Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Palusia- to powodzenia w licytacji :) panna z de- u nas chyba od 30tc robi sie ctg, ja juz mam termin, szkole rodzenia odpuszczm, bo rodze przez cc, a pielegnacja itd zostala w glowie po Erysiu. moja w 24+2 wazyla 460g, za 10 dni mam kolejne usg to bede wiedziec dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa co do snu...wiecie, ja uwielbiam spac, ale chyba era wysypinia sie konczy :( bez tej poduszki rogala nie umiem juz spac, a przewracanie sie z nia do latwych nie nalezy. do tego ta rwa robi swoje. co prawda mnie plecy nie bola, ale ciagnie mnie od pachwiny do polowy lewego uda i nogi nie da sie uniesc za wysoko co utrudnia lozkowe manewry. ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otworzylam sobie kalendarz ciazy i jakie bylo moje zaskoczenie? nie dosc ze to juz 3 trymestr, to do przewidywanej cesarki zostalo 81 dni. rany jak ten czas leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia82 wiem ze robia od 30 tyg ciazy ale zalecil dzis zrobic , i przyjsc za 3 tyg czyli bede wtedy w 30+2 i wtedy chyba juz sie co 2 tyg chodzi ? ta szkola rodzenia fajna :) na ostatnim spotkaniu bedziemy mialy piknik :D a po 4 miesiacach wszyscy sie spotykamy z dziecmi w restauracji na jedzeniu :) widze ze ciebie tez sennosc dreczy a raczej bezsennosc to taki urok shit :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka - zaciskaj kolana !!! :) Odpoczywaj ile wlezie , mam nadzieję ,że wypuszczą Cię szybko do domku , bo zawsze się lepiej leży na swojej kanapie :) Trzymaj się tam dzielnie :) palusia - ja jestem generalnie fanką serii RainForest , bo mamy matę edukacyjną z tego i to był hit :): http://allegro.pl/fisher-price-mata-edukacyjna-rainforest-l1664-i1504131692.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gapinka boska ta mata ehh cudo teraz zachorowałam. No nic poszukam może używanej a jak nie trafie może się skusze ale cena powala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczynki za slowa otuchy :* prawdopodobnie jutro juz wyjde ze szpitala i poleze w domku. Pociesza mnie fakt ze Filipek w kółko kopie i na USG dzisiaj wyszlo ze wazy 1318g :) takze przybiera ksiazkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martolinka- będzie dobrze, nie ma innej opcji, ostatnio 2 moje koleżanki leżały z tego samego powodu, jednej i drugiej udało się donosić do terminu, jednej nawet konkretnie, choć leżała długo, urodziła 8 marca:) trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
necia moja mała w 25tc ważyła 1043g :) w czwartek bedzie 27 i mam wizytę to napiszę ile waży :) daria może kup sobie taki lek jak buscopan??? Mnie lekarz kazał ostatnio kupić bo mówił że na twardnienie brzucha no-spa nie zawsze pomoże :) i jak ona nie pomaga to zażywam tamto :) chyba jest lepsze a też nie szkodliwe dla dziecka :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo wielu kobietom szybko skraca sie szyjka a rodza i tak w terminie. Mysle ze lekarze niepotrzebnie tak strasza i pisza same czarne scenariusze. Rozwarcia i skurczy nie mam wiec jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka - masz rację, skracanie szyjki od 30 tc jest wręcz normalne - tak se gdzieś wyczytałam :) już pisałam, że w pierwszej ciąży od poczatku miałam bardzo krótką - a i tak przenosiłam dzidziola 10 dni.... tak czy inaczej - trzymam kciuki, bo jednak stres to okropna rzecz jedyny plus toto, że oswoisz się ze szpitalem ja byłam właśnie w ten sposób "oswojona" mnie po raz pierwszy ktg zrobiła gina w 26 tc czyli już miałam 2 - bo chodzę na wizyty co 3 tygodnie jeśli któraś przejmuje się małą wagą dzidzi - nie powinna to sa wyliczenia z obrazu usg - wystarczy milimetr błedu a waga juz inna w pierwszej ciąży ( wiem, wiem - często wspominam :P ) z usg na dzień przed porodem wyszło, że mały będzie ważył 3600...a ważył.....3900 palusia - ja też