Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Uffff wkońcu przeczytane:)kurde stronke z forum musze mieć otwartą 24h żeby widziec jak ktos cos wpisze i czytac nabieząco:) Jaonna moja tesciowa też jest straszna.Sniło mi sie kiedys ze przyjechała do nas zaraz jak urodziłam tzn jak wróciłam ze szpitala do ona juz u nas była i nawet mój nie wiedział ze chce przylecieć.Ona by chciała nam pomóc.Jak ostatnio uslyszałam że moglaby przyleciec na 3 miesiące to myslalam ze mnie coś trafi.Ale mój też stwierdził że nikt do nas nir przyjedzie.Musimy poradzić sobie sami. Dziewczyny powodzenia na Usg.Żeby dzidzie pokazały co tam mają. Ostatnio sie dowiedzialam ze u mnie glukoza nie jest taka straszna i podobno rozrobiona z soczkiem cytrynowym:)może nie bedzie tak zle.Tylko najgorsze jak ja wytrzymam bez jedzenia:(i to tyle czasu. Probowałam zmierzyc brzuch i wychodzi ok 100 ale musze kupic inna miarke bo tą mialam papierową i mi sie rozwaliła. A cycuszki tez mi urosły,mój sie śmieje i mówi że ma nadzieje ze sie troche zmiejsza. A co dobiustonoszy tez zawsze mam rpbolem żeby jaks dopasować.Jak nie druty mnie kłują to miseczka jakaś taka niedopasowana,naprawde cięzko mi dopasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
witajcie dziewczyny 2 dni mnie nie było a tu tyle czytania o ile pamietam mialam podać przepis na dressing miodowo musztardowy 2 łyżki musztardy francuskiej 2 łyżka miodu 2 łyzki octu balsamicznego 6 łyżek oliwy z oliwek wszystko do malego słoiczka i wytrząść porządnie wczoraj byłam na polówkowym wszystko było ok, dzidzia 489g, wreszcie uporałam sie z trapiącymi mnie od początku zapalenie bakteryjne zaczełam uzywać lakcyd dzieki waszym radom i moze to pomogło... Lekarz podziwiał ze mam taki duzy brzuch i zadnego rozstępu skora bardzo napieta... ale w bardzo dobrej kondycji a uzywałam Musteli takze dzieki waszym radom :-) Lekarz pokazał mi synka w 3 d i ma moje usta i mój nosek ( mam specyficzny profil) ... wprawilo mnie to w dobry humorek ... dał mi kolejną reklamówkę z gazetami i próbkami ( juz mam 3 buteleczki avent) wreszcie udalo mi sie złapac w ręce wózek który sobie upatrzyłam i sprawdził sie jest dość lekki i zwrotny wiec problem z glowy co do zylaków moj lekarz przepisał mi cyclo3fort i odczuwam duzą poprawę wiec polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arkadio zwracam więc honor;-) nie chciałam by któraś poczuła się urażona czy coś w tym stylu, wiem jak trudno przekonać kogoś do zmian, nic na siłę i nie twierdzę że zjadłam wszystkie rozumy, sama walcze z mama by załozyła w koncu odpowiedni stanik a nie namiot w rozm 95c, w ktory mieści sie raptem 1/3 biustu, a reszta wylazi dolem gora i bokiem, a obwód ma na łopatkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 200
biust 80 E to dużo czy mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma czegos takiego jak duzo czy malo, jeśli taki rozmiar wychodzi z kallulatora i jest wygodny to jest odpowiedni, jeśli chcesz pooglądać biusty dziewczyn w podobnym Ci rozmiarze, a także w literkach f,g,h,j itd to polecam strone balkonetka.pl, wystarczy się zarejestrować, a w katalogu jest masa zdjęć dziewczyn, które wzajemnie sobie doradzają w kwestii staników i dopasowania, te duże literki przerażają tylko na pierwszy rzut oka, a tak naprawde wcale nie ma znaczenia czy a czy d czy g, ma być dobrze dobrane i trzeba się w nim dobrze czuć i prezentować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIK WIEK TERMIN PORODU MIEJSCOWOŚĆ PŁEĆ IMIĘ martolinka89....21.....1.06.........Gliwice....syn...?..< br /> arkadiaaa..........24.....1.06........Warszawa synuś Jaś/Eryk joanna2800.....31.......02.06.....Łódź Agnik83...........27.....03.06.......Elbląg Jado.................33......03.06.......Zielona Góra Bea74 ............36.........03.06 ......