Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

witam... ja dzisiaj żle sie czuje. zgaga cały dzien do tego mi niedobrze i mam chyba zapalenie pecherza. zawsze cos mnie dopadnie:( Ja od męża dostałam piękny bykiet roż...heh ale meza do tej pory nie widzilam w domu..poprostu sie mijamy. masakra... juz mi ciezko z tym. nikt mi nie pomaga.... bylam dzisiaj z małym u fryzjera..juz drugi raz bylismy. tak szybko mu wloski rosna ze szok. ale to chyba za mama...mi tez tak szybko rosna. Ja mam doła dzisiaj jak cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękne macie brzusie:) a jakie duże... ja to myslalam ze ja mam duzy..a moj to przy waszych malutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie nie przejmować ale i tak humor mi na cały dzień zepsuł. Mama mi powiedziała ze ja sie duza urodziłam i zyje wiec nie mam sie czym przejmowac. czy bedzie wazyła 4200 czy 3500 nie ma znaczenia. Dla mnie najważniejsze zeby była zdrowa i tyle!!! Dostałam zdjecie buzinki w 4d i powiem Wam że jest śliczniusia. Chciałabym juz czerwiec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie rozmawialam z siostra i powiedziala mi ze pepuszka juz sie nie smaruje spirytusem i w ogole niczym. po kapieli sie dokladnie suszy i przykrywa gazikiem i mowila ze malemu zaraz odpadnie. tak jej mowili w szpitalu i dostala jeszcze gazetke z taka informacja.ciekawe ok uciekam spac milej nocki:) buziaki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
czesc dziewczyny unas dzis sloneczko juz swieci , maz z pracy dzwonil i obudzil tel , amoglam sobie pospac bo mala jeszcze spi czekam zniecierpliwoscia na wozeczek ciekaweo ktorej przywioza @ dostalam ze kurier juz odebral , dobrze ze maz zaraz z pracy wroci to niebede musiala siedziec caly dzien w domu i czekac bomi nie przejmuj sie najwazniejsze zeby zdrowa byla mala z mezem wysocy jestescie to i mala bedzie wysoka inka linka z tymi pepekami to pewnie w kazdym spzitalu inaczej , chociaz moze sie cos zmienilo my dla Zuzy to smarowlalismy ale to wkoncy prawie 3 lata temu bylo Hania fajnie ze malemu tak wloski rosna mojejZuzi to strasznie powoli ma cienkie i krociutkie ale naszczescie da sie juz warkoczyki plesc i kuce wiazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku :) Kasiunia jak zwykle otwiera forum :D ja obudziłam sie przed 7 ale polezalam z mezem jeszcze godzinke :D teraz szykuje sie do pracy wiec i ja wstałam :) Wczoraj pol dnia chodzilismy po sklepach. Kręgosłup myślałam ze mi peknie :/ ale zakupy sie udały wiec nie ma tragedii ;) gorzej jak bym wrócila z pustymi rekami :) Dzis jade po materiał na firanke do sypialni i na pościel Filpka :) od razu do babci to podrzuce do obszycia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! U nas piękne sloneczko,ale tylko +3 stopnie. Chce już ciepło,bo mam juz dość tej mojej kurtki zimowej!! :-( Bomi-ja nie rozumiem jak lekarz może mówić,że dzidzia za duża jest. Moja tydzien temu też ważyła już 1018,więc tydzień do przodu jest. Ale P.Doktor stwierdziła,że my z T. też wysocy wiec dzidzia ma być za kim duża... I w ogóle chjyba by jej nie przyszło do głowy by opierniczać kogos za to,ze dziecko duże jest! W sumie duży to był mój brat i chrześniak. Mój brat ważył 5600,a chrześniak 5200. Jak moja mama rodziła mojego brata to lekarze byli przekonani,że to bliźniaki będą. Wtedy jeszcze nie było takiego sprzętu i twierdzili,że będzie parka. Wszystko w domu przygotowane na dwa. Tata dzwonił,by się spytać czy mama urodziła i pyta się czy "ta z bliźniakami urodziła"> A położna,że nie że żadnych bliźniaków nie ma. Dopiero po kilku godzinach się okazało,że wyskoczył jeden mutancik ;-) Tylko wtedy rodzice mieli problem,bo nie było tak,że od razu można dostać ciuszki. A Te