Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość qska
hehe, a propos jakości PEPCO - bratowa mówiła, że po pewnym czasie zatrzaski wychodziły razem z materiałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się te pajace i body nie podobają. Jestem za tym żeby te najmnijsze dzieciaczki ubierać "normalnie". Właśnie bluzeczki, spodenki, sukieneczki, a nie tylko śpiochy i body. Są takie cudne te małe ubranka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qska - masz rację - sukienki dla leżącej księzniczki - niezbyt dobry pomysł ze spodenek, półśposzków - widziałam takie bezgumkowe, ale też chyba poczekam az maleństwo się urodzi czasem sama sobie musze przypomnieć, że przecież wszystkiego nie musze mięć juz na dzień porodu ;) podstawowe rzeczy, a potem zakupów ciąg dalszy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka godzin mnie nie było i juz tyle do nadrobienia :D posiedziałam troszke z mezem, porozmawialismy sobie przy obiadku, a teraz wlaczył konsole wiec ja uciekłam do komputera ;) mam pytanko-az mnie zatkało po tym co napisałaś o tych aptekarzach. Bo czego to sie kościół nie doczepi :/ przegiecie pały. lepiej miec 10 dzieci i biede klepac, zyc z Caritasu niz sie zabezpieczyc i zapewnic godne zycie 1-2 dzieci. Po prostu rewelacja. Dlatego nie chodze do kosciola ;p co do kolorów ubranek-mam baaardzo wiele ciuszków ale nie wszystkie niebieskie. Mam też białe, beżowe, zielone, zolte...takze moj chłop bedzie kolorowy :D Daria-PEPCO rzeczywiscie ma bardzo niskie ceny i nawet jakosc ubranek nie jest zła :) dobrze ze mam blisko do tego sklepu. Poza tym kupuje rzeczy w tesco i auchanie, z tym ze w tym ostatnim jakosc jest o wiele gorsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria - ładnie sukieneczki i bluzeczki wyglądają, ale są troszke niepraktyczne - bo się podwijają ja nawet kaftaników kupię znikomą ilość. może nawet wcale ale każda z nas potem sama sobie wyrobi opinie na temat ciuszków ja już mam, aczkolwiek człowiek się zmienia..heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luciola28 dlatego jak dzieciątko jest w domu i śpi to jak najbardziej body :) ale jakiś spacerek czy wyjście to uważam,że sukienusia może być:) No ale właśnie, każda ma swoje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka - byłaś w auchanie w bojkowie? jak usłyszałam o pladze szczurów ( bo blisko wysypisko ) to się nie moge przemóc co do aptekarzy - myślę, że kapitalizm i tak wygra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luciola z racji tego iz mieszkam w Bojkowie kazde zakupy robie w Auchanie :) i szczurów nie widziałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo....a my właśnie przymierzamy się do budowy w Bojkowie mamy działkę na Koniczynowej możliwe, że to plotka...konkurencja może zazdrosna...właściciele małych slelpików z okolicy :) wybieram się w przyszłym tygodniu na rajd: kaja-pepco-auchan. postanowione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy szczerze powiem nie wiem gdzie jest ta ulica :P sama mieszkam tu dopiero-aż 3 lata :) fajnie że bedziemy kiedys sasiadkami :D budujcie sie szybko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka - to pierwsza ściezynka w prawo jadąc od knurowa taka "prawie w pole"\ tam na rogu, w sezonie stoi gościu z truskawkami w tym roku nie wiem czy zaczniemy, no i się jeszcze łamiemy czy nie sprzedać tej i nie kupić w Knurowie - blisko moich rodziców się zobaczy bo z koniczynowej to pół bojkowa trzeba przejść by np. do szkoły trafić..... tak czy inaczej jestesmy "prawie" sąsiadkami więc się na wspólny spacer z wózkami możemy sie umówić ;) mmm....kanapa mnie woła :) czas na drzemkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam zaraz koło szkoły :) takze w samym centrum wioski :P ja tez juz uciekam. jade po buciory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, Dziewczyny jak mama mnie zdenerwowała telefonem :( zadzwoniła właśnie z informacją,że zmarł teść mojej siostry :( ale tak jakoś nerwow zareagowałam,że aż głowa mnie boli. Cała się aż trzęsę. Znałam bardzo dobrze tego człowieka, widzieliśmy się tydzień temu. Boże, miał 50 parę lat.... muszę się uspokoić, ale nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki Ja z ubranek to szczerze powiem że nie wiem co mam. a nie chce mi sie tych kartonow wyciagac i przegladac. napewno mam duzo ubranek na lato bo Eryk tez sie urodzil latem wiec to taki sam okres. A powiem wam ze nie ma co kupowac za duzo ubranek na 56 bo dzieci naprawde szybko rosna. Ja jeszcze niektore rzeczy mam z meta:) Eryk po 19 przybral 1,3kg i juz w ogole sie nie miescil a ja tyle tego nakupowalam...Ale wiem jak to jest przy pierwszym dziecku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprostu tragedia.... prawdopodobnie to było morderstwo.. teściowa siostry na to wszystko wylądowała w szpitalu- jest w ciężkim stanie. Boże, brak słów...... dwie tragedie w jeden dzień.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie mam chwile dla siebie i chyba sie zdrzemne:) Mąż wzil malego do garazu. hehe mały jak go widzi to nie chce go puscic samego nigdzie. Od malego tatusiowi pomaga. a ja mam chwile spokoju:) Takie dzieci daja w kosc. Ale sie dzisiaj objadłam:byłam na kebabie:) mniam mniam... a teraz kg sie odkladaja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko....
