Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Mam pytanko mi leci siara ale jest raczej przezroczysta-nie ma żadnego koloru. Prolaktynka mnie też zaprosiłas na FB,a z tego co miw się wydaje to nie mamy konta wspólnego na FB. Bomi widze że nasi mają podobne zachcianki.Wczoraj miałam zupke a mój coś mowił o łazankach-ale nie mam kapusty a nie chce mi sie jechac do sklepu-więc nie robie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, jak macie konto na FB to dacie namiary na siebie! olamail@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia kilka osób z tego forum zaprosiłam :) dziewczyny ja znów popełniłam ten sam błąd ale koniec tego żebym ja się denerwowała przez jakąś głupią dziewuchę :( znów dałam się sprowokować ale już nie będę wchodzić na tamten topic grr mała się chyba bardzo ze mną zdenerwowała bo strasznie kopie :( jej jaki człowiek jest głupi :( zostaję z Wami i tylko z Wami bo jesteście normalne i można wyrazić swoją opinię a tam nie jak nie myślisz jak reszta to jesteś zła :( nienawidze tego typu ludzi :( no wygadałam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez cos slyszalam o wspolnym koncie na fb niestety ja tam konta nie mam i nie pomoge ale wydaje mi sie ze ktoras z dziewczyn wysylala namiary fb na poczte. zaraz sprawdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no juz wiem to martolinka wyslala namiary na swojego fb a wydaje mi sie ze jagna zakladala wspolny profil ale reki sobie uciac nie dam:P oki zmykam robic obiad:) dzis spaghetti bo juz za mna chodzi od kilku dni:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jutro mam wizytę i usg już nie mogę się doczekać, kłucie w pachwinie i dole brzucha dalej mi dokucza ale już nie tak mocno jak wczoraj - mam nadzieję że to nic złego. wczoraj weszłam na forum tylko rano, później mnie zmogło i spalam w dzień 3 godz, a tu tyle stron do przeczytania. ja z leków biorę luteinę, żelazo i magnez (kardiolog polecił mi magneb6 - podobno majlepszy). Naszczęście żadna choroba mnie nie dopadła, ale mój N tak jak większość waszych ostatnio choruje. W obwodzie brzucha mam już ponad 100 cm. milego dzionka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i maleństwo ma swoją pierwszą płytę cd z klasycznymi kołysankami np. chopin, mozart, bach i inni i staramy się codzinnie jej słuchać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to kierowniczka ale zamieszania;) hehe chyba nikt nie zakładał na FB ale ja nie wiem czy to dobry pomysł;) dostosuję się do większości. prolaktynka wiesz dziwnie ci ten rozmiar cyca skoczył mierzyłaś się? Bardzo ważne mieć dobrze dobrany stanik, a większość z nas ma za duże obwody za małe miski. Ja zawsze nosiłam 75b co sie okazało błędem bo powinnam 70 C a teraz mam 70D do kamienia kupię 70 E. Dobrze dobrany stanik ochroni cycuchy przed rozciągnięciem, Moja teściowa jak usłyszała że ja D mam to dziwił się bo ona twierdzi że ma d Gówno nie d tylko min E więc standardowy błąd:) izunia ja siary nie mam i uprzednio też nie miałam ale jak nawał przyszedł myślałam że eksploduję ewcia wątróbke też robiłam w sobotę szok bo ja nie lubię a tak mnie naszła ochota Ochraniacz widziałam jeden motyw ale nie szukałam innych widziałam taki na all to wkleję ci później linka a sklep TATO na cukrowej maja sklep w necie może warto zadzwonić zapytać bo pościeli nie wystawili. prolaktynka cytrynkę weź na badania od razu lepiej wchodzi. Ja tam jak na razie jakoś tylko ubranka zbieram resztę zamówimy hurtem w kwietniu kasa i trak z tych odłożonych idzie,wózek to i tak na koniec maja ;) Odebrałam wynik obciążenia 122 i chyba w normie z tego co się orientuję Wymiary me pas 79cm, 91cm najgrubsze miejsce, cyc 92cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki, w końcu mam chwilę odpoczynku. W nocy znowu mała tańcowała a z rana poleciałam na pobranie i zakupy. Przedźwigałam się i teraz jestem obolała. Ja od kilku dni też