Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość czarnykotbiałykot
już też chciałabym czerwiec:-) czasem nachodzą mnie mega strachy i watpliwości jak to wszystko się ułoży z dzieckiem, czy dam radę i wogóle jak to się wszystko zmieni w życiu...ale już chciałabym chociaż 30tydzień,a to dopiero i aż 27:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzior86
Ja mam 29 tydzień. Jeszcze trochę sie namęczymy z tymi brzuchami:). Mimo, że jeszcze nie urodziłam myślę już o wybraniu antykoncepcji bo to róznie bywa po...:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkns;fg'
czarnykotbialykot jakoś sobie nie przypominam zebysmy ci nie odpowiadaly na twoje zapytania :( Przynajmniej ja starałam sie odpowiadać. A wszystkie dziewczyny ktore sie ujawnily - to wy zaczelyscie saczyć na nas jad!! my sie na spokojnie wynioslysmy nikogo nie obrazajac a chodzilo nam tylko o osoby ktoer sie hamsko podszywają albo brzydko sie odnoszą. Jak same stwierdzialyscie zżylysmy sei ze soba i piszemy w zasadzie o wszystkim, a skoro Wam sie to nie podobalo to po co czytalyscie i po co teraz te komentarze??? Piszczie sobie spokojnie razem i my sobie tez spokojnie bedziemy na swoim forum pisaly tylko nie zycze Wam jesli tez sie ze soba zgracie zeby ktos na Was zacząl pluć tak jak Wy teraz na nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzior86
Ja się ujawnilam dopiero teraz ale na nikogo "nie sącze jadu". I do nikogo nie mam nic za złe i wg mnie niektóre obraźliwe koment, są tu nie potrzebne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnykotbiałykot
szkoda że nie piszecie swoich prawdziwych loginów teraz każda napisze ABCD i komentuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnykotbiałykot
madzior ja znam rodzinkę która właśnie wierzyła w antykoncepcję z laktacji;-) i mają 2 synów rok po roku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkns;fg'
czrnykot ja widze ze z ciebie chyba jednak zołza jest. to ze pisze abced albo co innego to moja sprawa i akurat nic ci do tego chcialam sie spokojnie z Wami pożegnać ale widze ze chyba sie nie da. ZYCE POWODZENIA WSZYSTKIM MAMOM NAWET TYM "PLUJĄCYM" TRZYMAJCIE SIE CIEPLUSIO I MAM NADZIEJE ŻE WSZYSTKO SIE DOBRZE ZAKOŃCZY I BEDZIECIE SIE W CZERWCU CIESZYŁY SWOIMI KRUSZYNKAMI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny które zostają na forum, przeczekajmy tą burze.. i zaczniemy sobie same pisac, bo to nie ma sensu jakies kłótnie o "FORUM" o masakra... trzymajcie kciuki bo mam dzis wizyte i nadzieje, że moje maleństwo sie ujawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnykotbiałykot
wiem że login to twoja sprawa ale skąd ja mogę wiedzieć kto ze starych forumowiczek chce się z nami pożegnać???nie wydaje mi się żebym była zolza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnykotbiałykot
zgadzm się z tobą malinka. od teraz powstrzymuję emocje:-) i przeczekuję ....trzymam kciuki, a w którym jesteś tygodniu, dobrze zrozumiałam (ujawni się)nie znasz jeszcze płci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w 26 tygodniu i niestety jeszcze nie znam płci ;( nie usłuchane to moje dzieciątko i nie chce sie ustawic :)takze z wizyty na wizyte czekam ...zobaczymy..jak cos to dam znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka27 no to czekamy z relacji z wizyty :) niech sie ujawni swoimi pieknosciami :D a ktory to tydzien ? choc ja tu na forum przewaznie tak z doskoku ale nik madziorka jakos obil mi sie o uszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzior86
heh no właśnie takiej sytuacji to nie chciała bym:). Wczoraj mąz mi oznajmił, że możemy mieć jedno dziecko. Ale ja to myślę, że dwojka to w sam raz:). Pożyjemy zobaczymy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellou moje drogie panie :) poszłam na zakupy i ledwo sie z nich dotaszczyłam ... mojemu maluchowi spodobało się wyciaganie nóżek i wbijanie ich mamie w pęcherz :D ( chyba to jednak będzie chłopak hhihi ) spotkałam dawno nie widziana sąsiadkę, która kupiła sobie wózek Peg Perego GT4 i powiem Wam, że bardzo mi się spodobał. Mam pytanie czy widziałyście ten wózek i czy macie jakieś o nim zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnykotbiałykot
ja chyba będę używała antykoncepcji pt. ostrożność:-)nie chciałabym zaraz po ciąży faszerowac organizmu tabletkami, niech sie trochę pozbiera po zmianach hormonalnych. a potem to ...jeszcze nie mówię na 100% ale tak sobie myślę że gdybyśmy chcieli 2dzieci to prawdopodobnie tak po 2-3latach po tym maleństwie, ...ale to się jeszcze okaże:-)jak sobie radzimy z 1:-). ja już mam 30i zegar mi tyka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzior86
