Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

zula zrestartuj kompa albo jeśli masz rotuera. Mi pomogło i sei od razu zarejestrowałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomi:) zrobiłam i to i to. Nawet na drugiego kompa siadłam.. nic to nie daje... grrr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka, a mnie już zaakceptowałaś? Nie mogę nic zrobić, wyświetlają mi się tematy a jak chcę w któryś wejść to jest napis że nie istnieje, a w opcji szukaj, że nie mam uprawnień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to już nie mam pomysła :( Dobra ide do porządków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ciążowki:) Ja właśnie wróciłam ze szpitala do domu. Poleżałam 2 dni i mnie wypuścili. Ale strasznego stracha się najadłam;(;( teraz to tylko będę odpoczywać. A pojechałam z twardym brzuchem i skurczami. Miałam jeden za drugim aż si bałam że zaczęłam rodzić. Nie życzę tego nikomu;( Na szczęście z moją myszką wszystko oki.:) Dziewczyny co się stało że przenosicie się.. ja was chcę dalej:) plissssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
agnik chyba jednak w szpitalu bo od wczoraj jej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzdegustatorka
Proszę proszę,,, przenosiny pełną parą^.^ czytam was od początku i raz nawet próbawałam dołączyć ale wy ignorujecie posty nowych osob Mimo wszystko czytalam dalej wiem ze jesteście zgrane i nie chcecie nowych ale wasze wiadomosci sa pomocne! Szkoda,,,a widze ze przyjmujecie na nowe forum ,,stałe bywalczynie'' ktore zaglądają tu raz na jakis czas tylko jak cos potrzebuja i nawet nie czytaja postow innych dziewczyn One sa dla wedlug was lepsze niz ktos kto czyta was regularnie? taka stell ktorej nie chcialo sie przeczytac kilku wiadomosci wstecz tylko durnie zapytala co sie stalo bo niby NIE DOCZYTALA a tak naprawde nie czytala wcale i tak samo myszka pyszka,,,, szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
a może baranek? :-) nigdy nic nie wiadomo:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy swoje stale zgrane grono i nie potrzebne nam sa osoby ktora pisza jedno posta na miesiac :) takze przykro mi pomaranczko. bedziesz mogla czytac inne publiczne fora. my mamy dosc chamskich TROLLI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzdegustatorka
to skoro niepotrzebne wam dziewczyny co pisza jednego posta na miesiac to po co wam stell albo myszka pyszka? nie dosc ze malo pisza to na dodatek nie czytaja was a ja czytam i jestem na biezaco i nie zadalabym tak glupiego pytania jak one CO SIE STALO bo ja CZYTAM tak jak i wy a one NIE CZYTAJA bo ich nawet nie obchodzi co u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślicie ze baranki tez nas podczytuja ? :P hehe moze przyszli tatusiowie szukają pomocnych rad :):) zzdegustatorka czy jak Ty tam masz ... Ja też późno do dziewczyn dołączyłam i jakoś nikt mnie nie ignorował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zz degustatorka ja czytam regularnie nasze forum. Niestety nie było mnie tutaj kilka dni nie z mojej winy. Nie życzę tego nikomu co przeszłam bo bałam się potwornie i boję się nadal. Jak mnie mąż przywiózł i rozgościłam się na nowo w domku to jedna z pierwszych rzeczy jaką zrobiłam to było wejście na forum. Jako, że ostatnia strona dotyczyła przenosin to zapytałam co się stało bo nie zdążyłam nadrobić stron. Teraz już wiem i powiem Ci że naprawdę jest to super pomysł z tym forum, bo można takie osoby które są nieżyczliwe lub złośliwe po prostu nie zaprosić. Ja nie jestem od samego początku i nie czuje się odrzucona przez dziewczyny, wręcz odwrotnie. Bardzo się cieszę, że mogę tu być i zasięgnąć rady czy też sama mogę w ramach moich możliwości poradzić. I nie będę się denerwować twoimi komentarzami bo mam zakaz od mojego lekarza " zero stresu" a moja myszka jest najważniejsza na świecie i zrobię wszystko dla niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
no tak ja też sie żadko udzielam ale na co ty liczysz dziewczyno ze napiszesz ze nas czytasz czesto i to wystarczy... Trzeba bylo sie odezwać szybciej... A to ze niektore dziewczyny sie odzywają częściej czy żadziej to nie ma znaczenia bo nie każdy ma czas ważna ze są kojarzone ;-q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
rzadko ... jaka gafa sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tak się strasznie popłakałam ;( chyba puściły mi nerwy ostatnich dni. Zresztą nadal mam świeczki w oczach. Mężuś bidulek nie wiedział co robić i zrobił mi herbatkę. Jestem szczęśliwa że go mam:) i że będziemy mieli moją myszkę. Bo będziemy!! i już koniec tego złego;) muszę zacząć myśleć pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka pyszka masz juz dostep do nowego forum. Zula-jak chce Cie udostepnic wyskakuje mi ze nie ma takiego uzytkownika :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×