06 już urodzę no mam nadzieję. Dasz radę najwyżej w kościele urodzi i ochrzcisz od razu i impreza z głowy;) na szczęście nie mam nic imprezowego w planach bo nie wiem co bym zrobiła taki pączek i jeszcze coś ubrać trzeba. No na razie jest ok ale do kwietni maja będzie ciężko kasiunia Daria ja tyle to w podstawówce ważyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
paulusia ja niska jestem mam 162 i drobnej kosci temu pewnie tyle waze , mam nadzieje ze wroce do wagi sprzed ciazy w sumie 2 dzieci to mozei latwiej stracic kg niz przy 1 ja dzis juz czulam jak wracaliusmy zgarazu ze ciezej sie chodzi tzn czuc juz brzuszek codo porodu znow zapomnialam sie zapytac o cesarke ale mam nadzieje ze nie odmowi , w sumie czytalam na necie ze przewznie jak 1 cesarka to i pozniej 2 tez , no ale zobaczymy jak to bedzie < najwyzej powiem ze inaczej nie urodze>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przed chwilą się mierzyłam... w obwodzie mam 98 a w biuście 96:P Mały wkońcu spi a ja będę za chwilę jeść galaretke z owocami i bitą śmietana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnykotbiałykot
;-)witam, ja ostatnio namiętnie objadam się galaretką-mniam- i do tego troche lodów smietankowych....smacznego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnykotbiałykot
ja biust mam juz jak dobra koza:-) z miseczki B już mam D!!mam nadzieje że to juz koniec wzrostu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak ostatnio wszystko wsuwam..zobacze jak bede za niedlugo wygladac:P jak słonica:P ale nie mogę się oprzec tej galaretce...mniam mniam... dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnykotbiałykot
miałam takiego mega żarłoka w pierwszym trymestrze...potem na jakies 2miesiące trochę się uspokoiło:-) a teraz czuje że znowu wraca:-) może to jakaś silna faza wzrostu u maleństwa??-nie wiem ...muszę się jednak trochę powstrzymywać późnymi wieczorami ponieważ niestety już 2razy dostałam nocnego napadu zgagi-mega nieprzyjemne, aż gardło rano boli i dusi od tych kwasów!! a lak tak ok.2hprzed snem nie jem nic to na szczęście nic się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi tesciowa cisnienie podniosla...wrrrr za rok mamy slub koscielny. wszystko juz sobie zalatwilismy w sierpniu: kamerzyste, fotorafa, zespol....i teraz chcielismy sale w tym tyg. a ze dokladnie nie znalismy liczby gosci to poprosilismy tesciowa zeby policzyla ludzi z ich strony. dzis dala nam kartke, wszystko ladnie napisane:nazwiska, liczba dzieci.....a na dole!! imiona druhen i imiona i nazwiska swiadkow!!!! no szlag mnie trafil. mowimy ze my juz mamy wybranych swoich swiadkow czyli moja siostre i jego kolege a ta ze ona na kolege sie nie zgadza bo to musi byc ktos z rodziny...no i w koncu wyszla klotnia...:(nawet nam nie sponsoruje i chcialaby wszystko zeby bylo tak jak ona chce a nie my to samo tyczy sie chrzestnych dla naszego dziecka:O jeszcze sie nie urodzilo a ona JUZ WYBRALA. i oczywiscie MUSI byc mojego M siostra bo inaczej sie obrazi... juz widze ze bedzie matkowac mojemu dziecku a wtedy to sie pogniewamy... no nic wyzalilam sie troche i mi cisnienie spadlo...ide sie polozyc dobrej nocki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już po wizycie. mała sobie rożnie i wypina sie na wszystkich pupcią :P waży 540 gram i ma około 27 cm. Wyniki morfoligii i moczu super ale mam problem z krzywą cukrową :( po obciązeniu mam 8,6 a norma to 7,8 no i czeka mnie wizyta w poradni i prawdopodobnie dieta :( ech... jak nie urok... Juz powiedziałam mezulowi ze mnei to chyab wszystkie choróbska uwielbiają :( tarczyca, problemy z prolaktyną, toxo ciekawe co sie jeszcze przyplącze :( No nic ide jeść kolację i do łóźia Słodkich senków :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
