Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Witajcie. Dzięki za opinie na temat Poli.Mamy długie nazwisko kończące się na "ska" więc jak najbardziej pasuje takie krotkie imię.Ale muszę się jeszcze zastanowić -korci mnie też Julitka ale też tą Alicją mi namąciłście w głowie-kurcze też mi się podoba. Ja dzisiaj po wizycie u gina - z małą wszystko w porządku, tylko moja szyjka coś krótka bo 2,5-3 cm ale lekarz mówił żeby sie nie martwić-że w drugiej ciąży może sie tak zdarzać i że mam trochę więcej odpoczywać...Test na glukozę robię w przyszłym tyg.i wszystkie wyniki więc wtedy zobaczę co i jak. No i od poniedziałku w końcu się wezmę za kompletowanie wyprawki bo jak na razie to wypisałam tylko listę rzeczy i spraw do załatwienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie właśnie dzisiaj gino wypisał normy na glukozę i po obiciążeniu nie powinoo być więcej niż 140, a przed nie więcej niż 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luciola możliwe ja dokłądnie nie dopytywałam ale kumpela mowila ze musiala dochody przedstawić. Ja i tak na wychowawczy nie pojde bo zza bardoz nas na to nie stać :( mimo że bardzo bym chciała z Mimi zostać troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie pójdę...tez przez finanse.....:( wklejam linka z dokładnieszymi informacjami na temat dodatku z tyt. urlopu wychowaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nadzieje ze finansowo podołamy i bede mogla siedziec z dzieckiem w domu... nie chce dawac go pod opieke kogokolwiek z racj itego ze nie wiem czy bedziemy mieli drugie dziecko i nie chce ze tak powiem zmarnowac tych najpiekniejszych lat dziecka :) no ale jesli bedzie trzeba to pojde do pracy a bobasa zapisze do złobka bo nie ma mi sie kto nim zajac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, odnośnie wychowawczego płatnego to wiem że asze dochody nie sa brane pod uwagę jako dochód utracony, dlatego liczy się dochód męża. Ja przy pierwszym dziecku nie załapałam się ale moze teraz przy dwójce już tak. Mąż jest na działalności i tak naprawdę mozemy sobie ten dochód obnizyć poprzez zwiększenie kosztów. Także może skusze się na wychowawczy - jeśli zalapię się na zasiłek. Jeśli nie - to wracam do pracy - w listopadzie 2011. Najprawdopodobniej w pierwszym dniu w pracy otrzymam wypowiedzenie - gdyż łagodnie mówiąć - nie lubia mnie tam i chętnie się mnie pozbędą ... dlatego ubezpieczyłam się od utraty pracy - jeśli tak sie stanie to przez 9 mies bede dostawac z tego tytułu 1500 zl + zasilek dla bezrobotnych, bo warunkiem jest ze musze byc zarejestrowana w UP. A jesli mnie nie zwolnia - to trudno - niańka, przedszkole dla dzieci a ja bede zapier... niczac po 12 godz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ;) Kurczę znów mnie jakieś przeziębienie wzieło i to na maksa... A jutro wesele, chyba pójdę tylko na chwilę żeby nie było... A teraz siedzię i moczę nogi w wodzie z solą i do łóżka hehe :) Aneczka, ja już mam zgodę na IOS tylko muszę indeks zdać. I wtedy będę się dogadywać z wykładowcami... Myślę, że pójdą mi na rękę hehe ;) Hanka, ale masz już fajny brzuszek... Mój jakiś taki malutki, mama mówi że w ogóle nie rośnie. :) Ale i tak mi coraz ciężej. Byłam dzisiaj na zakupach, troszkę pochodziłam i tak mnie plecy bolały, jakbym ze 100 lat miała ;P Pozdro dziewuszki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!! Ja nie mam czasu by więcej pisać. Dziś byłam u kosmetyczki, wykozystuje karnet, który mąż zafundował na rocznicę ślubu. Ogladaliśmy kolejne wózki i łóżeczka i mam mętlik w głowie. Powiedzcie mi tylko do wózka, czy wasze spacerówki mają przekładane rączki. Bo te wszystkie,które mi sie podobają mają spacerówki,w których nie można przekładać rączki i dzidzia jest tyłem do mnie :-( Dorota-życzę aby badania szybciutko wyjaśniły co było przyczyną. Daria-przykro mi strasznie!! Co do