Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Witajcie wszystkie :) Ale sie narobilo z ta poczta :O chyba komus sie nudzi ja juz kiedys myslalam by pochwalic sie wlasnym brzuchem na poczcie czerwcowek , ale tak jakos czasu malo ze nawet ani jednego zdejecia nie zrobilam sobie jak juz zrobie to podam mail moj :) ciekawa jestem waszych brzuszkow a wszczegolnosci kasiuni bo pamietam ze my prawie takiej samej drobnej budowy /bylysmy :D co do sukni na slub naprawde piekne sa te suknie :) (zapomnialam nika ktora wybiera sie w czerwcu na wesele ) szkoda, mi tez teraz sie zachcialo wskoczyc w taka ladna suknie i na weselicho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna :) sukienka piękna, ale to narazie propozycja nad którą się zastanawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kochane ja lece może zajrzę później a jak nie to na pewno jutro :) do napisania :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zaraz zmykam, bo brat z bratową do mnie wpadają (razem z ubrankami) :) I tak co chwilke będę tu zaglądać, jak brat pójdzie np. na papieroska :P Koniecznie dajcie znać co z tym naszym forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko...ale natrzaskałyście... rano czytałam, a tu po południu z 8 stron..... jestem ZA!!!!!! a dziewczyna zproblemem opisanym na poczcie...buuuu....ale o tym wyżalę się na już prywatnym co do skażenia, to tak sobie myślę, że nawet gdyby było i tak mamy- jeśli chodzi o bezpieczeństwo naszych dzieci - "lepiej" niz mamuśki, które aktualnie są w pierwszym trymestrze, może nie lepiej, ale spokojniej a w zasadzie to czy to coś zmienia - nawet nie mamy pojęcia ile razy rózne państwa dokonywały i dokonują różnych prób jądrowych o tym sie nie pisze, ale nie wierzę, że wszyscy w tym temacie są ok. szczególnie wschód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
jejku 2 godziny mnie nie było a tu tyle stronek :-) spoko to oryginalne MAM PYTANKO ... wysłała meila,z prośbą o dane. ide was poczytać najpierw to będę na bierząco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pojechalyscie rany boskie.... prolaktynka usmialam sie "zresztą jak muchy napiszą posta to wiadomo że są muchami " zula -bardzo fajna sukienka, podoba mi sie rowniez w kolorze morskim. A co do pomaranczek nie potrafie zrozumiec, kto do cholery ma czas siedziec na kafie i czytac topiki, ktore w ogole go nie dotycza.I po co? Naprawde ubogie zycie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też ostatnio brzuch zaczął swędzieć, myślałam że to od bluzki hehe, ale dzisiaj jest to samo ;P Dzwoniłam dzisiaj żeby się do okulisty zarejestrować, bo muszę mieć to zaświadczenie o przeciwwskazaniach do porodu a babka mi wyskoczyła że dopiero 21 kwietnia... :/ Ech... No ale trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę 2 godz. nie zaglądałam a tu taki młyn... daria zapomniałaś o mnie. wyślę maila na pocztę. zula śliczna sukienka, bardzo mi się podoba :) prolaktynka ja też mam taki pępek, wygląda jakby był brudny, a nawet nie wiem kiedy mi tak pociemniał. i prawie już go nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez brzuch swedzi a pepek...tez zaczyna wylazic i wydaje mi sie nawet ze jakis wokolo siny sie robi no ale moze mi sie wydaje dziewczyny macie mojego maila na poczcie wiec jakby co to wyslijcie mi namiary na nowe forum, gdyz jutro wyjezdzam i nie wiem kiedy sie odezwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
melduję że dostałam dane do meila . dziękuję :-) jeszcze byłam izunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie ten bok boli i boli, jutro ide do gina moze mi cos zaradzi, piszecie o skurczach ale u mnie to nie to, w ogole mi nie twardnieje, no spa nie dziala, nie wiem czy to miesnie a moze nerka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu widac że cos się działo że tyle str:) Muchy super zdjęcie U mnie nadal chorobowo teraz na mojego M przeszło mam nadzieję że na tym się skończy że mnie nie dopadnie. Dziś śpię w salonie z dala od zarazków. inka mnie brzuch jakiś czas temu tez swędział, myłam się mydłem małego wtedy bambini chyba i smarowałam oliwka na to jeszcze balsam. Przeszło. Pępek też mam czarny a że mam ciemna karnację to się silniej ,,przebarwiam". Czekam na namiary na nasz forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syloonia89 no właśnie ja jutro jadę na pobranie krwi boje sie jak cholera jasna:P ale cóż co ma być to będzie ale u ciebie był wynik ujemny? muchy w nosie...muszko droga odczyn Coombsa muszę mieć bo mam Rh - , dziecko pewnie ma plus , więc muszą mnie skontrolować czy mój organizm nie wytwarza przeciw ciał tzn. dla mojego organizmu dziecko może być ciałem obcym i wtedy jest konflikt :( Tego się boje ale póki co nie mam zamiaru się denerwować aż do wizyty i diagnozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