co mieli wszystkie za małe były,bo on chyba63 cm długi był... ;-) No i teraz mu zostało 205 cm wzrostu i 50 rozmiar buta :D Ale on to rocznik czarnobylu,więc wszystko możliwe :-) a ja dziś jakoś od rana jakiś taki niepokój czuję,wiec skończę moją kawkę i idę sobie zrobić melisę bo nie ma co mnie i dzidzi niepokoić niepotrzebnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny! Zaczęłam się rozglądać za biustonoszem do karmienia.W niedzielę byliśmy w Fashion House i tam jest m.in. outlet triumpha. Mieli świetne staniczki do karmienia własnie, bawełniane i wg mnie tanie,bo tylko 30 zł. Ale niestety nie bylo dla mnie rozmiaru. Teraz patrzę na allegro i też nie ma dla mnie rozmiaru. I nie wiem co ja mam teraz zrobić? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Cześć Dziewczyny, ja mam na 12tą wizytę i ginka, już mam jakiegoś nerwa od rana jak zwykle przed każdą wizytą. Miałam jechać sama a tu mąż zrobił mi niespodziankę i wziął wolne zeby jechać ze mną, kochany jest. Napiszę potem co i jak. Bomi a Ty chodzisz na fundusz czy prywatnie? Jakiś chory ten lekarz, ja chodzę na fundusz a mam super lekarza, ze wszystkim mnie uspokaja. Dziecko za duże-jakaś paranoja.Mój pierwszy synek urodził się 4050 i rodziłam naturalnie bez problemu, jest zdrowy i wszystko ok a ma już 15 lat, nie rozumiem więc związku, po co on Cię stresuje? Nic się nie przejmuj kochana, głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnik do karmienia jeszcze trosze czasu jest wiec moze pojawi sie cos odpowiedniego na allegro :) głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka aganik a jaki masz rozmiar? Podobno świetne są staniki z alles taka firma polska na allegro ok 50 zł bo w ich sklepie drogo. Pamiętaj by wziąć o 1 rozmiar miseczki więcej. Mi ostatnio udało sie wylicytować M&S za 10 zł bawełniany nowy ale myślę że może być mały na początek bo to 75 E. W alles jest dobrze bo jak się dobrze wymierzysz to będzie dobry rozmiar. Ja zamówię na koniec przyszłego miesiąca bo cycki pewnie jeszcze urosną. U mnie w mieście nie uraczysz staników innych niż białe a ja chce czarny jeszcze i biały nieprześwitujący :) aganik to duzi jesteście:) U mnie raczej średnio ja 168 mąż 176, mój ojciec 172 więc przeciętnie a my z M tak ok 3400g mieliśmy martolinka coś cię ostatnio mało na naszym forum :) Co kupowałaś? inka ja tez czytałam że teraz pępek się tylko myje i wietrzy. Ja jednak bedę tak robić jak z Olkiem bo wtedy nam po 5 dniach odpadł bomi dziwny lekarz bo przecież dzieci różne się rodzą jedne 2800 a drugie 5kg w tym samym terminie. Nie przejmuj się i nie kupuj za dużo na 56 bo duża dziewuszka się szykuje;) kasiunia czekam na recenzje wózka i może fotki wstaw aa i pamiętaj że masz 10 dni na zwrot bez podani przyczyny to tak na wszelki wypadek gdybyś niezadowolona była. Włosami się nie przejmuj bo mój mały tez miał słabe dość długo. My z mężem mamy gęste mocne włosy choć ja mam bardzo dużo siwych a M nic a nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palusia-ja mam 176 cm, mój T. 182... Więc troszkę mamy tego wzrostu i ja się śmieje,że mała dodatkowo poszła w ślady wujka (mojego brata),bo ta kość udowa taka długa. I lekarka potwierdziła,że to całkiem możliwe... Co do staników to ja jeszcze nie zamawiam,ale się rozglądam. Musze się znów zmierzyć porzadnie i wtedy będe wiedziała,czy mam czego szukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia bo teraz po raz setny toczyl sie temat wozkow :P a to ze ja juz mam i swoja opinie wyrazalam kilkakrotnie nie chce mi sie powtarzac ;) a kupiłam sobie płaszczyk wiosenny i półbuty :) trafilam na fajna promocje w Fashion House :) plaszczyk przeceniony z 250 na 50 :) a ma taki fason ze teraz sie mieszcze i bede mogla