bomi fajnie ze małą rosnie i zdrowa, no niestety tak to juz jest ze niektore znas przechodza bezproblemowociaze a innej wszystkosie czepia ja chyba od malej sie zarazilam , od wczoraj wiecozrem gardło tak boli ze azplakac sie chce, dzis z mala na kontrol ide wiec moze zapytam co moge lykac , i spac nie moge przez ten bol mala spi maz spi , aja klikam eh ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
inka linka tak to juz jest ztymi tesciowymi , mi tez czasem tak zalezie za skore az krew zalewa , imimo ze stara sie nie wtracac to i tak czasem cos palnie ,chyb aod tegojuz sa tetesciowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka pyszka
Witam czerwcówki po tak dłuugiej przerwie:) Lubię czytać to Wasze forum, bo jakoś mi cieplej i lżej na serduchu. Ja ostatnio mam masę pracy i chcę się ze wszystkim wyrobić przed porodem...ale forum czytam namiętnie:D kasiunia ja mam termin 26.06 a wesele w pierwszym tygodniu czerwca:) no i to jest najlepszy kumpel mężusia:) mam nadzieję, że mi się uda wyjść ale będę wyglądać jak hipcio:) Po Waszych informacjach na forum zważyłam się:( no i totalnie się załamałam. Przytyłam już od początku ciąży prawie 6 kg;(:( chyba muszę jakąś dietę stosować.. a naprawdę odżywiam się jak najbardziej prawidłowo..oj będę mieć problemy z wagą po.. i proszę Was o radę czy to normalne, że u mnie jest nadal bardzo mały brzuszek? mam 88 cm w brzuchu a w piersi F Jutro jadę na USG połówkowe, wychodzi że będzie to 22 tydzień. Myślicie, że to nie za późno? Strasznie się boję czy z dzidzią wszystko ok, tak mocno że nie mogę spać w nocy. Z tego powodu jeszcze nie mam nic, kompletnie nic nie kupuje bo się boję że mogę zapeszyć albo że będę się cieszyć na zapas.. no i jeszcze prośba do Was.. Czy macie problemy z nogami? tzn czy one Wam puchną? robią się żylaki i pajączki? ja nie mam zgagi ale ogromne problemy z nogami.. wszystko co wypisałam wyżej na raz i czy macie taką chwilową utratę czucia w nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 200
kasiunia chyba te tesciowe od tego sa. czy sa jakieś normy po wypiciu tej glukozy 50 g ile to przybywa tego cukru we krwi ? bo ja mam 84 cukier i jak pójdę na obciążenie glukozą to chyba się nie wyrobię do 140 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
myszka ja nic takiego odpukać na razie nie mam. mnie czasem jedynie dorwie rwa .6 kg jak piszesz do 22 tyg to nie dużo ,bywa większe przytycie do tego okresu ciąży . ja chyba też tyle już . a ja właśnie wróciłam z badań krwi ,i chyba zapowiada się kolejny beznadziejny dzień za oknem .szaro buro śnieżnie i wietrznie .... kiedy ta wiosna będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim, kto juz oczywiscie na nogach. Ja od 2.30 nie moge spac, wstalam i pytalm M czy to juz rano :) Za 3 godziny mam USG i dostaje juz do glowy... Dziewczyny trzymajcie kciuki!!!! inka linka - wspolczuje ci tej sytuacji z tesciowa. Nie wyobrazam sobie, jakby mi moja narzucala kto ma byc swiadkiem czy chrzestnym dziecka. Zreszta my na swiadkow tez mielismy znajomych, ale co do chrzestnych to bedzie problem, bo M ma rodzenstwo, ale nie chcemy nikogo z rodziny... bomi-super, ze