Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

hej dorota- powodzenia na wizycie na pewno bedzie wszystko dobrze :) Palusia- pewnie maly pirat z wrazenia spac nie mogl :) ziolka, prolaktynka- wspolczuje kiepskich nocek, ja jestem takim spiochem, ze naprawde malo co jest w stanie mi sen zaklocic :P myszka pyszka- 6kg to nie tragedia, wszystko zalezy od Twojej masy wyjsciowej. jesli chodzi o puchniecie, skurcze, dyskomfort nog to polecam basen i jedenia mniejszej ilosc cukrow (nie tylko slodyczy, ale tez macznych rzeczy, no i owoce raczej do poludnia) mi to pomagalo w 1 ciazy, teraz odpukac jest ok, ale na pewno po 30tc bede musiala ograniczac do min weglowodany. no i (co wydaje sie absurdem) trzeba pic duzo wody, niegazowanej. bomi- wspolczuje cukrzycy, ja az sie boje robic ten test, niestety to bardzo wazne badanie. ponoc wlasnie przy cukrzycy rodza sie duze dzieci. trzymam kciuki by dieta wystarczyla. inka- no ja bym nie wyrobila z taka tesciowa chyba kategorycznie kazalabym malzonowi zrobic z nia porzadek, w przeciwnym razoe ograniczalabym dluzsze rozmowy do minimum i do tematow typu pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane :) Wczoraj tak zaczełyscie sie wszystkie namietnie mierzyć, że przy kapieli postanowilam sprawdzic swoje wymiary :P wiec i w biuscie i w pasie mam 106cm. Za to rano zapomnialam sie zwazyc :P teraz juz ubrana jestem i po sniadanku wiec nawet nie wskakuje na wage :) Dzisiaj musze jechac do pracy po L4 bo jest blad w dacie :[ do lekarza po poprawke i spowrotem do roboty. A pozniej mame odwiedze, bo wróciła z Niemiec :) takze jakos dzien zleci :) inka linka-nie daj sie tesciowej! bo co dopiero bedzie jak dziecko sie urodzi :/ na głowe Ci wskoczy. Nadgorliwosc gorsza od faszyzmu. bomi-spora Twoja kruszynka :) niech rosnie zdrowo! Uwazaj na diete. myszka pyszka-22 tydzien to optymalny czas na polówkowe :) nic sie nie przejmuj. Co do nóg-ja pajaczki mam sprzed ciazy...mam to genetycznie :/ nowych nie zuwazylam...nie puchna, ale czesto w nocy dretwieja i czasami pojawiaja sie kurcze łydek. Choc od kiedy pije regularnie magnez bardzo rzadko. ziolka, dorota-trzymam kciuki za badanka! bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki wczoraj bylo tak okropnie, wiało i prąd nam zabrali, pojechałam do mamy i siostry a tam tak samo, jak po drodze widziałam te drzewa poprzewracane i przystanki to niezbyt miło się robiło :( ale dziś już lepiej, słoneczko fajnie świeci :) ja też mam wizytę 17 lutego a jakoś w nast. tygodniu będę miała glukozę co do obwodu to też zapodziałam miarę ale jak tylko znajdę do napiszę, co do wagi to na ostatniej wizycie jak mnie ważyła położna to miałam 3,5 na plusie i byłam mocno zaskoczona bo to wszystko w ciągu 5 tygodni przybyło, ciekawa jestem jak to dalej będzie bo apetyt mam coraz lepszy :) to prawda, że większość kobiet ma źle dobrane staniki, ja przed ciążą nosiłam 75 D i kilka koleżanek się zdziwiło, ale cóż wymierzyłam się dokładnie i mierzyłam kilka rozmiarów i ten był najlepszy i najwygodniejszy inka linka - nie zazdroszczę teściowej :/ ja ogólnie na swoją nie mogę narzekać, ale to ona się będzie zajmowała małą jak wrócę do pracy i mam nadzieję, że wtedy o niej zdania nie zmienię, ale pocieszam się tym że do pracy wrócę najwcześniej za rok :) dziś mi się spało całkiem dobrze, bo dostałam od gina Aspargin (magnez i potas) na moje drętwienie nóg w nocy i jest całkiem dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia na badaniu polówkowym (nazwa stad ze robi sie je mniej wiecej w połowie ciazy) wyglada tak jak zwykle badanie USG, z tym ze lekarz dokladnie sprawdza narzady dziecka. Mierzy obwod glowy i brzuszka, komory serca, pepowine, sprawdza gdzie umieszczone lozysko...liczy paluszki u nóg i rak :) takie szczegolowe badanie USG .