smigac jesienia po porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martolinka-to miałaś szcześćie w FH bo my zupełnie nic tym razem dla siebie nie znaleźliśmy. Ja na wiosnę mam ponczo. Tylko mam problem z butami. Bo tak jak wspominałam wg mnie te przejściowe nie bardzo pasują do leginsów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganik ja też za stanikami patrzę. Miałam 1 fajny przy Olku ale komuś dałam i już nie wiem komu Martoliknka no to udane zakupy;) Ja się przymierzałam mój płaszczyk i ja się mieszczę cieszę się bo nie mam ochoty teraz czegoś kupować a na jesień mam nadzieje ważyć swoje. Popatrzę za jakimiś balerinkami ale to jak moja mama przyjedzie bo samej mi się nie chce. Znowu mnie boli głowa mam dość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny .... :) Tak piszecie o swoich rozmiarach to ja się dołączam ja mam 160 mój M ma 170 .... jak się urodziłam to warzyłam 2800 a mój M 3600 a lekarz mi powiedziała że dziecko nawwet może urodzic się do 4 kg to nie ma reguły, chociaż dzisiaj zaczełam 27 tydzień ciąży to juz mam na plusie 11 kg i w pasie mam już 100 cm, .....ostatnio troszkę nadrobiłam zaległości i pisałyście juz o wyprawce, nie które już z wam kupiły wóżki a ostatnio troszkę pojeździłam po sklepach i troszkę też pooglądałam w internecie i wiecie że na tyle ile jest wózków w sklepach mnie się spodobał tylko jeden nie wiem czy warto go kupić muszę jeszcze prześledzić opinie na jego temat a może wy mi doradzicie co myślicie o takim wózku ...:) http://www.swiatwozkow.pl/abc-design-turbo-6s-2011-fotelik-rider-kolor-crispy-1szt-p-1382.html Co do łóżeczka i komody to mam już upatrzone i może pod koniec miesiąca już sobie kupie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
paulusia napewno wstawie zdjecia i dam recenzje codo wozeczka dzieki za info nie wiedzialam o tych 10 dniach ale zapewne jutro bedzie wozeczek bo dzis jedziemy na caly dzien na wies , dzownilam do kuriera to moze po 19 dopiero bedzie wozeczek , wiec postarmy sie wrocic , jesli nei to maz jutro odbierze co do stanikow do karmienia wlasnie ja mam Alles 3 bardzo dobre i wlasnie patrze ze na alegro po 50 pare zloty ja pametam w sklepi eplacilam po 100 iles mam 3 bialy czarny i cielisty bardzo fajne dpasowane ja mam rozmiar 80 F tych stanikow i po domu juz niwch chodze bardzo wygodne:) http://allegro.pl/hit-alles-biustonosz-do-karmienia-mama-new-75e-i1481186375.html czarny mam taki fason abialego i cielistego niemoge znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny! Ja jestem z czerwcówek 2010, czasem Was podczytuję - z sentymentu. I przypominam sobie jak to u mnie było. Martolinka, u mnie też jest 15 lat róznicy - starszy syn w tym roku konczy 16, a Antoś będzie miał rok. Starszy syn zakochany w młodszym braciszku strasznie, Antoś kocha go wzajemnie i na jego widok aż piszczy z radości, ciągle raczkuje do jego pokoju, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, bo bałam się trochę, że starszy będzie zazdrosny. trochę Wam wszystkim zazdroszczę, fajny to był okres, mimo, że ciąża trudna i z pobytami w szpitalu. Nie martwcie się na zapas (wiem, łatwo powiedzieć) że dziecko za małe, czy za duże, wszystko będzie ok. Mnie też straszyli, że Antek za duży, no duży byl, urodził się z wagą 4100 i bardzo długi był, ale zdrowy jak ryba. Pozdrawiam Was wszystkie - buziolki dla Was i Waszych dzieciaczków. PS. Doczytuję, że robicie zakupy dla dzieci - nasze forum zakupy robiło głównie u sprzedających wasal83 i rodzyneczki. Czasem u rp_77 A pościel u Baby-Raj. Ja osobiście polecam wasala83 - rewelacja, super kontakt, tania i szybka przesyłka. I pościel z baby-raj - teraz dokupiłam kolejne rzeczy, mają przepiękna i doskonałą jakościowo pościel, nawet