Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

puk, puk to ja dzis jestem pierwsza? :) Bomi- ten parowar jest super, kupilam przy diecie, zaraz po porodzie ale i przy dziecku sie przydaje i to bardzo, wiec wydatek z pzyszloscia :) mam nadzieje, ze dieta wystarczy i jedzenie takich samych zdrowych rzeczy wyjdzie tylko na zdrowie, a po ciazy zapomnisz o pomiarach i cukrze. ide dzis dzialki ogladac, trzymajcie kciuki, tak bardzo bym chciala miec swoj maly azyl dla dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
czesc dziewczyny ewcia powodzenia z zakupem dzialki \ ja to z mala dolekarza nic niejest lepiej goraczka tydzien czasu sie utrzymuje i oczy zaczely ropiec eh zobaczymy coteraz lekarz powie mialo do dzis przejsc a tu coraz gorzej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Ale jestem podekscytowana :) Dziś połówkowe :) Maleństwo też się chyba cieszy bo kopie od rana :) Dziewczynki czy zdarza Wam się jeszcze wymiotować? Bo mi się teraz przytrafiło i nie wiem czy to standard czy jakaś odchyłka od normy... Teraz biorę się za sprzątanko i szykuję się do gina :) Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) moja mała wczoraj na wieczór dała taki popis że przeszły mi chyba wszystkie zmartwienia :) ( pewnie chwilowo) normalnie jeszcze tak mi brzuch nie pływał jak wczoraj cudowne uczucie no i dziś rano tez już się wierciła teraz pewnie śpi... Nie wiem czu Was też brzuch boli na wieczór??? Mnie wczoraj troche pobolewał no i twardniał... Dziś nie biorę no-spy poczekam czy coś będzie boleć na razie odpukać czuję się idealnie ale poleżę trochę żeby tego nie zepsuć... Miałam dziś jechać do tej poradni no ale skoro czuję się dobrze to chyba to nie ma sensu??? Mąż dziś wraca ok 17.30 więc jakby co to gdzieś pojedziemy.. Ja póki co nie oglądam niczego :) tylko majtki ciązowe kupiłam na allegro :) a dla maleństwa nie mam jeszcze nic no jakieś ubranka tylko to co mama kupuję bo za każdym razem przywozi to śpioszki, to kaftaniki, jakieś body ja pakuję to do szuflady i zapominam :)... W kwietniu zaczniemy szukać :) na allegro ja siedzieć nie bardzo lubię więc pewnie dlatego nic mnie nie skusiło :) jedynie patrzę jak Wy jakiś link wkleicie zawsz można coś odgapić :) a powiedzcie mi jak stoicie to jaki macie brzuch??? bo mój jest twardy ale to chyba nie o takie twardnienie chodzi tylko o to w środku kiedy np macica robi się taka drętwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wczoraj byłm się rozerwać w kinie na och karol było parę fajnych monentów, chociaż film wg mnie do najlepszych nie należy - ale dobrze mi to kino zrobiło. Ten tydzień mam jakiś taki "na wyjścia" bo dziś wybieram się do teatru. Bomi ten przyrząd jest super sama nie posiadam ale w mojej rodzinie mają i sobie chwalą. ewcia powodzenia :) prolaktynka to super że już jesteś spokojniejsza :) u mnie brzuch jak stoje to też jest twardy ale to tak jak piszesz to nie o takie twardnienie chodzi, bo ja jak się położę lub usiądę to brzuchol miękki miłego dzionka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) co do spiewu to jak ktos sie nie czuje to polecam mowienie :D tez sie sprawdza :) to powiedzcie mi dziewczynki jakie macie albo kupicie te wanny??? ale chcialabym dokladnie znac wymiar na dlugosc bo kurde zbaranialam juz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziekuje wszystkim za kciuki :P Kasiunia- trzymam kciuki by bylo lepiej, wspolczuje Ci bardzo, bo wyobrazam sobie jak musisz sie martwic. co do wanienki to ja mam taka: http://allegro.pl/wanienka-anatomiczna-jak-onda-transport-0zl-tanio-i1435870159.html dostalam taka jeszcze przed urodzeniem Eryka. bardzo praktyczna i duza. mi sie spodobala bo kladlam noworodka spokojnie, rece byly wolne, a maluch bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