łódzkie bomi ...........29........03.06......Tychy....dziewczynka.....Mic halinka lilka1237...........29.....03.06..międzyrzec podlaski dziewczynka luciola28.........36.......03.06......k.Gliwic,,,córa... Dominika palusia81.........29........3/5.06......k.Szczecina...... chłop..Filip młoda@mamusia.19.........05.06.......łódź Asia_Malina.........28.......6.06........Skawina/k.Kra kowa gosia84..............26.......6.06........nad morzem.......dziewczynka margo205...........26.......7.06.......Elbląg...chło piec.... izunia1986..........24.......08.06.......Gliwice/Anglia.. .. chłopiec.....? Mgielkusia...........26.....08.06.......śląskie - Świętochłowice/DE - Bochum - dziewczynka - Paulinka. Ania26.............31...........10.06......podkarpackie.. ...dziewczynka ziolka79.............31.........11.06.......Jastrzębie/L ondyn panna_z_de........24..........11.06.......Niemcy aśka2010........... 31.........13.06.......mazowieckie syloonia89..........21..........15.06.......wielkopolskie .......? MamusiaAgusia.....28.........16.06........opolskie inka linka........... 22..........16.06.......opolskie ewcia_82............28..........16.06.......Niemcy stell.................. 27..........16.06.......Polkowice kasiunia..............27..........16.06.......Białystok< br /> monis26..............25..........16.06.......Ostrów Wlkp prolaktynka23......23..........16.06.......Kraków słoneczku25........25..........17.06.......Olsztyn Qska..................33......... 18.06.......Gdańsk.......dziewuszka Maglip.................21..........20.06.......Wocławek< br /> muchy w nosie.........28..........19.06.......lubuskie...chłopiec ForMalinowa........ 27..........21.06.......podkarpackie mama z de............24..........22.06.......Niemcy Frankfurt myszka88.............23..........22.06.......dolnośląsk ie s-t-o-k-r-o-t-k-a.....24..........22.06. Dorotta84.............26.........23.06.......Wadowice.... .Zosia/Jaś jagna841..............26..........23.06.......Inowrocław Hanka89...............21..........24.06...... pomorskie Daria1985.............25..........24.06.......Poznań neciaa................. 21..........24.06.......warmińsko-mazurskie mysza_x...............20..........24.06......dolnośląsk ie margolka_86..........24..........24.06......lubelskie maja272................27..........26.06. Aguś85..................25..........27.06......k .Kielc dorota83...............27..........27.06......Koszalin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
mierzylam sie i pod biustem mam 73 a biust 90 rozmiar stanika z kalkulatora to 65 F . TO ZE 65 TO wiedzialam , no ale ze F , dobrzeze wpore temat sie rozpoczal bo corcia wyzdrowieje i mam zamiar wyruszyc po nowy stanik ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim :) uzupełnilam tabelke gdyz zmienil mi sie termin porodu no i znamy juz plec naszego szczescia :)po niedzieli kupujemy juz lozeczko z wkladem: materacyk, kolderka, poduszka kocyk juz mam i kupilam taka fajna mate grubsza trozke w zwierzaki do wyscielenia materacyka i moze beyc tez do wozezka:) oprocz tego planuje kupic butelki i przewijak :) pozniej sie dokupi karuzelke i baldachim :)cisza te zakupy bardzo w połaczeniu z kopniaczkami malenstwa :) buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia nie ma się czego bać, to wcale nie jest duży biust, kalkulator liczy orientacyjnie, trzeba mierzyć, bo jeśli nie masz za dużo tluszczyku na zebrach to 65 moze byc za scisla, jeśli zależy Ci na dobrym dopasowaniu to ważne byś trafiła na pomocną i znającą się panią w sklepie, nie wiem gdzie mieszkasz, i czy masz dostęp do sklepów z markami dla biuściastych, w większych miastach są a w mniejszych niestety ale w wiekszosci panie w sklepikach na pytanie o rozmiar stanika