Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość olcia 200
ile jest pieluszek w 2 pampersów może wiecie? paczka mniej więcej 20 cm /40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spisze sobie te wszystkie typy,które najczesciej tu padaja i ktore mi sie podobaja, ich plusy i minusy i bede szukac sklepow by móc na zywo obejrzec, teraz z tych linków ktore palusia mi podrzucila czytam opinie o tako, a muchy masz gdzies zdjecie calego bebetto? bo w all widze takie uciete zdjecia, Ty je kupilas? i juz go masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mnie dopadła zgaga..nigdy nie miałam, a od godziny leze i czuje jak mi jedzenie podchodzi do gardla, chyba przesadzilam z obiadem, nie moge sie przestawic na male porcje jedzenia, i choc staram sie jesc po mniej a czesciej to gotowane-zmieniaki czy makaron zawsze siada mi na zoladku i czuje jakby brzuch mial eksplodowac z przejedzenia, i do tego nieprzyjemne odbijanie, wspolczuje tym ktore sie mecza ze zgaga dluzszy czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się pochwaliłam wczoraj że juz nie mam zgagi..i dzisiaj znowu mnie dopadla... masakra:( a ja już po fryzjerze..jestem jak nigdy zadowolona:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
od którego tygodnia liczycie że zacznie się 3 trymestr? dziś kupiłam m jak mama , i tam jest że 2 semestr kończy się na 26 tygodniu. gdzie indziej że na 27 tygodniu. sama już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mdajm
3 trymestr zaczyna sie w 28 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mdajm
28 podzielone przez 4 daje 7 ,a od 7 miesiaca jest 3 trymestr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
hej mamuski myślalyście juz jakie marki pieluchy bedziecie używać ? co myślicie o tańszyc pieluszkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 200
jagna a jakie masz na myśli pieluchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mdajm
Jagna ja uzywam tylko firmy pampers,inne są beznadziejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mdajm
Dada sa okropne, zawsze wszystko z nich wylatuje i nie jest to kwestia odpowiedniego doboru rozmiaru,poprostu są felerne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 200
mdajm a ile jest sztuk w pampers newborn 2? czy są mniejsze paki i duże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mdajm
72 i 94 o ile się nie mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 200
a cenowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mdajm
Miejsze 25 zł,większe 55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 200
i jak myślicie gdzie jest taniej w aptece czy w tych marketach jeśli chodzi o zakup pampersów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 200
to chyba lepiej opłaca się kupić 2 paczki mniejsze z 72 pieluchami niż jedną paczkę z 94 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mdajm
W rossmanie są tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my kupowaliśmy pampersy, ale w momecie kiedy nadszedł czas by synek przestał powoli używać pieluch kupowaliśmy właśnie Dada - by nie było mu za sucho ;) Mysle, że dla tuptających dzieci, po domu, bez problemów skórnych na pupie - Dada jest ok. a wózka jeszcze nie wybraliśmy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam chyba 5 paczek pampersów z pampersa własnie-kupowałam w marketach jak były promocje. i raz kupiłam 3-pak po 72sztuki bodajze i zapłaciłam 100zł. W aptece ceny sa z kosmosu. Z reszta pampersy sa drogie i jak zuzyje to co mam zaczne kupowac z tesco DADA. Kolezanka kupuje je dla swojego synka i jest bardzo zadowolona. Nie przeciekaja, nie odpazaja i sa polowe tansze. Wiele mam odradza mi papmersy sleep and play-ponoc sa bardzo cienki i doslownie przeciekaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mdajm
A odnośnie wózków,ja w zeszłym roku kupiłam nowy na allegro nieznanej marki marimar za 350 zł,dwufunkcyjny,dużą gondola,przekładana rączka,popowane duże koła,nie wiem po co szukacie takich drogich i jedną druga nakręca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mdajm
Oczywiscie to nie jest moja złośliwość każda robi jak tam chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×