o maatko skonczylam czytac , heh eniezle piszecie , ja kolo 18 wrocilam , bylam na glukozie ochydne do poludnia mdlilo , pozniej z mezem po zakupy , i po mala bo do mamy zaprowadzilam no i tak dzien zlecial tez jestem za prywatnym mozna by bylo zdjecia swoje wklejac a tak nie wklejalam bokiedys mialam nieprzyjemnosci niena tynm forum jutro wyniki z glukozy maz ma odebrac mam ndzieje ze okej i nie bedzie trzeba powtarzac i uwmoie sie na usg zobaczyc moja kruszynke prolaktynka sliczna ta posciel ja wlasnie bede wybierala jakos na dniach i zamawiala tylkoz eja to chce 5 czesciowa paulusia dobzre ze z Olciem juz lepiej For malinowa ja tez mialam robiony odczyn coombsa i wszystko ok naszczescie czytam o tych bolach brzucha , ja mam jakies schizy ze wczensije urodze bo mala tak nisko kopie ,wczoraj tomyslalam ze wyskoczy cos jeszcze chcialam napisac ale nie pamietam , moze sie przypomni jak Zuze wykapie bo juz pora a sie nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Matko, co za akcja! ale w sumie można się było tego spodziewać, no cóż, ludzie są różni... ja oczywiście jestem za prywatnym forum, także martolinka jak już zadziałasz to daj znać, wysyłałam Ci maila kiedyś z prośbą o hasło, więc wiarygodna chyba jestem:P albo na naszego maila wrzuć, nie wiem, jak będziemy to robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia widzę że nie jestem sama na tym forum z minusem Rh:D Cieszę się że u ciebie jest dobrze no i po cichu mam nadzieję, że u mnie też tak będzie:) no i miałam jakiś czas temu wysłać swoje foto i przez tą szyjkę i wieczne zmęczenie nie zrobiłam tego jak ktoś może mi dać maila i hasło to chętnie siebie wyślę z moim szóstomiesięcznym prawie siódmomiesięcznym brzucholkiem:D A za tym forum jestem jak najbardziej za bo tutaj to każdy może wleźć( oczywiście nie chodzi mi o ciężaróweczki czerwcowe) tylko o intruzów którzy się wcinają w rozmowy niepotrzebnie po to by podnieść ciśnienie!!! No:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O RANY !!!!!!!!!!!!!!!!! Co tu się dzieje , człowiek zniknie na chwilę i już zamieszanie :) Jakby co to proszę również o uwzględnienie , bo na liście mnie nie było...:( palusia - dobrze ,że Olek już lepszy brzuch mnie swędzi , przeważnie wieczorami - nie wiem czemu :) dziwny dzień dzisiaj jakiś - nie macie wrażenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do brzucha- to mnie swędzi nieźle chociaż 2 razy dziennie smaruje, kiedyś mnie też tak piersi swędziały:) i dzisiaj miałam chyba pierwszy skurcz,tzw.przepowiadający, tak myślę....jestem w 30tyg to chyba normalne, co? bo nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a mail?:o ale ze mnie głupia c... :P no to poproszę na mojego maila maila wspólnego i hasło: mimi_1@o2.pl oki no to czekam:D bo nie wiem gdzie się wysłać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arkadiaaa te skurcze to ja miałam już wcześniej kilka razy na dzień brzuszek sie "stawia" a jestem w 26 tygodniu więc to jak najbardziej normalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
For Malinowa- dzięki:) ja nawet nie wiem czy to to, bo niby skąd...tak na czuja mi się wydaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi tak twardnieje jakbym brzuszki ćwiczyła tylko, że to jest bezbolesne i trwa do max 30 sekund czasami mam to kilka razy na dzień, czasami wcale są to skurcze Brakstona-Hicksa:P ale się pomądrowałam teraz szok!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
To pewnie tak jak piszesz przepowiadające skurcze, ale każda się martwi żeby nie było coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja chyba miałam coś innego,ból się zaczął jakby w krzyżu,później przeniósł się na dół brzucha,był skurcz,bolało 2 sek i przeszło.... ale fachowy opis,heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
no i gdzie się podziały nowe czerwcówki ? jakoś ucichły :-) co do dziwnego dnia to niby pogoda fajna , a ja do południa czułam się słabo . tak jak człowiek czuje sie w pochmurny dzień ,zero siły . teraz już ok.ale patzrąc na dziewczyny że mają problemy ze szpitalem walnełam sie na łóżko i sobie leniuchuję :-0 agnik co tam u ciebie ? .odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
For Malinowa na pewno wszystko wpozadku bedzie ja tez raz mam te skurcze raz nie raz czesciej raz zadziej ale bezbolesne tylko takie dziwne uczucie i tez trwaja krotko wiec chyba norma ja jestem w 28 tyg ale mialam juz wczensij je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×