Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Witajcie dziewczeta Bea - zgadzam się z tobą odnośnie pieluch w wycięciem....brzeg mozna podwinąć, ewentualnie wyciąć kawałek z taśmy ( dziecko na tyle sie jescze mało rusza, że nie ma to wpływu na jakość "trzymania się " ) No i kikutek może odpaść dosyć szybko. Mojemu synkowi odpadł gdzieś na 5 dzień. Wklejam linka z opiniami o wózkach - dla tych, które jeszcze wózka nie wybrały - tak jak ja - może pomoże http://www.wozki-dla-dzieci.com/ na dole klikać na "starsze wpisy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek U nas dzisaj też słoneczko ale puki co jest 0 stopni i troche wieje. Myszka masz rację z tym łóżeczkiem. Też ostatnio ogladałam go na żywca i stwierdzam to samo co Ty. W rzeczywistości wyglada o wiele gorzej. Ja dzisiaj jade ze zanjomym mamy do jakiegos centrum wózków. Zobaczymy co mi poleci. Będziemy próbować i wybierac :D Ja sie waham miedzy tako i bebetto. Baby Merc sobie darowałam bo jak sobie je porównałam to Baby MErc wydaje mi sie troszke mniej stabilny, gorzej wykonany. Więc chyba jednak wolimy troszke dopłacic ale miec pewność co do jakośći. z Resztą wystarczy na necie włączyć sobie zdjecvia warriora i q7 i na zdjęciach już widać róznice. No nic rozpiszę sie jak wrócimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamusie, Ja się rozłożyłam, w sensie choroby, oczywiście:) gardło, kaszel,katar...eee Ja również odradzam łóżeczko typu Safari, dla mnie bardzo słabe wykonanie, ale kwestia gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) ale dzis u mnie ladna pogoda a jutro ma byc nawet 14 plus :) az zyc sie chce kasiunia -a u ciebie dziewczynka czy chlopczyk ? ja wozek kupie po porodzie , kuzynka da mi maxi cosi , a pozniej wybierzemy sie po wozek jeszcze mnie czeka zakup lozeczka i komody widzialam takie ladny komplet i teraz za pal licho nie potrafie znalezsc :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, co do łóżeczka to chcialabym zdementowac opinie ze jest niestabilne i slabo wykonane . Stoi w pokoju zlożone i wygląda przeslicznie.Jest stylowe i nie ma zadnych widocznych niedociagniec no ale to moja opinia :) co do wozkow to polecam bebetto bo jest lzejszy niz tako! a mam do Was pytanie apropos szkoly rodzenia bedziecie uczeszczac???? bo my nie ale zastanawiam sie nad kupnem plyty szkola rodzenia i zawsze tam mozna sie czegos chyba dowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muchy ja do szkoły rodzenia nie bede chodziła. U nas drogo to kosztuje a nie ma po prawdzie porzadnej szkoły niestety :( Korzystam z rad siostry i szwagierki ktore już rodziły swoje dzieciaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a magnum od warriora jest z tego co wiem lzejszy chyba o 3 albo 4 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomi:) no dlatego tez uwazam ze nie bedziemy chodzic a wszystkiego mozna sie dowiedziec od innych badz z internety czy ksiazki :) kiedys nie bylo szkol i kobity sobie radzily :) nie my pierwsze nie ostatnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa bo Ty chcesz tako warrior? myslalam ze jumper x noooo ogolnie te bebetto sa lzejsze od tako jak zauwazyłaś na innych modelach :) jak bedziesz podpatrywac te wozki to zwroc uwage na ta rame na dole z hamulcem w tako jest kolo kola i nie ma tej ramy ktora moze utrudniac co niektorym dlugonogim kroki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muchy- ja będę chodziła do szkoły rodzenia,od tego piątku, tylko w Wawie jest darmowa więc ja nie miałam dylematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej U mnie słoneczko więc pranie pełna parą:) Na szczęście obiad mam więc gotowanie odpada mogę się polenić;) Chyba wiele z nas chciało kupić łóżeczko z żyrafką ja też zrezygnowałam bo oglądaliśmy i M stwierdził że jest słabe, kupie inne mam upatrzone z szufladą bo przyda mi się dodatkowy schowek bomi powodzenia i zdaj nam tu relacje:0 Bea ja tez pieluszki podwijałam na pępek a odpadł nam szyb ko tak po 4-5 dniach. Teraz mam mieć z dziurka na pępek od mamy skądś tam dostała, ale żeby specjalnie kupować to nie martika mnie 3 dzień głowa boli na szczęście na razie przeszło. mam pytanko ja też chyba zaczne prać bo sporo tego a mam jeszcze na bieżąco pranie ze starszego i z męża więc nie chcę na raz wszystkiego bo nie wyrobie z prasowaniem. Musze proszek kupić albo płyn bo nie mam kasiunia mój