ponizej 70 i powyzej literki d robia wielkie oczy i twierdza ze taki rozmiar nie istnieje...i wtedy trzeba kombinować przez internet, jeśli byś miała jakieś pytania to pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak troszke pobuszowalam w tutejszych sklepach internetowych i zobaczycie co znalazlam, zobaczcie te fotki ponizej duzego zdjecia http://www.kiddybest.de/babybay-original-buche-natur-oeko-unbehandelt-mit-matratze-und-nestchen-beistellbett/baby/babybay-original-stillbett-beistellbett/a-65/ powaznie sie nad tym zastanawiam, bo ma duzo funkcji, a po cesarce polozna mnie juz ostrzegla, ze nie bede mogla brac dziecka na rece, wiec pomogloby mi to bardzo. ciekawa jestem tylko czy w PL sklepach mozna znalezc cos podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea rozbawiłam Cie a taka jest prawda, a z mama jak z osiolkiem, podrzucalam jej rozne staniki, pomierzyla pochodzila i eee obstaje nadal przy trojkatnych namiotach, które nie robia z biustem kompletnie nic poza potęgowaniem wrazenia obwisniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
mieszkam w białystoku i jest ciezko , mam 1 sklep gdzie zawsze kupije i kobietki doradzaja ale niestety 65 nie ma i trzeba zszywac , najmniejsza 70, ja sie nie boje takich rozmiarow zawsze miaal duzy biust od kiedy trafilam do tego sklepu patrzac mowily ze napewno wiekszy potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagniesiaesia
ewcia 82 => ja mam plan żeby łóżeczko tak przystosować do łóżka, odkręcić jedną kratkę i kółeczka założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia fajne, ale chyba w zwyklym lozeczku tez mozna zdjac scianke? gdzies widzialam tylko nie pamietam juz gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, mozna w wielu zdjac jedna scianke, ale mi tez chodzi o rozmiar :) oraz to co z tego lozeczka mozna zrobic jak dziecko przeniesie sie do swojego pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea wiem, wcale tego tak nie odebrałam kasiunia masz u siebie w mieście sklep brazone.pl, wiem że ceny mogą działać zaporowo, ale masz szczęście, masz sklep stacjonarny i możesz pomierzyc, wybrać konkretny model i rozmiar a kupić np na allegro taki sam, nowy, kilkanaście czy kilkadziesiat zlotych taniej, lub używany co jest częstą praktyką wśród biuściastych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie... dziewczyny CHLOPAK bedzie :) Wszystko ok, nic nie brakuje, serduszko zdrowe. Glupio mi tylko, bo jak lekarz powiedzial mi przy badaniu: Baby Boy, to sie poplakalam. Wiedzialam, ze tak zareaguje, po nastawieniu sie na dziewczynke. Trudno to wytlumaczyc, to nie jest tak, ze sie nie ciesze, ale gdzies tam w glebi serca chcialam corke. No coz mam nadzieje, ze kiedys jest mi pisana i bedzie miala starszego brata! Co do imion to moj M mowil caly czas Filip, ale mnie sie jeszcze podoba Seweryn :) Jestem tak wypompowana emocjonalnie w tej chwili, ze najchetniej zawinelabym sie do domku, a tak do 7 musze siedziec w pracy. jagna - dziekuje za przepis dressingu bea- jak ty znosisz ta niewiedze co do plci. Ja juz dzisiaj bylam taka ciekawa, ze chyba bym nie wyszla z gabinetu, dopoki bym sie nie dowiedziala :) No coz po posladkach to kazde dziecie takie same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam problem ze stanikami. Jak miseczki były dobre,to obwód mega za duży, teraz kupuje jeden dwa takie lepsze na allegro,wg rozmiaru i ostatnio znalazłam na targu bardzo fajną babkę, rosjankę, która ma tanie staniki i bardzo dobre rozmiarami. Niestety jakość nie jest taka super. Bo np. triumpha nosiłam przed ciążą rok i w ogóle nie widać zużycia. A te z targu po 2-3 miesiącach nadają się do kosza. Ale tak jak mówię są tanie i rozmiarami pasują. A że lubię mieć nowe to nawet nie szkoda mi ,ze ponosze tak krótko,za np. 