Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Dziewczyny a jak to jest z tymi bodami ? Nakłada się na nie jakieś spodenki czy rajstopki? Bo takie nóżki golutkie to nie zmarzną ?? Wiem że może głupie pytanie ale to moje pierwsze dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka29
aneczkap jak jes ciepło to same body magą być, a jak chłodniej to śpioszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) ja jutro zaczynam 28 tc :) byle do końca :) mnie też się podobają te rampersy ale ja póki co przez internet nie zamawiam :) w sobote jedziemy do hurtowni to się rozejrzę :) co do rozmiaru to i ja w większość kupię na 62 wychodzę z założenia że lepiej mieć za duże niż za małe i nigdy tego nie założyć :) a u mnie dzieci się duże rodzą :) kuzynka teraz urodziła córcie na 57... Mam kilka na 56 tak na wszelki wypadek a jakby się urodziła mniejsza to się najwyżej dokupi :) co do pogody to u nas też pada :( a szkoda bo ja lubię jak świeci słonko :) mam nadzieję że w kwietniu przyjdzie już do nas ta prawdziwa wiosna :)... a ja się muszę pochwalić że nasz domej rośnie szybko :) dziś będą już szolować pod płytę biedaki na takim deszczu muszą robić :) w takim tempie za miesiąc dom będzie już przykryty :) ja dziś do gina już się doczekać nie mogę :D mam nadzieję że wszystko dobrze w sumie mała dziś kopała ale i tak zawsze się martwię :(...Zauważyłam że moja córcia ostatnio częściej się wierci jak kopie i czasem czuję jakby wbijała we mnie swoje nóżki i rączki i powiem Wam że wtedy odczuwam dość mocny ból :) no ale jak tak lubi to niech sobie robi ważne żebym ją czuła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam się na pocztę:D Uciełam twarz :P Jestem już po badaniu i modlę się o wynik ujemny! Tak bardzo się boje, że coś będzie nie tak tym bardziej, że sniło mi się dzisiaj moje dziecie:) Jak je karmiłam a wiem, że to mój Kubuś bo miał na sobie śpioszki i czapeczkę, którą mu kupila moja mama na wyjście ze szpitala i teraz tak się martwię o ten sen i w ogóle o wyniki. martuska_de no zawsze to raźniej wiedzieć, że nie jest się samemu, chociaż wolałabym mieć grupę + i mniej zmartwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
For Malinowa bedzie dobrze zobaczysz :) a snem się nie przejmuj moja mała śniła mi się już chyba ze 4 razy :) też jak ją karmiłam, chodziłam na spacer, nosiłam, tuliłam :) i jak wstawałam to dziwnie się czułam kiedy uświadomiłam sobie że póki co to tylko sen a mała siedzi w brzuchu :) czesto myślimy o dzieciach :) jest coraz bliżej porodu i to nasza podświadomość tak działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co wam powiem jeszcze, że to moje dziecię ma nieustanna czkawkę zwłaszcza po słodkim:P łakomczuszek mój. Przeglądałam maile i fajne macie brzucholki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uciekam bo od rana buszuje a powinnam troszkę odpocząć przy mojej szyjce:P Zajrzę do Was wieczorkiem, miłego dnia dziewczynki:) Papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry... Mnie jakieś chorubsko łapie...mam katar,gardło boli...i dziwnIe słabo mi.mały spał ladnie cała noc..ale za to ja mialam noc koszmarna...nie dosyc ze miałam jakieś głupie sny to jeszcze co chwilę się obudziłam. Z męzem wczoraj do polnocy rozmawialismy i nie moglam potem zasnac. Te rampersiki są super...też bym je zamowila gdybym miała miec dziewczynke. A tak naprawde to na 100%nie wiem. Ale raczej bedzie chłopiec. mnie tez ostatnio cos czesto boli brzuch...ale nie wiem czym to spowodowane...moze zmeczeniem? Ja za tydzien w srode mam wizyte...wiec zobaczymy co mi