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ja sie dzisiaj wyspałam i puki co narazie nie mam problemu ze spaniem :) ziolka i dorota trzymam kciuki za USG :) Napewno bedzie dobrze. Kasiunia ja miałam połówkowe + prenatalne i lekarz mierzył dokładnie Mimi z każdej strony, sprawdzał czy ma wszystjkie paluszki, równe nózki i raczki itd. No i predewszystkim miała echo serduszka i sprawdzanie dokładne czy z serduszkeim wszystko oki. Jutro ide do pradnie chorób cukrzycy, Mam nadzieje ze mnie szybko przyjmą i bede mogła dobrze zadbać o Mimi. Najgorsze bedzie to jeśli nie dostane glukometru i bede sobie musiała kupić bo to troszke dorgi szpas :( Pogoda dzisiaj nie nastrajająca :( Niby słoneczko świeci ale wieje tak ze chce głowe urwać. A tak ładnie było wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!! Ja wczoraj wieczorem byłam na goracej czekoladzie w kawiarni z przyjaciółką. Nie widziałyśmy się od lata,więc miayśmy o czym plotkować. Dziś za to piore już ciuszki te co dostałam od koleżanki i co kupiłam w second handach. I tka sobie myślę,ze chyba z ciuszków już nic nie będę kupowała. Przynajmniej na początek,bo potem wiadomo,że trzeba będzie. Zastanawiam się tylko czy te ciuszki mi się przydadzą,bo mam sporo na 56, mniejszych nie mam,a jak dzidzia będzie większa? To co wtedy? Moje samopoczucie już lepsze. Jeszcze troszkę głowa boli. Wczoraj też pobolewała i wzięłam pół paracetamolu i przeszło. więc mam nadzieję,że do piateku mi przejdzie zupełnie. A w piaek przyjeżdża mój mężu i w niedzielę wracamy do siebie... Daria-mi na kaszel drosteux bardzo pomógl, a na gardło płukanka z szałwi. Więc polecam... A co do lekarzy to szkoda słów,ja taka zniesmaczona byłam w poniedziałek po tym laryngologu, która stwierdziła,że nie może mnie nawet zbadać!! Bomi-jak robisz te łazanki? Makaron z kapustą kiszoną? A co do FB,to ja jakoś się tez nie odnajduję tam:-( A nasz profil może prześlij na maila,co? ewcia-masz racje,ze to co się dzieje na kafe to czasem jakaś paranoja jest. Nie wiem skąd w ludziach tyle zawiści i w ogóle? Mam pytanko-ja to z doświadczenia wiem,że chyba lepiej wygląda sie w ciaśniejszych ciuszkach. luźne ciuchy troszkę tuszują,ale też poszerzają . Ja na szczęście nie mam żadnych imprez teraz,potem w czerwcu się zaczną,ale to wszystko zależy od dzidzi czy będziemy w stanie pójść i od mojego samopoczucia po porodzie :-) A ja miałam zdawać jeszcze egzamin na uprawnienia przed porodem. Ale pierwszy wolny termin jest 20.05 i to w Warszawie. Więc sobie odpuściłam,bo nie wyobrażam sobie siebie jadącą w końcówce 9 miesiąca 300 km w jedną stronę, stres i potem egzamin ;-) Termin mi najpierw wyszedł na 1.06 ( z okresu),a z pierwszego USG na 9.06 i ja się nastawiam że miedzy 1 a 9 urodzę,ale rożnie to może być :D Inka, inka-nie przejmuj się gadaniem. Mi na szczęście jeszcze nic niczego nie narzuca, więc na razie mam spokój. Wręcz przeciwnie czasem mam wrażenie,że teściowie w ogóle nie interesują się co tam z ich pierwszą wnuczką, jak ja się czuję, czy dzidzia rośnie... Nic zupelnie nic... Czasem to też przykre... Bomi-biedna jesteś z tymi choróbskami :-( A może warto powtórzyć to badanie,może coś zafałszowało :-( Ja miałam po glukozie 123 ,a tak jak PAlusia pisze jest do 140 norma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dajemy sie tesciowej:) moj jej powiedzial ze dziecmi nie jestesmy i to nie ona slub bierze tylko my. ona moze nam co najwyzej doradzic a my i tak zrobimy jak bedziemy chcieli. moja mama jakos sie nie wtraca i zyje. za kazdym razem mi mowi ze to nasze zycie ale jak bedziemy czegos