zauważyłam, że cieknie mi z piersi, ale tylko w nocy. W czwartek mam lekarza to się wypytam coś w tym temacie. Właśnie zmierzyłam obwód brzuszka i jestem w szoku 106cm... a to wg ostatniego usg 21 tydzień. Co do dróg moczowym to ostatnio też miałam z tym problem. Brałam Urospet 3x1 i Żurawit raz dziennie. Mam nadzieję, że mocz już mam w porządku. Jutro będę miała wyniki. A propos rozstępów stosujecie jakieś kosmetyki przeciw rozstępom? Lecę trochę poleżakować a później obiadek. Dziś pomidorówka od wczoraj mam strasznego smaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolaktynka - gdzie to wchodzisz? daj namiary a naszczekam na tę, która naszą prolaktynkę atakuje ;) i ja własnie ruszyłam dupsko celem zmierzenia sie a tu zonk...wcięło mi miarę....nic, później poszukam...ciekawe czy czasem w 9 m-cu za krótka nie będzie...:) właśnie zastanawialiśmy się z mężulem czy iśc na bal przebierańców...ale nie chce mi się....jedyna opcja przebrania: on - Bob Budowniczy, ja - betoniarka jak ścisnę sutoka to też mi juz leci siara. troszkę. z tego co wiem to może być biało-przezroczysto-żółtawa ach..pieknie dziś u nas na tym Śląsku....przynajmniej raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luciola to bez sensu ona jest za glupia by cokolwiek zrozumieć :) ma za sobą 2 poronienia, PCOS, hiperprolaktynemie, teraz zasżła w ciąże i wiecznie jej źle :) leczy się sama jak lekarz kazał jej brać duphaston 3x1 tabletkę to zażyła 3 naraz :P sama dawkuje sobie leki nie tylko te na podtrzymanie ale i jakieś żołądkowe.. A później Ci taka napiszę że gdyby sie okazało że dziecko będzie chore to by usunęła :( a mnie szlag trafia i w końcu nie wytrzymałam no i została forumową zołzą :( kurde ja lubie ludzi którzy mają odwagę pisać o tym co myślą a nie myslec tak jak inni żeby mnie tylko lubili wieje fałszem i tyle... Wy tu jesteście normalne jeśli jednej się coś nie podoba druga to przyjmuje do wiadomości a nie obgaduje w postach do kogoś innego... Szkoda gadać skasowałam już z ulubionych i koniec :) dzidzia najważniejsza :) u mnie też dziś pieknie ech nawet nie chcę myśleć że znów zapowiadają powrót zimy :( Boże oby im się nie sprawdziło ja już chce ciepły wiatr, zieloną trawę kwitnące kwiatki i BOCIANY :P o tak tylko dzięki tym ptakom wiem że wiosna rozgościła się już na dobre poza tym w tym roku szczególnie czekam na te piękne ptaszyska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luciola a co tam trzeba się cieszyć z tego że jesteśmy betoniary :P pamiętam jak jeszcze niedawno z zazdrością patrzyłam na brzuchatki teraz sama dumnie swój brzuszek eksponuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolaktynka nie przejmuj się niektórzy to mają z głową ehh... Mówicie że u was tak pięknie a u mnie wiatr taki że łeb urwie ale słoneczko przebija ale pranie zrobiłam wywiesiłam przedmucha fajnie. Za ta wiosną to chyba każda wzdycha a w tym roku szczególnie;) Luciola z ta betoniarą super hihi ubawiłaś mnie, a jak miarka się skończy dokupimy 2 i skleimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palusia- w ostatecznosci zamowie taki z allegro jak wkleilam, choc mi bardzo sie spodobal ten z nr 1: http://allegro.pl/kubus-puchatek-disney-posciel-3-el-90x120-i1431106406.html zmywanie wstawione, posprzatalam na balkonie, bo jak slonce wyszlo to strach bylo wyjsc. kupa lisci, igliwia po wyrzucanej choince i ogolnie brudno. teraz lsni :) i pranie sie suszy w sloneczku, wiatr tez sie zrobil taki zimny, choc jest 10st na dworze. wczoraj bylo lepiej 13, slonce i bez wiatru. chwilka odpoczynku teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Ja wlasnie wrocilam z Krakowa :) pogoda cudowna :D az milo sie z domu ruszyc :) co do mierzenia sie-ja nie kontroluje :P cyc urósł do rozmiaru D wiec grubo ponad 110 będzie-na bank :P nie istotne-wazne ze Filipek rosnie zdrowo. A konto mamy grupowe na FB ale garstka nas tam jest....ja nie