tą tańszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia-dzięki za linka. Faktycznie tam są też moje rozmiary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy Wy tez boicie sie spac na prawym boku???? ja to po prostu uwielbiam a w nocy nie moge sie przyzwyczaic i strasznie sie mecze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dzieki za pocieszenie. Agnik u nas też wszyscy raczej wysocy (oprócz mamy i siostry) ja mam 175 cm a mezul 192 więc chyba dziecko ma prawo być duże. Na szczęście ubanek na 56 wogóle nie kupowaliśmy. to co mamy jest na 62 i wiecej ale faktycznie nie dokupuje juz nic bo potem sie okaze ze bedzie wszystko za małe :P A do gina chodze prywatnie. Jeden z dwoch najlepszych w mieście ale jak urodze to głeboko sie zastanowie nad zmianą bo od samego poczatku mezul uwaza ze za bardzo mnie ze wszystkim straszy. Ja sie urodziłam 4050 i tez zyje juz ponad 30 lat i jestem cała i zdrowa :P i nawet niektorzy uwazaja ze całkiem ładna hihihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennyfer - dzięki :) ja też kupowałam już u r77 :) a jak drugi synek ma na imię ? Ja też mam Antka , tylko u mnie to on będzie starszy :) i szykam teraz jakiegoś imienia , które pasowałoby do zestawu :) A tak w ogóle dziewczyny , to ja zgodnie z tym co piszecie również przyłączam się do fanek biustonoszy Alles - za radą Palusi , kupiłam taki na allegro ( jeszcze mi się trafił za 25 zł z przesyłką , bo wyprzedaż była ). Rozmiar co prawda po przemierzeniu z tabelki wyszedł mi zupełnie inny niż miałam z triumpha , ale leży rewelacyjnie. Fiszbiny ma mięciutkie i w ogóle mnie nie uwiera ( cały czas w nim chodzę :) ) Bardzo dobry gatunkowo - aż się zaskoczyłam , bo te staniki dla karmiących takie przeważnie kiszkowate są . W każdym razie polecam ! Poluję teraz na jakiś inny - macie jakieś modele sprawdzone? Kupiłabym taki z usztywnianą miseczką ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaa
jaki rozmiar kupić stanika do karmienia? jak dobrze zmierzyć jaki rozmiar mi trzeba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnik , bomi - to Wy i tak kurduple jesteście , bo ja mam 183cm :) a mój M prawie 200cm :) Na pocieszenie napiszę Wam ,że mój synek bardzo intensywnie rósł w przeciągu całej ciąży - zawsze był do przodu o 2 tygodnie od "standardów", ale pod koniec zwolnił i urodził się finalnie z wagą 3400 :) więc kompaktowo :) Urodził się chwilę przed terminem ( 37tc ) , ale wcześniakiem nie był :) Jeżeli chodzi o ciuszki , to mały długi był na 56cm , ale ciuszki na 56 były na niego i tak za duże i chodził w nich jeszcze przez ok miesiąc - u nas się przydały. Moja kuzynka , która jest drobną kurką urodziła kilka miesięcy później synka , który ważył coś ok 4500g i ok 62cm długi - w 56 się nie zmieścił :P Nie ma reguły na gabaryty mamuś i dzieciaczków :) Nosy do góry ! A moje dziecko w 24tc ważyło prawie 900g :) , więc teraz pewnie już z 1,5kg :) :) :) Mój lekarz w ogóle nie komentuje jego gabarytów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jeszcze znalazłam taki wózek ale nie wiem czy nie ma za małej gondoli...:( http://cgi.ebay.pl/Mikado-Aston-Kombi-Kinderwagen-3in1-Travelsystem-Buggy-/260556664122?pt=DE_AllesUmsKind_Baby_Kinderwagen_Buggies&hash=item3caa632d3a Kurde nie wiem jakie wózki są dobre zależy mi na takim wózku 3 w 1 może dziewczyny z Niemiec mi pomogą ...:) na wcześniejszych postach dałam link do wózka ABC Desing Turo 6S ...bardzo was proszę o jakaś opinie ....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
jakie polecacie kołysanki dla dzieci? chciałabym pościągać ale nie wiem jakie fajne są i gdzie . może mamy które jz maja dzieciaczki coś doradzą? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×