potrzebowac to ona chetnie nam pomoze...no ale nic.. przez ta babe zasnac nie moglam. meczylam sie chyba do 1 albo i dluzej macie racje tesciowe juz takie sa:) traktuja dorosle dzieci jak maluchy, ktore trzeba prowadzac za raczke a moj byk w tym roku konczy 27lat!!:D myszka pyszka nie przejmuj sie malym brzuszkiem bo ja tez mam w obwodzie 83cm a w piersiach 101:D no i 4kg na plusie. a wlasnie kiedy trzeba zrobic ta glukoze? ja zaczynam 23tc a do nastepnej wizyty czyli 07.03 musze ja zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka- ja mam wizyte dopiero 25 lutego i po tym terminie bede robic ten test obciazeniowy glukoza. dla mnie to bedzie problem, bo trzeba przyjsc na czczo rano, a potem czekacc grzecznie na nastepny pomiar. z Erysiem to sie tak nie da i chyba bede musiala malzona prosic, zeby poszedl pozniej do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz mam takie żarłoka. W sumie to nie jem dużo,ale często... Jadłam śniadanie po 8, a teraz znów jestem głodna i musze chyba pójść coś zjeść ;-) Co do biustu to mi na początku tak strasznie mocno rósł, teraz na szczęście stanął i na razie od grudnia nie kupowałam nowego biustonosza.A rozmiar mam bardzo duży :-/ Więc już teraz martwię się jak to będzie ze stanikime do karmienia,bo 300 zł nie chcę na 1 szt wydawać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea- dobrze ze sa wyjatki od tradycyjnej tesciowej, moja tez jest takim wyjatkiem, przyjedzie do mnie na 2 tygodnie zaraz po porodzie :) Erys ja uwielbia. Agnik- ja tez sie zastanawiam nad biustonoszem, bo normalnie nosze D, a ten do karmienia musi byc szczegolnie dobrze dobrany, tym bardziej, ze ja przez pierwsze 8 miesiecy chodzilam w nim 24/dobe. i jaka byla moja radosc jak w koncu moglam isc spac bez stanika... super uczucie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ miałam wczoraj dzień, ból koszmarny, na szczęście dziś już go nie czuje, tylko przy jakichś gwałtownych ruchach, a w dodoatku zasnąć wczoraj nie mogłam, dziecko tak się wierciło jak jeszcze nigdy. dziewczyny co do biustu, to skoro mówicie że biust Wam rośnie to dlaczego nie zwiekszacie miseczki tylko obwód? z 75 na 85 obwód się Wam powiekszył pod biustem? nie uwierze, trzeba miseczke zwiekszac a obwód zaniżac tak by stanik dobrze trzymał piersi, wtedy ani nie bolą ani nie robią się rozstepy, wiem po sobie, od roku nosze dobrze dobrane staniki, i w ciazy z rozmiaru 65f skoczylam na 65gg, miski nie końcą sie na d naprawde, warto sie uświadomić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się już nie podniecam tą pogodą :( znów zapowiadają śnieg a tak bym już wiosne chciała :( jej dziewczyny może i ja mam cukrzycę skoro moja mała jest taka duża??? teraz to się boję usg robiło mi dwóch lekarzy i zarówno jednemu jak i drugiemu wyszło że mała jest większa o jakieś 2 tygodnie :( cieszę się że rośnie ale trochę się obawiam :( wizyte mam 17 a na glukozę pójde w poniedziałek 14 oby się nie okzało że to będą słodkie walentynki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, Piszecie o biuście, ja nie widzę znacznych zmian w swoim rozmiarze a szkoda bo zawsze miałam mały, noszę cały czas 80b. obwód w brzuchu 95cm:) wyskoczył mi bębenek ostatnimi czasy... inka linka- niezła teściowa, moja też się wtrąca, ale do takich numerów się nie posunęła, za to jest uciążliwa na każdym innym kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 200
