Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

mdajm-tanie wózki tez maja swoje minusy. Sa baaardzo nisko osadzone i gondole i spacerówki. Jest to nie wygodne. Przekładane raczki maja tylko wózki na 4 takich samych kołach. Jednak lepiej prowadzi sie wózek z przednimi kołami skretnymi... trudny dostep do koszyka, kiepska jakosc materiału, i jak dla mnie gorszy wyglad :) Oczywiscie nie jestem z tych co dała by za wózek 3 tys :/ to juz gruba przesada. Ale 1300-1500 uwazam ze warto zapłacic - za wózek 3w1 oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po to jest to forum zeby kazda z nas mogla sie wypowiedziec i wyrazic swoja opinie :) i slusznie :) nikt sie chyba urazony nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
dla mnie tez pampersy najlepsze hauggisy raz kupilismy i nie pasowaly , w makro najtansze pampersy i jak promocje czasem w auchanie carfurze w aptece wszystko drozsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
ja planuję na początek pampersy używać newborn . potem albo dada z biedronki , albo nazwy nie pamiętam ale z lidla .też tańsze są. moja bratowa też kupowała dadę i te z lidla było dobrze. martolinka a ty wszystkie 2 pampersy kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mdajm
Ja nie narzekam materiał jest dobry z koszyka nie korzystam a wózek niski mi się nie wydaje 1500 bym nie dała dlatego że dziecko mam jedno i więcej nie chce więc po co na raz tyle wydawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda z nas czego innego oczekuje od wózka. Jednym na wysokosci moze nie zalezec bo naleza do niskich osób, innym koszyk w ogóle jest zbedny i tak mozna wymieniac i wymieniac :) dlatego jest taka gama wózków ze kazdna znajdzie odpowiedni model dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mdajm
Dla mnie pieluchy dada są zbyt twarde a synek miał po nich odparzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 200
martolinka a po ile sztuk masz w paczkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mdajm
Zgadzam się z tobą martolinka ja wybrałam taki i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mdajm wydajesz sie byc jakas malkontentka, przeciez zadna tu innej nie podpuszcza na jak najdrozszy wozek, za to Ty mowisz ze najlepiej brac najtanszy i niczym sie nie rozni od drozszych, a to nie jest prawdą, oczywiscie kazdy kupuje taki na jaki go stac i jaki sie komu podoba, po prostu doradzamy sobie co jest praktyczne a co nie, duzo przyszlych mam-tak jak ja np oczekuje pierwszego dziecka, i nigdy nie kupowalysmy wozka-nie wiem wiec na co zwracac uwage,nie spie na pieniadzach wiec tym bardziej chce wydac je rozsadnie i na cos porzadnego, niz kupic pierwszy lepszy byle tanszy, oczywiscie mowie tu o sytuacji gdy ktos ma jako taka swobode finansowa i moze wybierac, tak samo kupujac czajnik, patelnie czy rower, szukam czegos wartego swojej ceny, o dobrej jakosci, wole kupic patelnie za 100zl, z dobra powloka i gwarancja niz jakąs za 15zl -bo to tez patelnia i po co przeplacac... moze sie troche za bardzo nakrecilam i zamotalam, ale nie lubie gdy ktos w taki sposob narzuca swoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolka-zgadzam sie z Toba :) ja rozniez uwazam ze nie nalezy kupowac wszystkiego co tanie. Trzeba szukac rzeczy wartych swej ceny, co nie znaczy ze wszystko co drogie jest dobre :) trzeba umiec robic zakupy po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, i tak samo bym zareagowala gdyby ktos napisal ze kupil wozek za 4 tys i uwaza ze mniej nie warto...wypowiedz z pieluchami tez tchnie autorytaryzmem, -tylko pampers a inne beznadziejne! nie sadze bys wyprobowala wszystkie dostepne na rynku firmy pieluchy, a taki nieuargumentowany osad niewiele wnosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mdajm
Ja się nie kloce ale widzę że tu się wypowiedziec nie można bo cię zjedzą kiedy masz inne zdanie fajne mi doradzanie i pomaganie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mdajm
A co ja źle napisałam to jaki mam wózek i jakich pieluch używam nitk nie każe ci tego kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mdajm
W ogóle pampersy do tanich nie należą więc czemu zarzucasz mi że kupuje to co tanie wózek mam taki bo mi się podobał ją twoich wypowiedzi nie krytykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mdajm nieprawda, nie chodzi o posiadanie swojego zdania tylko o sposob reprezentowania go, nie napisalas ze wyprobowalas wszystkie ale piszac ze inne niz pampers sa beznadziejne dajesz to do zrozumienia, nie piszesz ze u Twojego dziecka sie nie sprawdzily np takiej czy innej marki z takiego czy innego powodu tylko od razu inne be i juz a tak w ogole to co tu robisz, skoro dziecko juz masz, wiecej nie planujesz, to pozwol nam we wlasnym gronie doradzac sobie i czekac na swoje dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mdajm
Napisałam że synek po dada ma odparzenia tak się oburzyłas że nie doczytalas a pisać tu mogę bo to forum publiczne ale widać że ty to traktujesz jak swoje prywatne podwórko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mdajm