powie moj lekarz. Właśnie zaczęłam 27 tydzien...qrde to juz polowa marca..jeszcze troche a nasze dzieciczki beda z nami:) Wczoraj urodziła moja znajoma...chłopca..miał 4100:) qrde kupilam sobie wczoraj dwa staniki i sa mi za małe!!! musze dzisiaj je wymienic...wczoraj nie mialam akurat czasu by przymierzyc ale dostalam zgode od sprzedawcy ze jak najbardziej moge je zwrocic lub wymienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Formalinowa chyba z racji tego że jesteśmy dokładnie w tym samym tygodniu i dniu brzusie mamy prawie takie same :) wieczorkiem zrobię sobie nowe zdjęcie i wrzucę :) Śmieszna sprawa bo jak ostatnio byłam w aptece po femibion i byłam jeszcze w kurtce zimowej to babeczka zapytała czy ten femibion do 12 tc ?:) he he :) Nie skapnęła się że 26tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się też dzidzia czasem śni, ale 2 razy to sen był taki rzeczywisty i realistyczny jakby naprawdę wszystko się działo, i obydwa razy śnił mi się chłopiec, może dlatego że od początku miałam takie przeczucie. A jednak pod serduszkiem dziewuszkę noszę, więc na te sny poprawkę trzeba brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
for malinowa i aneczkap ja również jestem w tym samym tyg co wy:) i brzusio tez mniej wiecej taki:)Moze zrobie dzisiaj zdjecie to tez wam wrzuce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
tez wyslalam zdjecie swego brzusia i przy okazji Zuzy , a co tam u mnie z suwaczka wynika ze koniec 28 tyg i niestety jak zZuza wpierwzej ciazy mi sie snila czesto tak teraz razmi sie chyba Malutka przysnila i to przez mgle a chcialabym zobaczyc , bo zuza snila mi sie taka jak jest teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
jakiegos lenia dzis mam musze zbierac sie iisc z mala po zakupy a sie nie chce bo wieje strasznie , ehh na szczescie juz wykapana jestem tylko umalowac sie zostało ,no i moze po lozeczko dzis pojedziemy bo babka dzwonila wczoraj ze juz przyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia-super brzusio. zreszta wszystkie sa super... u nas tez pogoda do du**y. naprawde w niedziele bylo tak pieknie...a dzisiaj zimno...tylko 3 stopnie. juz sie wiosny doczekac nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wrocililsmy wczoraj razem z mezem do domu, wiec juz nie bylo jak poczytac was, a bylam pewna ze bedzie sporo czytania. skoro wyszlo ze zakladamy nowe forum to ja sie bardzo ciesze. to ze bedzie prywatne to nie znaczy zaraz ze kazda z nas bedzie musiala sie jeszcze bardziej ujawnic. mozna zachowac taka sama anonimowosc, tyle ze pomaranczek nie bedzie :P kto zakladal forum? Martolinka? kurcze zapomnialam ktora z nas, ale niech wrzuci dane na poczte i bedziemy sie logowac. co do ramprersow- sliczne i chyba tez sie skusze, jesli beda jeszcze gdzies za miesiac. tylko jedna uwaga, rada. zwracajcie uwage by rampersy, bidy, pajace czy spichy nie zapinaly sie na pleckach. takie dzieciatka prawie caly czas na pleckach i to malo wygodne dla nich jest. ja kupuje rozm. 62. jesli sie okaze ze Hania bedzie malutka to na koniec dokupie 56. Agnik- daj znac co u Was? Kasiunia-ale masz pileczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