w sobotę cudował myslałam że szlak mnie trafi i też się boje co to będzie. Mój ma strasznie zadziorny charakter. Nie martwmy się na zapas jakoś będzie inka linka ja znajdę jakiś link to wrzucę:) ewcia u mnie w rossmanie tylko dla dorosłych te małe opakowania i przeważnie seria rossmanowska a Bubchen czy innych dobrych marek nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie szkoła rodzenia jest darmowa i mimo ża mam synka już i jakieś tam doświadczenia ale z chęcią bym poszła bo zawsze można czegoś się dowiedzieć. Niestety mój M tak pracuje że nie da rady chodzić a z synkiem nie pójdę bo on by świrował z nudów a nie mam go gdzie zostawić. Dziewczyny któraś pisała o dobrej maści na sutki ale nie bepanthen bo mam Robię listę i zapisuje wszystko co kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
witajcie mamusie co do szkoly rodzenia u nas opłata jest "co łaska" ale zdecydowalam sie ze sobie podaruje szkoda mi trochę czasu cały czas pracuje a jak wkońcu pójdę na zasłuzony urlop ( którego nie mogę sie doczekac ) chce sobie troche poleniuchowac poprzebywac trochę z moimi pieskami bo ostatnio je troche zaniedbuje, a w razie pytań moja mama mieszka piętro nademna wiec to ona mi bedzie pomagala :-) Bomi widze ze zmieniłaś zdanie na temat wózka mnie od początku zastanawialo dlaczego nie mozna ich dostać w sklepach ... Moze faktycznie są niestabilne... Ja szukalam wózka który nie wygląda jak czolg musi być powiedzmy zgrabny tylko takie mi sie podobają ... Moja szwagierka urodzila w zeszłym roku w lipcu i juz od dawna dzidzia jeździ w spacerowce bo juz sie nie miescił w gondolkę a mają Tako wiec nie wiem czy wogóle brac pod uwage rozmiar gondoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poweekendowo :) Ja wpadłam na chwilę do reala i obkupiłam się w body i pajacyki - rewelacyjne mi się trafiły z takiej pracującej bawełny a warto , bo body tak jak pisałyście po 3,99 a pajace po 7,99 ale niestety większość była dla dziewczynek :) Palusiu - maść była jedna - PURELAN a druga z serii AA - " mama i ja" http://www.strywald.pl/swiat-dziecka-i-matki-kosmetyki-dla-mamy-aa-therapy-ja-i-mama-masc-na-brodawki-30ml-o_l_1177_277369.html jeszcze jakaś na M , ale nie pamiętam :) Miłego dnia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PodwójnaMamuśka
Hejka! U mnie tez dzis pieknie! Pranie juz schnie na tarasie, domek wywietrzony i tak cudnie pachnie wiosna :) Moj synek ma 1,5 roku, a ja w dalszym ciagu uzywam oilatum - wydaje sie, ze drogo, bo duza butla kosztuje 50 zl, ale wystarcza mi na ponad 2 miechy. W rzeczywistosci wychodzi duzo taniej niz kupic plyn, krem, etc. Super sprawa! Malucha tez bede kapac w oilatum. Hania - pisalas, ze musisz kupic podnozek dla synka. Chodzi ci o taka dostawke do wozka dla starszego dziecka? Jesli tak, to ja tez sie nad tym zastanawiam. Ogolnie z wyprawki musze dokupic tylko kilka body z krotkim rekawkiem. Wszystkie inne rzeczy mam po starszym synku :) W srode usg 3d - juz sie nie moge doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PodwójnaMamuśka
Aaa jesli chodzo o rozstepy, to ja po pierwszej ciazy nie mam zadnego. Cala ciaze smarowalam sie kremami Perfecta Mama. Teraz tez ich uzywam zamiennie z emulsja Babydream z Rossmana - tez jest super! Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
ja uzywam musteli i nie mam nic ale coś mi sie wydaje ze rozstepy to sprawa genetyczna, mozliwe ze mam za mamą skórę ktora nie uzywała ze mną nic a wazylam 4.5 jak sie urodzilam i nie miala zednego dziś wieczorem wizyta u lekarza jak narazie caly czas 9 kg na + ostatnio mi powiedzial ze jak tak dalej pójdę z wagą to bede miala problemy ze schudnięciem po ciązy wiec w tym miesiącu ograniczylam słodycze i waga nawet nie drgneła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) u mnie dzis tez sloneczko i piekna pogoda. od dwoch dni boli mnie podbrzusze tak bardziej z lewej strony, chyba macica na cos mi uciska bo boli bardziej gdy mam skurcz (twardnienie) i podczas chodzenia. na szczescie dzis wizyta wiec sie zapytam co to moze byc.. jagna jak mnie pamiec nie myli Twoja mama jest treserka psow? jesli tak to mialabym pytanie, moze moglabys mi pomoc, dac jakas rade odnosnie zachowania psow mojej tesciowej zycze milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie biorę za wypełnianie pita. Zawsze troszkę pieniędzy będzie z ulgi na dziecko. jagna na kiedy masz termin bo nie ma tabelki a szukać mi się nie chce. Ja tez słodycze weekend tylko jem, w tygodniu staram się ograniczać bo dziecko aż tak dużo nie potrzebuje a boję się jak będę wyglądać po porodzie. Podwojna mamuska ja też używam tej serii z rossmana oliwki zaraz po kąpieli na to kładę albo krem z tej serii ale jak dla mnie to się maże za bardzo no ale muszę zużyć. Teraz kupiłam krem Palmers podobno świetny. Jak na razie odpukać wstręciuchów brak gapinka dzięki za te kemy chyba o ten na M mi chodziło jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