ale sie rozpisałyście:-) daria z takiego przeżycia co ma teściowa twojej siostry to nic dziwnego że wylądowała w szpitalu . ale szok co posłuchać w tv co się dzieje teraz. jak wam fajnie macie te tesco auchan u siebie w mieście . musze wybrać si e do Kauflandu ,może tam są też takie niskie ceny na ubranka :-) czy za body niemowlęce z długim rękawem na 62-86 cm warto dać 12 zł? taka oferta ma być w biedronce w marcu , i nie wiem czy się już ustawiać w kolejce za nimi :-) stawka wat na ubranka dziecięce będzie obowiązywać jakoś za rok :-) właśnie mówili w TV . tyle że one już są drogie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Daria, to faktycznie tragedia, ale nie możesz się tak denerwować bo jeszcze Ty wylądujesz w szpitalu, wiem że to niełatwe, ale postaraj się uspokoić troszkę, bo Twoja dzidzia na tym cierpi. Bardzo współczuję oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
W Kauflandzie raczej nic ciekawego nie ma jeżeli chodzi o ubranka, a i ceny wysokie, ostatnio widziałam kocyki dziecięce nie pamiętam po ile ale bardzo drogie były. W Biedronce czasem mają fajne rzeczy, ostatnio też w Lidlu były rzeczy dla dzieciaczków, trochę się obkupiłam, śliczne skarpetki, śliniaczki, piżamki itp. i wszystko niedrogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę dziewczyny tutaj takiej atmosfery ponurej wprowadzać, ale powiem Wam że jestem w szoku i nie mogę dojść do siebie. Wiem,że piszę niezgodnie z tematem naszego topicu, ale tak mnie to poruszyło. To co widzi się w tv dotknęło po części też mnie. Jejku w biały dzień ktoś wszedł do mieszkania... i zabił człowieka. I to w bloku, gdzie mieszka tyle osób..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znikam Kochane. Prawdopodobnie pojawię się w poniedziałek. Trzymajcie się. Miłego weekendu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie objadła zrobiłam rogaliki z ciasta francuskiego takie maleństwa i szybko w buzi wylądowały:) Daria współczuję :( Trzymaj się musisz myśleć o dziecku mam pytanko zobacz na allegro ile kosztują te body z długim to zobaczysz czy sie opłaca Jeśli o ubranka idzie to na 56 mam same pajacyki dopiero ten rozmiar 0-3miesiace mam inne rzeczy bo na początek śpiochy pajace wystarczą, a półśpiochy jak pępek nie odpadnie chyba nie bardzo ale też mam kilka i takich małych dresików koszulki na dł rękaw Jak M przywiezie rzeczy dla małego od teściów to zobaczę ile tych maleńkich mam kopertowych bo chyba ze 4 by się przydały chociaż do szpitala. Na allegro kopertowe body jest i z krótkim i długim rękawem i nawet nie drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 200
czy witaminy falvit mama jest dobra dla ciężarówek ? mi ginek przypisał wczoraj , ale dziś czytam że ma wit A w składzie . cholera już sama nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mi wysiada kręgosłup...trochę zabawy z małym a ja wysiadam:( ja chyba tez musze zaczać ćwiczyć! można na rowerku stacjonarnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia ja mam feminatal N i tam nie ma wit. A , nie mam pojęcia czy to dobrze czy źle ... ale w końcu to też witaminy dla ciężarówek . Jak się boisz nadmiaru A , to zmień witaminy na własną rękę . Mój lekarz powiedział : "Niech pani sobie kupi jakieś witaminy " :) Ważne jedynie dla osób , które mają problemy z tarczycą czy wit. mają zawartość jodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też biorę feminital.I mi też lekarz powiedzial ze mam kupic sobie jakies witaminy. Żadnego konkretu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×