noi umowilam sie do gina na 18:20 jakos humor od razu sie poprawil pewnie temu ze zobacze malutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie) aneczka - oprócz śpichów do body mozna założyć półśpiochy, ale lepiej takie bezuciskowe ( bez gumki ) lub spodeneczki i skarpeteczki...achhhhhh ja kupiłam dwie sztuki rampersów w roz. 56, i tez innych rzeczy jeśli chodzi o typowo rampersy 62 to się wstrzymam. może moja córcia będzie malutka i 62 dopiero we wrześniu będzie pasować....i same rampersy juz się nie przydadzą a jak będzie duuuzia ;) to na parę dni po urodzeniu body wystarczą, a w międzyczasie zamówię szybciutko na all. większe rampki a małe albo w prezencie, albo sprzedam :) tyle niewiadomych.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babolki ale żeście się rozpisały, ale tak to jest jak się do 9 śpi w szoku byłam chyba Olek odsypiał. Z Moim małym lepiej już mu sensacje przeszły jedynie osłabiony ale myślę że do jutra będzie zdrów jak rybka. luciola witaj w klubie rzygawków :) Ja mam już za sobą i tylko modle się by na mnie nie oprzeszło martuśka ja mam na 56 ubranek ale to same pajacyki i body. mój Olo urodził sie 52 więc w 62 pływał a 56 było za duże i to sporo. Rempersy śliczne ale mam chyba ze 4 szt na 62 więc starczy kasiunia a u mnie deszczowo od wczoraj jado a wczoraj myślałam o tobie że pewnie jedna z nielicznych zapracowanych. Zdrówka dla synka ja ciesze sie że w domu jestem na spokojnie mogę się nim zająć Glukoza u mnie nawet dobrze bo ja sobie cytrynkę wzięłam lekarz powiedział że można aneczka wiesz chyba kazdy ma swój system ubierania. Ja miałam Olka na koniec września więc było body z dł ręk na to pajacyk i skarpetki bo mu wisiał. Myślę że takie miesięczne dziecko w rempers plus skarpetki w upał starczy ale mogę się mylić. Ja lece na allegro zakupy zrobić :) upatrzyłam łóżeczko trochę drogo bo 390 wychodzi z materacem i M kręci nosem ale ma porządną szufladę z zamknięciem i moge odebrać osobiście bo w szczecinie. Kolor Sosna ja mam takie meble więc bedzie pasować http://allegro.pl/lozeczko-gracja-iv-sosna-szuflada-10-rabat-i1505673985.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka hejka :) u nas tez pogoda do bani a w karmniku na balkonie chyba 12 siks siedzialo i skubalo sloninke :) super widok a my czujemy sie dobrze Witus kopie mame i lezymy i odpoczywamy sobie ale myslami jestem w lazience i robie pranie ciuszkow dla maluszka tylko nie wiem jaki proszek kupic czy ten jelp jest dobry????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamusie:) ale sobie dzis pospałam:) ale niestety miałam numer w domu wieczorem. Schodzę kolo 23 do piwnicy do pralni-a tam z rurki z centralnego ogrzewania- cieknie woda.. na szczęście pod rurką było wiaderko i tam kapała woda.. Zakręciłam wodę, mój tata wpadł do mnie o 6.30 (!!) i stwierdził,ze to tylko uszczelka, ale niestety za kafelka. I musze podzwonić po fachowców.. grrr.. Zaraz idę się umalować i na poczte, bo paczka do mnie przyszła- 2 pary spodni :) JUPI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :) palusia - fajnie ,że Olkowi już lepiej i że oboje się wyspaliście :) muchy - ja pierwszy rok młodego prałam tylko w jelpie , potem ( chyba z okazji jakiejś promocji :P ) zamieniłam go na Lovellę i też była fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Kurcze jak poczytalam że chcecie założyc prywatne forum to troszke przykro mi si zrobiło. Zaglądam tutaj od czasu do czasu i jak na razie słabo sie udzielam ale mysl że was tu nie bedzie...uuuu A dopiero jak urodzimy to sie zacznie...pytania i porady... Jeśli chodzi o ciuszki to ja kupuje od razu w rozm.62-synek był duzy i 56 były ciasne...wiec z córcią bedzie pewnie podobnie. Ja zakochałam sie w tych http://allegro.pl/spiochy-sukienka-2w1-tylko-u-nas-r-62-sliczne-i1489800422.html http://allegro.pl/body-ze-spodniczka-r-62-mix-kolorow-robik-i1481208615.html Musze dokupic pare różowych śpioszków jeszcze i może koszulki jakieś...ale te śpiocho-sukieneczki