tak naprawdę takze liczyłam na dziewczynkę jakos tak czułam od początku co było dziwne ze moje przecucia sie zawsze sprawdzają a tu "ogonek" tez mi sie łezka zakręciła w oku... Pomyslałam ze mogę zapomnieć o czesaniu w kiteczki i rózowych słodkich sukienusiach... Po wyjsciu od lekarza M przytulił mnie i powiedział nie masz sie co martwić synusie są zawsze za mamami i bedziesz jedyną królowa w domu :-) kazda płeć ma swoje plusiki nie ma co płakać ... prolaktynka dobrze ze juz lepiej... najwazniejsze nie stresować sie co do fajnych staników do karmienia i nie drogich to widziałam w h&m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagna841, zobaczysz ze bedzie cudowny syneczek a na coreczke zawsze masz przeciez czas :)to nawet lepiej ze bedzie miala starszego brata :)obroni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, No i kolejny chłopak u nas, Jagna-damy radę, miałam tak samo. odebrałam wczoraj resztę wyników i całe szczęście wszystko ok, nie ma żadnych bakterii. miłego dnia, pomimo pogody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia_82 super ta wanienka jest i faktycznie bezpieczna taka sie wydaje.Kladziesz malca i sam sobielezy nie trzeba trzymac :) i duza jest mozna kapac i kapac nawet jak podrosnie szkrab :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też się ta wanienka podoba :) taka elegancka jakaś i zgrabna :) ja kiedy się jeszcze nie staraliśmy to bardzo chciałam mieć dziewczynkę chyba jak większość kobitek :) ale jak widziałam kolejny stracony cykl i odebrałam wyniki prolaktyny to wtedy zaczęłam się modlić o dziecko nie ważna była płeć, zawsze marzyłam o dwójce wtedy chciałam tylko to jedno... I kiedy zaszłam w ciąże byłam i nadal jestem najszczęśliwsza na świecie.. miałam przeczucia że będzie chłopczyk bo przecież tyle marzeń naraz nie może się spełnić i tak się na niego nastawiłam że zdziwiłam się strasznie jak się okazalo że w brzuszku mieszka dziewczynka ale nawet jak urodzi się chłopiec to nie będę płakać wtedy będzie Oluś i też będzie super :)... wszysc mówią że córcie można stroić ale jak widziałam te wszystkie bojówki na takich rocznych chłopców koszulki i czapeczki to stwierdziłam że zarówno jedno jak i drugie może być oczkiem w głowie rodzica najważniejsze żeby zdrowo rosło reszta nie ma znaczenia :) ja jak siedzę lub leżę to brzuch też mam mięciutki a jak stoję to jest napręzony a to twrdnienie macicy dziś miałam raz ale to chyba dlatego że na plecach leżałam mam nadzieję że więcej razy mieć nie będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:) A u mnie remont trwa:) Noc spokojna chociaż wczoraj tak mnie plecy bolały wieczorem, że aż mnie zginało, położyłam się odespałam i dzisiaj jak nowa prolaktynka cieszę się, że u ciebie już ok, widzisz wszystko dobrze się skończyło:) i oby tak dalej. Mój malec tak rano kopał, że aż cały brzuch się trząsł:)Budził mamę bo głodny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny smiac mi sie chce bo zdalam sobie sprawe ze sprawdzil mi sie ten chinski kalendarz plci :D hhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zreszta nawet bym sie nie odwazyla wyjsc z domu na glodniaka bo maly by sie mścil i bym miała odruch wymiotny :( niestety mam to caly czas pomimo iz wymiotowalam za 3 razy w ciazy to tego odruchu sie nie pozbede. Po prostu ma byc tak jak maluch chce i juz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój pojadł i teraz kopie:) Zaraz sobie zrobię deser truskawkowy bo mam takiego smaka. A wiecie co wczoraj mu kupiłam fajne ogrodniczki z myszką miki:D Prze cudne, jeszcze do tego muszę dostać koszulkę niebieską. No a w sklepach niebieski się rozchodzi jak świeże bułeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchy a co z imieniem? Bo my mamy kłopot:( Ja chce Franciszka a mąż Cypriana:o Ale za to drugie imię mamy pewne bo po dziadku także na drugie Stanisław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim! JA tez chce kupic tą wanienkę. Widziałam ją na żywo w sklepie i stwierdzłam że innej nie chcę. u mnie tak samo jest ze jak stoje to brzuszek bardziej twardy a jak sie poloze albo usiądę to robi sie miększy. dzisiaj pogoda taka ze najchetniej nie wychodziałbym z łozia. Na szczęście nie pada a musze wkoncu przetrzeć szyby w oknach bo niedługo nie bedzie nić kompletnie widać :P nie chce mi sei ale jak sie nie rusze to tego nigdy nie zrobie. aneczkap - powodzenia na USG :D Ewcia - działka super spawa. Myz mezulem zbieramy tez na działkę ale budowlaną. Marzy nam sie mały przytulny domek z ogródkiem i oczkiem wodnym :P ziolka - zobaczysz ze za kilka dni bedziesz sie z siebie śmiała. My byliśmy cały czas nastawieni na chopka mezul juz nawet kolejki ogladał i takie tam ( ja w duchu marzyałm o dziewczynce) no i jakie było moje zdiwienie jak sie