Hmmm ja pierwszy raz piszę na jakim kolwiek forum :). Moja mała też miała ściupione nóżki razem i nie chciała się ujawnić. ale nadszedł moment i pokazała co tam ma:). Malinka 27 może to będzie dziewczynka podobno one sa takie wstydliwe i nie chcą się "pokazać":).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie jeszcze wypowiem ostatni raz w tym topiku. czarnykot podwojna mamuska i qska. wy z nami pisalyscie i zawsze dziewczyny na wasze pytania odpowiadaly a teraz wylewacie na nas zale ze sie przenioslysmy a wielce wam przeszkadzalo ze skrobalysmy mnostwo stron o pierdolach... przenioslysmy sie dlatego, ze wiecznie ktos podczytywal nas regularnie i pozniej wytykal nam to i tamto albo podszywanie sie np pod martolinke i wklejanie martwych mlodow bylo po prostu przykre:o qska moglas sie z nami przeniesc bo jestes z nami dosc dlugo i choc nie pisalas codziennie to jednak sie udzielalas...nie chcialas sie przeniesc bo jak sama stwierdzilas "wolisz zostac anonimowa" wiec teraz nie miej do nas pretensji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia19228879
Peg Perego GT4 - paskudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
kasia ty pewnie masz lepszy zgadlam ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzior86- ja mam taka cichą nadzieje, że to mała wstydnisia ;) ale narazie cichoszaaa..zeby nie zapeszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naucz sie pisac
a co to jest tagrze ??? matko co za analfabetyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku. Ale się narobiło. Nie mam czasu żeby przeczytać calą tą kłotnię -przegladnęlam tak z grubsza i myślę że bez sensu wylewać tu taki jad-dziewczyny! Ja też zaglądam tu od czasu do czasu-i często obiecywalam sobie że będę pisać regularnie ale po prostu nie wyrabiam-caly moj czas pochłania-dom,synek, ciąża, mąż, rodzina, no i przygotowywania na przyjście drugiego malucha... No nie da sie tutaj wchodzić codziennie i co chwilę pisać. Rozumiem dziewczyny ktore sa pierworódkami i piszą bo po prostu mają na to czas, ale nazywanie innych "nygusami"-to już naprawdę przesada.Jak mam do wyboru pisanie tutaj a zabawę z ciągle pytającym się "mamusia co robimy?, zostaw już ten komputer" dzieckeim- to wybieram oczywiście dziecko! Dla mnie ten topik to po prostu sposob na znalezienie odpowiedzi na pewne nurtujące pytania a nie wylewanie takich żali jak teraz,dlatego myśle że dziewczyny z prywatnego forum będą zadowolone że mogą tam sobie pisac o wszystkim a my takie doskakujące tutaj też damy sobie radę. Tylko skończcie z tymi kłótniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pięknie. Widzę że pomarańczka powyżej wylewa swój jad. Nie wiem ale od razu przyszło mi na myśl że to któraś z tego nowego forum-mam jakieś dziwne uczucie że teraz to wy będziecie podczytywać i siać tutaj zamęt-tak w odwecie. Szkoda czasu. Zmykam do synka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tutaj burza... Trzeba to po prostu przeczekać i będzie dobrze. Najlepiej nie komentować dziwnych wpisów i w końcu ucichną, miejmy nadzieję. Ja tutaj zostaje z Wami i będe zaglądać w wolnych chwilach. Będe od dziś pisać pod moim starym nickiem, może to wywoła mniej agresji;) Malinka życzę udanej wizyty, oby maluszek się pokazał i wszystko było ok:) Co do wózka nie pomogę, przy pierwszym dziecku miałam Tako Jumper X i na ten temat jak ktoś zainteresowany mogę napisać więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałyście o kołyskach ja mam wiklinową po starszych dziewczynach ale ona zdaje tylko egzamin do 6 mc potem dziecko może wypaść ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo wszystko też będę tu zaglądać i też mam nadzieję na lepsze czasy. Co do antykoncepcji pt.laktacja-to mam dwie koleżanki ktore mają dzieci rok po roku bo myslały że nic się stanie...he he.Także lepiej uważać... W moim przypadku laktacja oznacza antykoncepcję-taką w cudzysłowiu naturalną ;)jakoś mąż nie był taki skory do igraszek gdy ciekło mi z piersi mleko-ale to indywidualna sprawa każdgo:) Pozdrawiam mimo wszystko stare i nowe forumowiczki-kochane nosicie pod sercem napiękniejszy dar od życia więc życzę wszystkim powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marciabb ja chętnie poczytam o tym wózku bo zamierzamy kupić :) także jeśli mozesz to coś napisz... Dziewczyny ja tez kiedyś tu pisałam a teraz pisze z dziewczynami na nowym forum... I uwierzcie mi nie sądzę że złośliwe pomarańcze to któraś z nas :) w końcu przez takie osoby stąd odeszłyśmy... Ja pisałam również na innym topicach na kafeterii i uwierzcie wcześniej czy później też uciekniecie... Tu jest pełno osób które po prostu uwielbiaja niszczyć znajomości internetowe przekonałam sie o tym nie jeden raz... Także nie obrażajcie dziewczyn które stąd odeszły.. Stwórzcie swój topic i piszcie o czym chcecie ale nie zwalajcie na nas wszystkich złośliwych komentarzy.. My same jesteśmy w szoku że było Was aż tyle i nie rozumiem dlaczego wcześniej się nie ujawnialyście a teraz macie do nas pretensje że sobie poszłyśmy??? my lubimy pisac o tym co i ile jadłyśmy o której wstałyśmy i co nas boli dla Was to może nuda a dla nas jakiś sposób na to by ten czas czekania na dziecko jakoś mile minął... Wszystkie nosimy pod sercem małe istotki więc chyba należy się uspokoić ze względu na dzieciaczki... Jesli Wam moge coś doradzic to uważajcie na tą kasie z cyferkami z nią nie da się rozmawiać o niczym... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×