jeżeli mi cukier ostatnio wyszedł 84 ,a norma 105 , to po wypiciu glukozy 50g mam szansę zmieścić się do 140 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie POgoda dziś paskudna do tego mam kiepski humor bo wczoraj przylazła teściowa ......truła , że chce zobaczyć to co już kupiliśmy więc mój M dla świętego spokoju jej pokazał . Potem temat zszedł trochę na poród a ona do mojego : Synuś to jak tylko zawieziesz ją do szpitala to przyjedź po mnie ..... a we mnie to już się gotowało i mówię jej , że poród czasem trwa bardzo długo i że to nie ma sensu poza tym co ona tam będzie robić na to wiedźma : a co ci to przeszkadza że będę siedzieć na korytarzu No myślałam, że ją uduszę ..... dałam jej do zrozumienia ze sobie nie życzę wizyt zaraz po porodzie bo to nawet szkoda dzieciątka zeby tabuny ludzi od samego początku zarazki przynosiły. Jak wyszła to mojemu powiedziałam , że jeśli ją poinformuje ze pojechałam do szpitala to go zabiję Dziewczyny ja jej poprostu nie trawię, próbowałam jakoś się z nią dogadać i tolerować ale nie udaje mi się to tyle lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Wam szczerze powiem że ja też bym wolała żeby mnie nie odwiedzała bo na sam widok mnie trzęsie mam dystans do swojej i już tak zostanie ona sama go stworzyła... na szczęście mój M bęzie ze mną przy porodzie więc może nie będzie siedzieć a co do wizyt po to nie wiem też coś wykombinuję a juz karmić przy nich nie będę na pewno!!!! najgorsze jest to że mnie strasznie wkurza jak ona mówi do psa po dziecinnemu i jak pomyślę że do mojego dziecka też tak będzie mówić to z nerwów brzuch zaczyna mnie boleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnik - jesli chodzi o łazanki to ja mieszam białą kapuste z kiszoną, do tego doadje makaron troszke mięska, kiełbaski i grzybków. Wychodzą pyszniusie :) Piszecie tak o stanikach ja teraz nosze 80B a przed ciążą nosiłam 75A i wstyd sie przyznac ze mam cycki jak dziewczynka w podstaówce. Bea chyba tego nie mozna popijać. Weź ze sobą cytryne i wciśnij bo wtedy smakuje jak lemoniada. Ja zawsze z rana mam problem z samopoczuciem i dałam rade więc y tez napewno sobie poradzisz :D Prolaktynka - to że dzidzia jest duza nie świadczy o tym ze mozesz miec cukrzycę. Moja Mimi jest normalnych rozmiarów jak na swoj wiek, a jednak mnie to dopadło :( Jak zaczełam czytać mezulowi diete ktora bede musiała miec to on sie ucieszył bo stwierdził ze nie bedzie mi smaka robił i bedzie jadł to co ja i moze dzieki temu troszke schudnie i powiedział ze kupi mi wkońcu parowar o ktory sie proszę chyba od roku :P Na poczatku sie zdołowałam ale powiem Wam ze staram sie teraz widzieć coraz więcej pozytywów :) Chociaż nie wiem jak ja wytrzymam bez schabowszczaka i frytek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki! Widzę,że nie tylko ja mam taki "uraz wrodzony" do teściowej. Ja się staram jak mogę żeby być miła, grzeczna itd. Stwierdziłam,że jezdzimy do nich tak zadko, że po prostu tak wypada. Wcześniej to zawsze jej przytakiwałam, uważałam tak samo jak ona,żeby sie nie kłócić,bo ona zawsze musi mieć rację. ale teraz to już jakoś mi wsio ryba i mówię to co myślę,co jej się nie podoba. Czasem mam wrażenie,że traktuje mnie jak małą rozpieszczoną dziewczynkę i nasze pomysły, sposob życia traktuje z ironicznym uśmiechem, a mnie to wyprowadza z równowagi. A najbardziej wkurza mnie ,że przy każdej możliwej sposobności mówi,że ona to pracowała na kuchni jeszcze dzień przed porodem,a ja od poczatku ciąży jestem na zwolnieniu!! No trzęsie mnie wtedy. Nie uwzględnia faktu,ze u mnie ciąża jest wystarana po 2 latach i od początku zagrozona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tesciową puki co mam fajną Dobrze się z nią dogaduje chociaz jak uslyszała wczoraj ze kolejne choróbsko sie przypałetało to wyczyłam w jej głosie ze sama sie zaczeła chyba zastanawiac co jeszcze mnie dopadnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi w laboratorium powiedziały,że można troszkę wody popić. Ale zabroniły cytryny wciskać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