i body cudne po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Od wczoraj czekam na haslo do naszego prywatnego forum i nic :/ musze znelsc inny portal. Zaraz sie za to wezme. Marzycielka-tak lezalam w Gliwicach, a szpital oceniam pozytywnie. Tak jak poprzednim razem, wiec na pewno tam bede rodzic. Co do ubranek-kupilam kilka sztuk na 56, a w paczkach od znajomych zlalazłam nawet rozmiar 50 :P wiec jakby moj mały faktycznie zdecydował ze wyjdzie wczesniej to bede miala go w co ubrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palusia łózeczko sliczne, choc cena nie mała ale chyba warto. Ja sie zakochałam w w łózeczku Safari z firmy Klups, chociąz widziałam, ze raczej ma negatywne opinie, ale nie moge przestać o nim mysleć i chyba sie skusze, jak dostane zwrot pieniązków ze skarbówki:) Zdrówka dla Olusia, tez sie bidulek nacierpiał:( Ja żałuje, ze mój musi sie szlajac po babciach jak chory i tez juz bym chciała byc na zwolnieniu, ale ta złamana reka wszytsko skomplikowała:( Ale pewnie we wtorek gin bez gadania wysle mnie na zwolnienie przy infekcji układu moczowego, bo ostatnio nie było dyskusji. Z tym ubieraniem to różnie, wydaje mi sie, ze jak bedzie upał to takie rampersy byłyby idealne, mnie sie udało jedne kupic w Auchan, niebieskie z lwem, przesliczne i niedrogie.Dałam chyba 13 zł:) Nie ma co przegrzewac dzieciaczków, sama nie wiem jak to bedzie, bo pierwszego synka urodziłam w srodku jesieni:) Ja mam ubranka na 62, na 56 chyba nic nie mam, wydaje mi sie ze synek bedzie chyba duzy. Bartek miał 3500 i 57 cm, wiec mały nie był choc urodzony przed czasem:) Naszego synka nazwiemy chyba Wojtus albo Jakub, ale bardziej mi chyba pasuje Wojtek:) W sobote zaczynam 30 tydzień, szok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jado dlaczego łózeczku Safari z firmy Klups ma negatywne opinie? kurcze, bo ja sie chce na to skusic, i nie wiedzialam,ze ma negatywne opinie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos ma taaaakiego lenia jak ja dzis? no masakra, tyle rzeczy do zrobienia a mi sie zadka nie chce ruszyc, choc wiem ze jak sie juz wezme to zrobie wszystko, ale trudno mi sie zebrac :P moje ulubione zajecie? wyciaganie i rozwieszanie prania. ja nie wiem co ja mam z tymi zapachami... moj nr 2 to swiezo polozony gips czy jak to sie nazywa, a nr 3 sol morska do kapieli :P moglabym siedziec w wannie godzinami :P Jado- pracusiu :P Palusia- ja gustuje w bardziej prostych lozeczkach, ale fajny pomysl z ta zamykana szuflada. no nic wstawie pranie, zmawarke, zrobie obiad, sprzatne lazienke, a potem wpadne zobaczyc co slychac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki, ja dzis mam jakis gorszy dzien. Chyba wstalam lewa noga, maly nie kopal jak zwykle rano , wiec od razu czarne mysli. Ogolnie ryczec mi sie chce :( , zmarzlam po drodze do pracy, klelam w myslach spozniajacy sie autobus, a w pracy juz klient czekal na mnie, a ja bylam taka glodna! No i znowu zawalona papierami jestem. Szybka herbatka i synek zaczal kopac! Ale ogolnie jakos mnie mdli i brzuch pobolewa. Ehh do kitu wszystko... Dobrze tylko, ze jeszcze dzis do 7 i mam weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
paulusia super ze mały juz ok ewcia j amam dzis takiego lenia ale naszczescie zrana wszystko zrobilam coprawdaz zbieralam sie do tego alejakos udalo sie , i do tego mam straszny humor wszystko mnie denerwuje , moze lekarz chociaz wieczorkiem poprawi humorek i jakies ladne zdjecie dla malej pstryknie chyba ze znow buziaczka bedzie chowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×