tez mnie boli podbrzusze jak chodzę mi sie wydaje jak by byla to kolka tez sie zapyatam lekarzowi bo mnie to niepokoi inka tak, moja mama jest treserka wiec odpowiem na jakiekolwiek twoje pytanie najlepiej na forum bo z tego co wiem kilka osob posiada pieski i moze sie to komus przydac no chyba ze chcesz na pw wtedy pisz na maila malina22_@vp.pl termin mam na 20.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
ja znalazłam coś takiego o szkole rodzenia ,ale szczerze jeszcze nie patrzyłam za bardzo co tam jest . ale na pewno warto zobaczyć. http://szkola-rodzenia.pieluszki.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co powiecie na coś takiego? strasznie mi się podobają takie imiona z drewna:) Ja mam tylko wózek ale jest śliczny:) chciałabym już mieć moją myszkę w środku :) oj jak ja chce mieć czerwiec.. Ja też mam takie bóle macicy po boku ( jak kolka) więc jak któraś wie co to może być to będę wdzięczna bardzo za info. Ja dopiero 25 tydzień zaczęłam jeszcze troszkę zostało:) Taka niania jak opisywałam to fajny bajer ale nie wiem czy konieczny bo przecież najchętniej to ma się dzidzię na oku cały czas:) Widziałyście może specjalne kosze na pampersy? Czego to ludzie nie wymyślą:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko:D
myszka pyszka to nie sa imiona z drewna tylko literki z drewna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej myszka- ja wlasnie stoje miedzy mai cosi a tutonia tyle z mistral s. ile placiclas za swoja? tutaj ten wozek ma chyba najlepsze opinie. u mnie od kilku dni piekna pogoda, tylko w cieniu chlodno, bo 5-6 st. ale nie ma co narzekac :) zaraz obiad i zmykamy pospacerowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko- a ty musisz czepiac sie szczegolow, wszyscy wiedza o co chodzi tylko zawsze znajdzie sie ktos, kto ma jakis problem jagna moge napisac na forum, moze ktos bedzie mial podobny problem:) chodzi o to ze tesciowa ma takie dwa male kundelki (mieszance) ktore sa z nia bardzo emocjonalnie zwiazane (spia z nia, wszedzie za nia chodza krok w krok) a problem polega na tym, ze gdziekolwiek pojdzie czy pojedzie(nawet na 5minut do sklepu) i gdy wraca to one strasznie szczekaja, obskakuja ja jakby jej rok nie widzialy. ja rozumiem ze one sie ciesza ale czy daloby sie cos zrobic zeby one z tej radosci tak przerazliwie nie szczekaly? no i jeszcze jedna sprawa jest taka ze, gdy podchodzi sie do tesciowej to jeden jej pies zaczyna warczec, traktuje wszystkich jak wrogow. boje sie po prostu ze jak dziecko do niej bedzie chcialo podejsc to ten pies bedzie chcial go ugryzc broniac swojej pani...moze bedziesz w stanie mi pomoc bo tesciowa sama by chciala to zmienic a nie wie za bardzo jak myszka zapytam sie lekarza co to za bol i napisze Ci po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
fajna dzis pogoda az do odmku nie chcialo sie wracac ale trzeba bylo malej jesc dac panna z de umnie dróga dziewczynka , a ty masz juz imie wybrane , u nas miala byc julka ale za duzo ich jest , wiec zastynawiam sie nad Natalia i Nikola ale moze ktos cos jeszcze podpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia_82 teutonia jest naprawdę super wózek :) co do maxi cosi to niestety nie wiem bo nie braliśmy go pod uwagę.. jeśli chodzi o mistral S to właściwie to samo tylko inny system zapinania gondoli no i dwa kółka są mniejsze (przód). Sprzedawca nie polecił nam mistrala S na drogi polne a my właśnie takich mamy dużo. Co do miasta to jak najbardziej bo jest bardziej skrętny zwinny itd. o matko:D mi podobają się imiona ułożone z literek drewnianych... Inka linka będę Ci wdzięczna za info bo ja jak mnie coś boli to zaraz panikuje że coś nie tak:( Nic innego z wyprawki nie mam.. Zacznę za jakiś miesiąc.. mam nadzieję, że dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×