potrafie sie tam odnalezc za bardzo. Wpisywalam imiona i nazwiska ktore wyswietlaja sie na naszym grupowym mailu, ale wyskakiwalo zawsze po kilka dziewczyn i final byl taki ze nie wysylalam zaproszen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grupa na FB nazywa się Czerwcówki 2011... jeśli potraficie znaleźć to zapraszam ;) ja strasznie nie lubie tego portalu :[ zbyt skomplikowany jak dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) No i rozłożyło i mnie :( potworny ból gardła,opryszczka i kaszel,że aż się wszystko w domu trzęsie. Poszłam do lekarza i myślałam,że szlag mnie trafi :( Wypełniłam tą cholerną deklarację o wyborze nowego lekarza (bo poprzednia zrezygnowała) poczym mówię bo baby,że chcę się zarejestrować. Była godz. 8.30, lekarz przyjmuje od 13.00, a ta mi mówi,że dziś już mnie nie przyjmie,bo za późno przyszłam. Ale miałam nerwa !!! Gdyby nie mąż (który zawsze mnie ucisza) to niezłego ambarasu bym narobiła. Poszłam do apteki kupiłam Prenalen, ale wydaje mi się,że mam zapalenie oskrzeli. Pojutrze mam wizytę u ginekologa i mam nadzieję,że dam radę się na niej pojawić :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria1985 uważaj na siebie - ja od 3 tyg walczę z kaszlem brałam oscillococcinum i syrop drosetux jest lepiej ale szału nie ma . Na obiad jednak zupa jarzynowa bo nie bardzo mi się chciało iść do sklepu mimo ładnej pogody Wreszcie rozebrałam choinki (całe 2 sztuki) wiem że trochę długo stały ale jakoś się zebrać nie mogłam bo do ubierania to wszyscy chętni tylko w tą drugą stronę zero zainteresowania wrrrrr idę się położyć buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to my już po obiadku. łazanki wyszły przepyszne zjadłam dwie michy :P i do tego talerz pomidorówki :P troche przesadziłam chyba bo teraz sie ruszać nie moge :P Mezul pom pracy drzemke sobie urzadza a my mamy chwile na odpoczynek. Ja za FB tez super nie przepadam bo tak jak pisze martolinka jakis taki skomplikowany :P Wole NK. Na Fb mam w znajomych jagne i znalazłam nasz wspolny profil :) Luciola ja tam bym poszła gdzies potupać nóżką nawet w przebraniu betoniarki hehehe :P palusia masz racje co do tych staników ze źle sobie większość dobiera rozmiar. Ja tez do niedawna zły nosiłam. Chociaz ja to ogólnie mam dwie rodzynki :P teraz to sie napatrzec nie moge jak urosły hihihih :P Prolaktynka nie buszuj już po tych forach bo sie tylko niepotrzebnie denerwujesz. Przeciez wiesz ze u nas najlepiej :D Ide na mała drzemkę a potem doprowadzić sie do porzadku żeby jakos u gina dzisiaj wygladac :P Napisze po powrocie wieczorkiem. Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna- cos wiem o tej nieszczesnej choince hehe. z radoscia wybierana przyniesiona, ubrana, nawet podlewana. a potem? na pomoc Eryka narzekac nie moge, bo z radoscia sciagal wszystko, ew. szarpal patrzac jak igliwie leci :P dobrze ze u mnie byla wyznaczona data "wystawiania" choinek, to malzona zmobilizowalo to zrzutu z balkonu i zaniesienie w odp miejsce :) Daria- widze ze mamy podobny charakter, bo ja bym tam raban zrobila i po prostu nie wyszlabym stamtad bez terminu do lekarza, tym bardziej ze w ciazy jestem. ciepla koldra, termofor, pilot od tv, dozwolone leki i spokoj- tego Ci teraz trzeba. to juz wszystko wiem o profilu na FB. doszlam do wniosku jednak, ze wole byc tutaj na kafe bardziej anonimowa, mail ok, bo tylko my mamy do niego dostep (choc przestrzegalabym przed tak szybkim dawaniem namiaru mimo wszystkim). moze jestem zbyt ostrozna, ale jak sie czyta czasem kafe to wlos sie jezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, fatalnie się dziś czuję, chodzę zgięta w pół jakbym garbata była, nie wiem od czego, brzuch mnie ciagnie, może to te więzadła, mam wrażenie że przez noc urósł mi strasznie i dlatego boli, odebrałam wyniki posiewu moczu i nie znam sie na tym, bałam sie że mam e.coli, ale wyszly dwie bakterie enterococcus