ciągle w lesie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry!! Ja dziś padam na pysk. Wczoraj nie mogłam do 2 zasnąć. Rano wstałam o 6,do 12:30 w pracy, biegiem do domu pod prysznic i lotem do lekarki. Tam się naczekałam 3 godziny i pierwszy raz tak porządnie mi brzuch stwardniał. aLe ona stwierdziła,że się czasem tak dzieje,że z nerwów, zmęczenia i w ogóle. Teraz sobie leże i na razie nic nie robię. Choć to tylko na chwilę :-( Moja córcia ma już 1430 gr. I troszkę się przeraziłam,że to za dużo! Ale właśnie sprawdziłam w tablece i niby jest w normie jak na ten tydzień. Więc już się uspokoiłam. Poza tym wszystko ok, nawet ciśnienie podczas wizyt mi się uspokoiło. I teraz dopiero za miesiąc do lekarza,więc troszkę spokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Necia gratuluje dziewczynki :) Martolinka trzymaj sie tam wszystko bedzie dobrze. Całuski :* Moja Mimi w 27 tc wazyła 1200. Nastepna wizyta 29 marca więc zobaczymy jak wtedy bedzie. U nas dzisiaj słoneczko cały dzień :) Od rana robiłam tłumacznenia z angielskiego ale przy tej pogodzie srasznie mi sie nie chciało. Obiecałąm sobie że jutro po sniadanku wychodze jak bedzie tak ładnie. Musze iść sobie wkoncu kupić kapcie i koszule do szpitala bo sie wybrać nie umie od 2 tygodni. Szkoda tylko ze zapowiadają spowrotem ochłodzenie. My z mezulem od przyszłego tygodnia zabieramy sie ostro za zakupy żeby już wszystko miec gotowe i sie nie martwić. Dal Mimi kupiliśmy tą karuzele z misiami z Fischer price. Jest prześliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja planuję takie konkretne zakupy na kwietnia. Potem też prasowanie itd. A 1 maja pakuję torbę i niech się dzieje co chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko....
lulolcia 28 , a może w pierwszej ciąży po prostu maluszek twój konkretnie zjadł kolację ostatnia w brzuszku i przytył :-) dlatego rozbieżność w wadze :-) mnie pobyt martolinki w szpitalu nastraszył trochę i się zawziełam i wszystko poprasowałam do końca , nareszcie . segregowac jutro bo już mi zbrzydły dziś te ubranka :-) .zostało mi jedynie w kilku ubrankach przyszyć guziki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku!! Ja przegapiłam że Martolinka jest w szpitalu. Trzymaj się tam Kochana!! Moja mała dziś leży główką do góry. A ostanio była główką na dół. Więc lata sobie po tym brzuchu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Martolinka wytrwałości w leżeniu kochana, trzymam kciuki :* Mnie dzisiaj mała tak nisko znów kopała, masakra, myślałam, że zaraz nóżkę wystawi hehe ;) Dzisiaj mnie jeden profesor zaskoczył, powiedział że zrobi egzamin dla wszystkich w maju, bo ja mam termin i trzeba się spieszyć. A później się wypytywał czy kopie, co będzie i w ogóle, śmieszny gościu ;]] Z moją wyprawką to cienko jest ;) kocyk, jakieś body i sukieneczka przez przypadek kupiona... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
necia gratulacje:) martolinka trzymaj się kobietko! Szybko do domku cię puszczają, więc jest ok, a w domku przyjemniej. Będziesz mogła bez limitu leżeć z laptopem hihi:P Dostałam od znajomej nosidełko :D Powiem szczerze, że nie miałam zamiaru kupować-jak już to chustę, ale założyłam to nosidło i myślę że jest świetne. Tylko czekać aż urodzi się "wkład" Kiedyś gdzieś na kafe był link do ankiety o pieluszkach Pampers na stronie streetcom. Wypełniłam i zdążyłam już zapomnieć a dziś mi przyszła paczuszka-6 pampersów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