oj dziewczyny bez tych naszych wrednych teściówek świat byłby za piękny :-P ja mam nadzieję że mojemu nie przyjdzie do głowy żeby być w szpitalu jak będę rodzić.moja tez się nie interesuje się jak się czuję jak dziecko rośnie , jedyne pytanie i to nie zawsze kiedy do lekarza idę lub kiedy byłam . ja juz na nią staram się nie zwracać uwagi agnik wiem że jak zaluzne coś to niby tuszuje ale i podwaja :-P dlatego musze zwęzić sukienkę tak od pasa w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:P Poczytałam was trochę ale trzaskacie te strony jak opętane:) Wczoraj zrobiłam na deser mus truskawkowo- bananaowy, oczywiście tak się najadłam obiadu, że nie mogłam go zjeść i zmęczyłam go dzisiaj na śniadanie:D Mały kopie, więc jestem spokojna, chociaż kiedy podnoszę bluzkę, żeby popatrzeć na kopniaczki to od razu przestaje. Ja nie wiem jakiś wstydzioch mi rośnie:) A i dziewczynki powiedzcie mi coś, bo juz sobie do głowy biorę. Wczoraj mi znajoma powiedziała, że mam mały brzuch jak na 5 miesiąc i teraz myślę, ze to może źle. Kur... ale człowiek głupi. Byłam u lekarza wszystko ok a tu ktoś ci cos powie i bierzesz jego słowa bardziej niż opinię doświdczonego lekarza:o Naprawdę ja za dużo już siedzę w domu i przez tą ciążę to chyba sie nabawię jakiejś nerwicy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea widziałam w Rossmanie Lovelę proszek i płyn, kupię na początek proszek ale płyn widziałam Silan sensitive, gdzie był dzidziuś malutki na obrazku i można stosować, więc spróbuje tak a jak mi sie proszek skończy to przejdę na taki jakiego my używamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moją teściową to tak niestety jest od samego początku. Kiedyś jak ją poznałam to nawet byłam po jej stronie bo mój małżonek( jeszcze jako chłopak) twierdził że się z nią zyć nie da..... jego brat też. Niestety po jakimś czasie musiałam przyznać im wszystkim rację, wpieprza się we wszystko i krytykuje Wiem ,że zycie jej nie rozpieszczało ale niech da innym żyć dlatego pojawia się u mnie w domu z okazji świąt i uroczystości Na moje nieszczęście mężul miał imieniny , teraz urodziny w marcu potem jej imieniny ..... więc do porodu jeszcze kilka razy będę wysłuchiwać jej mądrości Wiecie co w tym wszystkim jest najgorsze że robi z siebie taką ofiarę losu wszystko załatw za nią ale do mądrowania pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze zdjęć które kojarze z naszego maila wydaje mi się że większosc z was jest szczupła, więć skad obwód 80? taki jest przewidziany dla kobiet majacych ponad 80 cm pod biustem, a przeciętnie wiekszosc z nas ma +/-70cm, więć cos co ma 80cm nie utrzyma sie w miejscu, ani tym bardziej nie jest w stanie utrzymac biustu nie chce prowadzić tu agresywnej nagonki, nie jestem żadną właścicielką sklepu z bielizna, a każdy ma prawo ubierać się jak chce, ale fajnie by było gdyby chociaż część z Was w wolnym czasie, póki nasze dzieciaczki jeszcze nie absorbują go w całośći, poświeciła troche czasu sobie i choćby poczytała nie tylko o butelkach i wózeczkach ale o dobrych biustonoszach, bo po porodzie na pewno nie będzie na to czasu, nie wiem czy tu można tak bezpośrednio linkować ale jeśli któraś będzie zainteresowana polecam Wam strony: www.balkonetka.pl www.stanikomania.pl http://forum.gazeta.pl/forum/f,32203,LOBBY_BIUSCIASTYCH_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 200
jak obliczyć dobrze rozmiar biustu w ciąży > jakąś stronke konkretna macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