species-pojedyncze i lactobacillus species-d.liczne, te drugie to wyczytałam ze wystepują w pochwie, ale skad u mnie w moczu, dbam o higienę i przed oddaniem moczu też dokladnie sie umyłam, pierwsze nie wiem? slyszalyscie moze o nich? do gina w czwartek najwcześniej mogę pójść a i to nie wiem czy iść, nie wiem czy te bakterie trzeba leczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam brzuchatki:) u mnie dzis prze cały dzien strasznie wiało..prąd nam wyłączyli i dupa..musialam z agregatem walczyc...jak jechalam do mamy to wszystkie banery i bilbordy były poprzewracane. az strach pomyśleć co bedzie dzialo sie w nocy... Ja to panikara jestem i strasznie boję sie wiatru:( i Następne nieszczęście...Mamy nowy dach i zerwało nam dachowki:(:(:( maż musiał sie zerwać z pracy i naprawiac dach w tym wietrze.bałam sie że spadnie..ale na szczescie wszystko ok. ja to czuje sie dzisiaj w miare...chociaz najadłam sie u mamy zupy kapuśniakowej..az sie ruszac nie mogłam... u mnie to chyba cos koło 100 w pasie będzie...ale musze miare znalezc i wtedy wam napisze. ja wczoraj sobie kupilam 2 staniki bo juz wszystkie za male sie zrobily...tez nosilam 70C a teraz to mam D. Jak nigdy...hehe mogłoby tak zostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moj mały w brzuszku dzisiaj tak szaleje ze szok:) pierwszy raz go tak mocno czuje...a Eryk wie ze mama ma w brzuszku dzidzie...i chodzi i mowi "dzidzi" i całuje brzuszek:) 1,5 roczne dziecko a takie kumate:) hehe oczywiście za mamusią...:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
jestem po wizycie wszytko w pozadku , dzidzius wazy 400 g drobna jest wiec termin przesuwa sie na pozniejszy , ale wiem z 1 ciazy ze trzeba sie sugerowac terminem z 1 usg do 12 tyg czy jakos tak bo dzieci roznie rosna pozniej , no i tym razem powiedzial ze raczej dziewczynka nie tak ja kpoprzednio ze napewno , no nic za 2 tyg prenatalne wiec moze tm sie dowiem na 99%, przy okazji jak mama malej pilnowala zajwechalismy do 2 sklepow zerknac na wozki no i znalezlismy zeby kolor byl bysmy od razu kupili ale niestety byl tylko rozowo szary jak dla mnie bardzo fajnie sie prowadzi i jest lekki http://www.babycentro.pl/?30,wozek-firmy-sena-model-cronos-patti no i wyciagnelam z szafy ciuszki dla dzisziusia i musze powiedziec ze na 52 to mam tylko 1 pajaca i z 2 dresiki , na 56 troszke wiecej wiec zakupy czekaja:) kupie wszystkiego po 3 sztuki , a co do wymiarow to w brzuskzu mam 80 a w cyckach 92 a i jak myslicie warto kupic na teraz dla corci takie trampeczki ,http://allegro.pl/myszka-minnie-trampki-roz-24-buty-od-23-28-i1434915800.html nie moge sie zdecydowac nielubie kupowac butow na allegro bo wole zobaczyc jak mala wnich chodzi ale tak mi sie podobaja , ano i jeszcze to ze sa ocieplane wiec juz na cieplejsze dni nie naloze hmm , mysle tak juz nad nimi 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
Hanka dzieci sa madrzejsze niz nam sie wydaje , moja ostatnio zaczela calowac brzuszek i mowi ze kocha dzidziusia , ale oczywiscie dalej nie odda bujaka i zabawek no i jak przgladalam ubranka to pchala sie na kolana i plaklala wzytko robila zeby zajac sie nia , moja jeststraszna zazdrosnica wiem ze bedzie bardzo ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
a ja się chyba załamię , bo mam wesele w lutym kuzynki i szyłam sukienkę ,. w domu zmierzyłam i wyglądam jak słonica, j do chudzielców nie należę i taka luzna sukienka ...normalnie jak słonica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
pewnie przesadzasz mam pytanko, ale jak ja sobie pomysle ze mam wesele na swieta wkwietniu miesiac przed porodem niecaly to dopiero bede wygladala cala zapuchnieta i wogole szok ,a to wesele brata rodzonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
normalnie chyba mam ochote ją trochę zwęzić. na to wesele też bym nie poszłam bo mi się nie chce nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×