A ponad to nie będę cię słuchać bo jesteś dłużo młodsza i pojęcia nie masz skoro tak czekasz na tego dzieciaczka zero doświadczenia a myśli że wszystkie rozumy pojadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze jest publiczne nie znaczy ze wszyscy sa tu mile widziani,to topik dla ciezarnych z terminem na czerwiec i te osoby, czy bedace tu od dawna czy nowo dolaczajace sa zawsze mile witane,i te dziewczyny tworza tu fajne zgrane grono, ktore laczy wspolna sprawa i we wlasnym gronie chcemy ja przezywac, a cala reszta krecaca sie z niewiadomo jakich powodów, wklejajaca glupie zdjecia jak i dajaca zlote jedynie sluszne rady trudno zeby oczekiwala entuzjastycznego przyjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze, jestem młodsza, jestem pierwszy raz w ciąży i mam prawo czekac na dziecko podekscytowana i niedoswiadczona, i to jest wlasnie topik ktory mi to umozliwia, a co wchodzenie na nasze forum daje Tobie? bo gdzies mi umknął cel Twojego tu pojawienia sie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płakać się chce
Oj widzę że mile laski tu są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewczyny zostawic Was na chwile i już sie kłócicie. Margo - w wiekszości sklepów mowili ze Baby Merc nie ma zbyt dużo dobrych opinii. Ciezko jest z cześciami zamiennym bo mało kto je sprzedaje wiec jak jakak reklamacja to długo sie czeka. Jakoś nikt Tych wózków nie chce do sklepów wprowadzać. Co się kogoś pytałam to od razu kręcili nosem. Najbardziej polecali właśnie Tako jumpera ze wzgledu na nieawaryjność i dobrą cene w stosunku do jakości. Ogladałam go i w zasadzie duzo sie nie różni od Baby Merca a jest ciutke wyższy i wydaje mi sie bardziej zwrotny. Polecali mi też ten wózek co kupiła Muchy - Bebetto Magnum ale on sei mojemu mezulowi akurat nie podoba a jest droższy od Jumpera. Jedyne co to Jumper ma mała gondole bo 75/35 ale w zasadzie przecież bedziemy jej uzywały w lato więc uważam ze te 5 cm to nie jest aż tak dużo. I gondolę i spacerówkę można obracać przodem i tyłem do jazdy. Ma skórzane a nie piankowe rączki (bebetto ma piankowe) co jest kolenym plusem jak dla mnie. Przednie koła skrętne z możliwością blokady Tu macie opinie na temat Jumpera: http://cokupic.pl/produkt/Tako-Jumper-X zawsze korzystam z tej stronki jak chce cos sprawdzić i według mnie można na niej polegac :) O bebetto niestety nikt sie nie wypowiedział :( No to sie troszke rozpisałam :P ale mam nadzieje że moze komus sie to przyda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUU jakoś tak sie zrobiło niemiło. Są ludzie co kupują byle najtaniej znam takich moja psiapsióła taka jest a ja lubię rzeczy ładne, jak mi się coś nie podoba dziecku nie założę choćbym za darmo dostała. Ludzie kupują też wózki za 5 tys ich biznes. Jak dla mnie Jedo Fyna za 1300 2 w1 to dużo ale wiem że to dobry wózek i bardzo mi sie podoba choć są ładniejsze wiem ale droższe więc nie kupię bo tak sobie postanowiłam że więcej nie wydam. Pieluszki używać bedę pampersa, znajomi wolo Haggies ale my raz kupiliśmy i jak dla mnie nie bardzo. Może się coś zmieniło nie wiem. Jak Olka oduczaliśmy sikać w pieluchy to na noc kupowaliśmy te Lidlowskie i były całkiem całkiem A teraz bedę mieć pieluszki z dziurka na pępek od mamy bo ona kiedyś psu kupiła po operacji i nie użyła:) I co wy na to? Madajm a jaka ty stara jestes? martolinka za dużo nie kupuj pieluch bo nie daj boże mały się uczuli choć rzadko ale się zdarza margolka tez wolę te patelnie za 100 zł czy np ręczniki za 40 zł a nie na wagę w tesco bo ja lubię mieć dobrą jakość muchy w nosie pieluszki dostałam jeszcze w zeszłym roku wpisywało się hasło dry max na ich str i dane a oni wysyłali dostałam 5szt 1 tych premium. Z loveli tez na ich str było mam pytanko ja pisałam jak licze termin mam na 3 więc każdego 3 zaczynam kolejny miesiąc. Dziś kończę 27tc więc od jutra 3 trymestr Kupiłam 5 kocyków po 7 zł z DREWEXU nie wiem czy ktoś się walnął bo normalnie ok 40 zł one kosztują nie mniej musi sprzedać takie przepisy, dla mnie szt2 i 3 dla mamy dla piesków (ma 2 chihuhua) zamówiłam tez smoczek do ssania i butelkę AVENT 125ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
do martiki o takiej kołysce myślałam http://allegro.pl/komplet-kolyska-materac-pianka-kokos-gryka-i1476072371.html ale widziałam na żywo wczoraj w sklepie i kurde duże to, a ja sobie ubzdurałam, że kołyska to jakaśbardzo mała rzecz będzie tak więc nie wiem, czy się zdecyduję. Najwyżej samą gondolę będę w domu używać. Decydujemy się na używanego ROANa Kortinę od kolegi a on ma dużą gondolkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przeczytalam caly topik na gazeta.pl o tako, i takie wymienianie plusow i minusow jest w wiekszosci mocno subiektywne, bomi zwrocilas uwage na raczke, plus dla tako, ale znow dla mnie ten bebetto ma tą plastikowa poleczke na nogi, a chodzace dziecko juz i wybrudzi i zamoczy materialowy podnozek, i tu dla mnie punkt dla bebetto, kurcze jakby tak mozna bylo sobie skonstruowac samemu wozek, o! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×