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, drugi dzień leżę i nic nie robię i już mnie nosi...ale co ta, dam radę, bo wizja szpitala do końca ciąży mnie przeraża. ja mam spoko teściową, mogę o wszystkim pogadać, nic się nie wtrąca :) ja również z ciekawości zmierzyłam brzuszek i mam 93cm, a stanik zmieniłam z 75B na 75D. agnik - do jakiego laboratorium chodziłaś robić glukozę? ja mam teraz zleconą i mi ginka mówiła, że mogę wziąć cytrynę ze sobą. jagna - fajnie, że u ciebie i maluszka wszystko ok :) ziolka gratuluję synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolka gratuluję synka! Najwazniejsze,że dzidzia zdrowa. A z myślą,że chlopiec na pewno się oswoisz już nie długo. Sądze,że każda z nas by tak zareagowała jak Ty , bo każdy sie na coś nastawia, czasem nawet nie świadomie. Ja mialam takie szczęście,że od samego poczatku czułam ,że będzie dziewucha i 3 razy na USG się już potwierdziło,więc się sprawdziły moje przeczucia ;D A ja zrobilam sos do spaghetii, teraz makaron ugotować i jadę po mamę do pracy i potem zarezerwować lokal na 50 lecie dziadków małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wszystkie badania robię na Nowowiejskiej. I tam mi powiedziały,że cytryna falszuje wyniki :-/ Kiedyś (jeszcze przed ciążą) zrobiłam hormony w wojskowym i lekarka się wkurzała,bo mają inne jednostki i nie znała sie na tym,wiec od tego czasu wszystko robię na Nowowiejskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę tak sądziłam. też tam robię badania, bo tam mi najbliżej i po drodze do lekarza, więc zawsze przed wizytą odbieram wyniki. ale i tak wezmę cytrynę. i wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wróciłam z miasta byłam na polowaniu w lumpku uzależniłam się normalnie ale tam takie cuda dla maluszków a grosze kosztują. Kupiłam 2 body na krótki w tym jedno nowe drugie kopertowe co rzadko się trafia, bluza taka piękna błękitna nawet nie widać by używana byłą, 3 czapeczki, spodenki dresowe i pajacyk taki bombowy krówka z ogonkiem koszt 16zł a rzeczy świetne jak nowe. aganik te ubranka na 56 to tak nawet do 60cm wystarczą bo to zależy od firmy czasem 56 jak 62 od innego producenta. Ja kupuję tak na 0-3 msca to jest 62 i 3-6 msca czyli 6 miesięcy bo na 56 mam chyba z 10 pajaców po Olku i z lumpka i starczy nawet dużo to jest. W tych większych to kupuje jakieś koszulki spodenki ogrodniczki itp. Na razie mam poprane w zwykłych proszkach już tak ostatecznie w kwietniu popiorę by na słoneczku schło. Staniki do karmienia ma świetne firma alles na allegro ok 60 zł kosztują mają dużo rozmiarów i są ładne ;) mają świetne opinie a kupuje się o rozmiar większy niż w końcówce ciąży bea donbrze że maluch zdrowy a zmiany terminu z USG bierze sie tylko do 12tc bo później dzieci rosną indywidualnie dlatego jedne rodzą się 4kg inne 3kg. Bym się nie sugerowała tą zmianą. Nie wiem jak twój lekarz ale mój wpisuje datę z OM margolka święta prawda ze stanikami jac cyc rośnie to miseczka wyżej a nie obwód joanna zajebista teściówka;) U mnie wyjścia nie będzie bo starszy do babci na czas porodu pojedzie ale moja teściowa czasem mnie wku.. ale jak Olek się rodził była grzeczna. Mamie to dopiero napisałam smsa jak urodziłam coby sie nie denerwowała aganik jakbym moją T słyszła że do końca pracowała heh ale to były czasy gdzie w pracy śmiechy chichy koleżanki ploteczki a teraz stres nerwy nie ma porównania bea ja używałam cocolino dla Olka a teraz kupie softlan biały ale dam troszkę ziolka ja tak czulam ze chlopaczek u ciebie siedzi Gratki to co 3 Filip będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zapomnialam napisac, ze dziecko wazy 500g. To duzo czy malo???? Dodam , ze jestem miedzy 22-23 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×