z corcia wszystko w porzadku. No w najgorszym wypadku dietka u ciebie :) myszka pyszka - to chyba jestesmy w tej chwili tak samo poddenerwowane. Jesli chodzi o nogi to mam straszne skurcze miesni lydek. Milego dzionka wszystkim i melduje sie pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry kochane :) inka linka faktycznie Twoja teściowa to prawdziwa zołza :) ja bym sobie nie dała :)... Moja póki co bez rozmowy z nami zdecydopwała że to ona się będzie zajmować naszym maleństwem jak ja wrócę do pracy i w ostateczności tak niestety będzie :(.. W dodatku jej się chyba wydaje że ja od czerwca wracam-głupia chyba jest :).. Ale z błędu jej nie wyprowadzałam zrobię jej niespodziankę że z dzieckiem na pewno będę do stycznia-lutego :) się ucieszy :) ziolka, myszka pyszka powodzenia na badaniu :) na pewno wszystko będzie dobrze :) ja też sie dziś nie wyspałam :( jak wstałam na siku o 2 to nie usnęłam chyba do 5 :( i teraz bolimnie głowa :( Dziewczyny wysłałam Wam fajne zdjęcie na poczte :) tylko nie umieszczajcie go nigdzie bo nie wiem czy to jest kogoś czy nie ja sama skopiowałam z FB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Mały w przedszkolu przebrany za pirata bo mają dziś bal. Piesek po spacerku dość długim a ja z kawką i czekoladki sie chciało (no może coś innego ale nic nie ma) bomi niedobrze z tą cukrzyca ja mam wynik 122 po 2h 75g glukozy z tego co wiem do 140 jest norma. Dieta wszystko unormuje. a z malutkiej kawał dzidzi już inka linka moi teściowie tez wkurzający czasem choć źli nie są ale ostatnio teść mi wmawiał że ja przeciez siwych włosów nie mam że wymyślam itd a nawet dziś koleżanka zobaczyła że srebrna jestem eh i takie pierdoły. Ja mam na chrzestną Olka kuzynkę i już od kilku lat z nią nie gadam. Teraz na chrzestna biorę koleżankę która tez jest jedynaczką a na chrzestnego M wybiera. dla mnie to nie jest takie ważne. ziolka powodzenia na |USG i niech małe sie ujawni;) Ja też miałam przerwę w spaniu od 4 do ok 5 jak M wyszedł do pracy uwielbiam to ;( mam pytanku u mnie też rwa a ile kg nie wiem jutro rano się zważę ale koło 5-6 na bank myszka pyszka jeśli robią się tobie żylaki to radzę kupić specjalne pończochy uciskowe zapobiegną, nie będą cię boleć. Mam takie bo w zeszłym roku miałam skleroterapię i teraz uważam na nogi. Koniecznie odpoczywaj z nogami do góry na jakimś wałku i bierz rutinoscorbin wzmacnia ściany naczyń. kasiunia ty taki drobiażdżek jak ty te dziecko sama urodzisz? Powinni tą cesarkę zobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek ziolka ja mam wizytę za 2 godziny i też ze stresu nie przespałam pół nocy tylko przekręcałam się z boku na bok. odezwę się po wizycie, miłego dzionka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
myszka pyszka chyba nie zapozno ja jestem w 22 tyg i za 2 tyg mam na polowkowe < to chyba to samo co prenatalne , tez tak myslice , bo wczoraj moj lekarz nazwal to prenatalnymi > noi ztym weselem to tez masz, dl amnie to najgorsze takie imprezy w ciazy ziolka i dorota powodzenia na usg na pewno wszystko jest w pozadku prolaktynka swietne zdjecie tez bardzo mi si epodoba paulusia no imam nadzieje na ta cesarke tak jak wczensije pisalam , ale zawsze zapominam o ttym prozmawiac z lekarzem , mam nadzieje ze na nastepnej wizycie nei zapmne a i mam pytanko dziewczyny jak wyglada te badanie polowkowe , w 1 ciazy jak bylam niokt mi nie mowil o tym polowkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×