faktycnzie okazało ze bedzie Mimi a mój mezul już zapomniał o kolejkach i samochodzikach i stwierdził ze nie ma znaczenia juz dla niego a chodzi dumny jak paw :D prolaktynka dobrze już nie pobolewa. Duzo wypoaczywaj bo moze sieprzesilałaś i dlatwego pobolewało. Ja jak za duzo połaze i porobie to momentalnie zaczyna boec podbrzsze i kregosłup. a i zauwazyłam ze zaczyna mi chyba pepucha wypychac :P a Mimi znowu kopie mame po pecherzu. Masakra jak tak mocniej kopnie. dobra znikam do roboty potem sie odezwe :) Milego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! bo ja jestem głodna a w lodówce znalazłam sałatkę rybną z łososia ale w takim plastikowym pudełeczku i mam na nią ochotę myślicie że mogę troszkę zjeść???? pewnie do najzdowszych nie należy choć w skadzie nie ma żadnych E coś tam.. Tylko nie wiem bo te ryby to różnie mówią jedni żeby jeść inni żeby ograniczyć no ale chyba kilka kromeczek nie zaszkodzi?? czy Wy jecie takie byle co czasem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej się dogadaliście bo u nas "wojna" na imiona trwa:D Ostatnio mąż stwierdził, że jeszcze jest dużo czasu :D a ja mówie, że przypomnę ci o tym na porodówce jak do tego czasu nie wybierzemy imienia. No właśnie bo ja chce proste, ładne imię a nie jakieś wydziwione. Dlatego prę jak mogę na Franciszka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana no jesli o nas chodzi to my juz dawno je mielismy. Po prostu czekalo sobie :) takie fajne bo jak maly to witus jak mlodzieniec to witek a jak facet to witold :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze wyczytałam że nie powinno sie pić surowego mleka bo nawet w tych pasteryzowanych może być listeria :( a ja codziennie na śniadanie jem patki czekoladowe z takim mlekiem bo mam taką zajawkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolaktynka moje byle co czasem to torba chipsów pikantnych o smaku chili wtrząsnięta wczoraj bo mam na to smak:D:D co ja mogę, że to mi akurat smakuje nie jem tego codziennie ale jak mam smaka to muszę!!! Poza tym to jest pewnie zdrowsze niż pomidory i ogórki, które się kupuje bo mi lekarka rodzinna jak byłam przy okazji choroby to zabroniła jeść teraz tych warzywek i później nowalijek bo powiedziała, że tak niezdrowych rzeczy jak te to nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dzień leniucha-w łóżku z kompem,i jakos nie chce mi sie ruszyc:)Tym bardziej ze maly tak sie wierci że cał brzuch mi skacze:)cudowny widok i uczucie.Moj brzuch tez jest twardszy jak stoje.Wstawiam tabelke,bo któras pisala NICK...........WIEK.....TERMINPORODU..MIEJSCOWOŚĆ..........IMIĘ 1. martolinka89........22..........01.06.......Gliwice.............Filipek 2. arkadiaaa...........24..........01.06.......Warszawa............Jaś/? 3. bomi:)..............30..........03.06.......Tychy...............Michalinka 4. luciola28...........36..........03.06.......Gliwice.............Dominika 5. palusia81...........30..........03.06.......okSczecin...........Filipinek 6. agnik83.............28..........06.06.......Elbląg..............Liliana 7. margo205............27..........07.06.......Elbląg..............Michaś 8.izunia1986..........24..........08.06.......Gliwice/UK........Nathaniel 9. gosia84.............26..........08.06.......pomorskie...........??? 10.ziolka79............31..........10.06.......Jastrzebie/UK.......??? 11.ewcia_82............28..........15.06.......Niemcy..............Hannah 12.syloonia89..........21..........15.06.......wlkp................Adaś 13.prolaktynka.........23..........16.06.......Kraków............Adrianna 14.inka linka..........22..........16.06.......opolskie............??? 15.kasiunia............27..........16.06.......Białystok...........Julia 16.jagna841............26..........20.06.......Inowrocław..........Kuba 17.neciaa..............21..........22.06.......warmińsko-mazurskie.??? 18.Daria1985...........25..........23.06.......Poznań......Liliana/Fabian 19.Hanka89.............21..........24.06.......Wejherowo.........Hubert 20.Dorota83............27..........27.06.......Koszalin............Karol 21.aneczkap776.........23..........23.06.......Końskie.........Piotr/??? 22.Martika:)...........34..........07.06.......Lubin...............Paulinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×