martolinka trzymaj sie na pewno wszystko okej bedzie ja jak wyszlam z Zuza o 11 z domu to wrocilysmy dopiero do po 14 na podworku pozniej do mamy zaszlysmy no i terazleze sobie neccia gratuluje coreczki masz juz moze jakies imie bo my niemozemy jakiegos wybrac ja chcialbym nawet Nikola ale maz nei bardzo moja mala kolo 25 tyg kolo 600 g wazyla jakos tak jak Zuza , a wcale mala si ennie urodzila bo 3250 , tylko teraz kruszyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka TRZYMAJ SIĘ MOCNO:) JESTEŚMY Z TOBĄ! necia gratulacje córci:) Jak ja już bym chciała wiedzieć co nosze pod serduszkiem... eh, może jutro się uda:) Wróciłam właśnie z uczelni. Chyba nadal nikt nie wie o ciąży:) Ale z tyg na tydzień już będzie coraz więcej widać:) p.s. dostałam mandat, za brak biletu na parkingu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia - mata jest ekstra :) fakt cena powala - my dostaliśmy w prezencie na urodzenie małego , ale jest jeszcze troszkę mniejsza - też fajna : http://allegro.pl/mata-rainforest-las-tropikalny-edukacyjna-gratis-i1493687198.html i przede wszystkim tańsza :) , tylko tamta naprawdę nam na długo starczyła - tymi zabawkami młody bawił się do 2-go roku . A propos nosidełek i chust - jak planujecie nosić maluszki ? Ja chyba się zachustuję :) , aczkolwiek obawiam się ,że przy temperaturach letnich może być nam za gorąco ....pewnie wyjdzie w praniu :) Podobają mi się te: http://allegro.pl/chusta-n17-zaffiro-firmy-womar-5-wzorow-nowosc-i1491886582.html na początek chyba jednak elastyczne: http://allegro.pl/pentelka-chusta-elastyczna-lazurowe-wybrzeze-55cm-i1506246269.html Może macie jakieś doświadcznia w tym temacie? Bo ja już sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zula - jak to brzuszka jeszcze nie widać ? Jak Ty to robisz ? Rany ja to mam bęben gigantyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis bylo tak cieplutko ze az w domu nie chcialo sie siedziec:) poprzesadzalam domowe kwiatki do wiekszych doniczek, bo po tej zimie tak mi sie rozrosly ze niektore sie przewracaly. mialam jeszcze ochote umyc meble ogrodowe no ale nie ma co przesadzac...wszystko powolutku mam taki identyczny kocyk niebieski od mamy. nie wiem czy przeczuwa, ze bedzie wnuk hehe http://allegro.pl/babyono-kocyk-akrylowy-wytlaczany-w-kartoniku-i1472909807.html jest mieciutki i naprawde super chcialam sie Was jeszcze zapytac o krzeselko do karmienia. wiem ze jeszcze jest mnostwo czasu ale dostalam cos takiego http://allegro.pl/ikea-krzeselko-do-karmienia-wysokie-biale-i1469027853.html moze ktoras z Was miala bo mnie wydaje sie niewygodny, ale jest dosc stabilny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka inka - co do tego krzesełka z Ikei to mogę jedynie subiektywnie się wypowiedzieć :) One są również w restauracjach Ikei i można przetestować - jak byliśmy mały siedział z trudem jak miał ok roku ( małe są ) i jak dla mnie było mało stabilne - mały kilka razy tak się kręcił ,że o mały włos nie gibnął do tyłu . My mamy takie z tych większych ( z możliwością zamiany na niskie krzesełko i stoliczek - z czego właściwie nie korzystamy :) ) , ale fotel jest gigantyczny i nasze "maleństwo" ma teraz ok 110cm i siedzi w nim wygodnie i ma duuuużo miejsca. Dodatkowo dla mnie ważne było ,żeby stoliczek do jedzenia można było zdjąć i wymyć , bo te wszystkie papki wchodzą dosłownie wszędzie :) Ale na to to jeszcze minimum jakieś 7-8 miesięcy :) :) :) Ale ja też już mam takie zapędy :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na uczelni też nie wiedzą, jedynie gościu od angielskiego i dzisiejszy profesor, ale im powiedziałam :) Z resztą może nawet jak wiedzą lub się domyślają, to nic nie mówią, hehe ;) Jak dzisiaj profesorowi powiedzialam, to on na to: "No właśnie zauważyłem". :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchy - o rany ! :( Ale co się dokładnie działo ? Miałas jakies skurcze? Uważaj na siebie teraz !!! Leż i tyle . Jakoś coś ostatnio szpitalnie tutaj ... dziewczyny trzymajcie się dzielnie . Trzymam kciuki ,żeby obyło się już bez takich przygód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze!! Chyba jakiś taki dziwny czas się zaczął!:-( Muchy -trzymam kciuki aby wszystko było ok!! A ja pracuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×