hej Wam rzadko zaglądam, bo pracuję i tak jakoś czasu na forum brak, ale chętnie czytam Was jak tylko mam okazję zajrzeć :) Wczoraj byłam na połówkowym, dziecko zdrowe uffff, no i będę miała drugą dziewczynkę. Bardzo napaliliśmy się na chłoca, więc teraz trochę nam łyso, musimy dojść do siebie. A zatem uzupełniam moją rubryczkę w tabelce, której nie mogłam znaleźć, dopiero na 174 stronie była NIK WIEK TERMIN PORODU MIEJSCOWOŚĆ PŁEĆ IMIĘ martolinka89....21.....1.06.........Gliwice....syn...?..< br /> arkadiaaa..........24.....1.06........Warszawa synuś Jaś/Eryk joanna2800.....31.......02.06.....Łódź Agnik83...........27.....03.06.......Elbląg Jado.................33......03.06.......Zielona Góra Bea74 ............36.........03.06 ......łódzkie bomi ...........29........03.06......Tychy....dziewczynka.....Mic halinka lilka1237...........29.....03.06..międzyrzec podlaski dziewczynka luciola28.........36.......03.06......k.Gliwic,,,córa... Dominika palusia81.........29........3/5.06......k.Szczecina...... chłop..Filip młoda@mamusia.19.........05.06.......łódź Asia_Malina.........28.......6.06........Skawina/k.Kra kowa gosia84..............26.......6.06........nad morzem.......dziewczynka margo205...........26.......7.06.......Elbląg...chło piec.... izunia1986..........24.......08.06.......Gliwice/Anglia.. .. chłopiec.....? Mgielkusia...........26.....08.06.......śląskie - Świętochłowice/DE - Bochum - dziewczynka - Paulinka. Ania26.............31...........10.06......podkarpackie.. ...dziewczynka ziolka79.............31.........11.06.......Jastrzębie/L ondyn panna_z_de........24..........11.06.......Niemcy aśka2010........... 31.........13.06.......mazowieckie syloonia89..........21..........15.06.......wielkopolskie .......? MamusiaAgusia.....28.........16.06........opolskie inka linka........... 22..........16.06.......opolskie ewcia_82............28..........16.06.......Niemcy stell.................. 27..........16.06.......Polkowice kasiunia..............27..........16.06.......Białystok< br /> monis26..............25..........16.06.......Ostrów Wlkp prolaktynka23......23..........16.06.......Kraków słoneczku25........25..........17.06.......Olsztyn Qska..................33......... 18.06.......Gdańsk.......dziewuszka Maglip.................21..........20.06.......Wocławek< br /> muchy w nosie.........28..........20.06.......lubuskie ForMalinowa........ 27..........21.06.......podkarpackie mama z de............24..........22.06.......Niemcy Frankfurt myszka88.............23..........22.06.......dolnośląsk ie s-t-o-k-r-o-t-k-a.....24..........22.06. Dorotta84.............26.........23.06.......Wadowice.... .Zosia/Jaś jagna841..............26..........23.06.......Inowrocław Hanka89...............21..........24.06...... pomorskie Daria1985.............25..........24.06.......Poznań neciaa................. 21..........24.06.......warmińsko-mazurskie mysza_x...............20..........24.06......dolnośląsk ie margolka_86..........24..........24.06......lubelskie maja272................27..........26.06. Aguś85..................25..........27.06......k .Kielc dorota83...............27..........27.06......Koszalin martika 34 07.06......Lubin Paulinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qska witam u nas:) No my byliśmy nastawieni na dziewczynkę, chociaż to nasze pierwsze dziecko:) No ale teraz to ja bym mojego syneczka nie zamieniła na żadną dziewczynę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolka- dobrze, że radzisz, myślę, że faktycznie wiele z nas ma zły stanik, szczególnie przy większych piersiach łatwo jest popełnić błąd, ale ja np. pod biustem mam 82cm i nie jest to tłuszczyk w tym miejscu, po prostu mam taką budowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×