wagi to ja mam ok.5-6 kg na plusie. I jestem z tego powodu bardzo zadowolona,że tak mało. Ale moja lekarka mówi,że waga nie istotna,najważniejsze by dzidiza zdrowa była. Margo-kiedy zaczynasz szkołę rodzenia? rozumiem,że też decydujesz się na wojewodzki? Bo ja chyba 10.03 idę na wizytę, wezmę zaświadczenie i chyba wtedy będę chodziła. Czy trzeba czekać na rozpoczęcie kursu? Fajnie by było jakbyśmy były razem. Bo ja pierwsze razy będę pewnie sama, bo mój T. na poligonie. Necia-a Ty? Co planujecie na weekend? Ja zaraz spadam do kuchni, jutro jedziemy do Gdańska do znajomych i chcę co nieco przygotować do żarełka. :-) Tymczasem miłego wieczorka!! Pa!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Agnik ja do szkoły rodzenia się nie wybieram, jakoś nie w głowie mi to naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, bylam wczoraj w hutrowni z wozkami, niestety z asortymentu reklamowanego na stronce w necie mieli tylko kilka modeli, do kupienia i zamowienia sa wszystkie ale do ogladania nie ma za wiele, byl m.in. jedo bartatina , jedo FYN, implast bolder i x-lander, jedy fyn fajny, duza gondola, ale dosc drogi, za to bartatina tansza, bez zwrotnych kol, no i roznica taka ze bartatina byla na paskach a ten drugi jakichs takich amortyzatorach, i bartatina sie bujala a tamten sztywny, i nie wiem jakie jest lepsze zawieszenie do wozka? do takiego typowego uzywania po miescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika86
Dziewczyny złapało mnie przeziębienie i mega katar, czy wiecie przypadkiem czy mozna inhalacje robic z olejkiem eukaliptusowym? bo na necie tyle sprzecznych opinii :/ Napiszcie jak coś wiecie. Czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnik jeszcze nie dzwoniłam żeby się zapisać, miałam dziś zadzwonić, ale odwiedziła mnie kumpela i tak się rozgadałyśmy, że nie zdążyłam. ja raczej zdecyduję się na szpital miejski i tam będę chodzić do szkoły rodzenia. zresztą już o wszystko kumpeli wypytałam i ciekawie się zajęcia zapowiadają. ja około 10.03 mam usg szyjki w szpitalu i wtedy poproszę o zaświadczenie. a mogę wiedzieć jakie bierzesz zaświadczenie? ja na weekend mam gości - trochę się znajomych zejdzie, ale nic nie szykuję, bo nie mogę stać przy garach. więc m ewentualnie kupi jakieś przekąski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolka-raczej wózki na paskach sa juz przezytkiem, a jedo FYN jest rewelacyjnym wózkiem i ma swietna amortyzacje w porównaniu np do x-landera. weronika-mozna robic inhalacje z olejkiem eukaliptusowym. plany na weekend? uczelnia :P a wieczorkami czas bede spedzac z mezulem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomi a możesz coś więcej napisać co ci mówili sprzedawcy na temat aby merca i tako? jakieś wady itd. neciaa miała się już kiedyś spytać, jeśli można do jakiego lekarza chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W miejskim niedawno się rozpoczął kurs. Bo koleżanka się zapisała. A byłam pewna,że Ty też się zdecydowałaś na wojewódzki... Ale mam lenia:-( Co do wózka to spodobał mi sie baby design. Jest leciutki, super się prowadzi, tylko ta spacerówka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaluje ze nie mieli tako jumpera na stanie, bo ten wozek chodzi mi po glowie, ale pewnie nawet jakby byl to nie wiem jak ocenic amortyzacje, czy jest dobra czy zla, jezdzac tylko po sklepie,jedo wydal mi sie strasznie ciezki jakby, nie moglam poderwac przednich kolek wiec jak np wjechac na kraweznik? ech im ma sie wiekszy wybór tym trudniej wybrac, no i nie ukrywam ze 2tys za wozek w ktorym raptem pol roku pojezdzimy gondola i troche dluzej ale rzadko z fotelikiem to dla mnie sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie agnik, jak jedno sie w wozku podoba to drugie nie, mi np zalezy zeby spacerowka miala dobry podnozek dla dziecka, zeby starsze moglo sobie wygodnie oprzec nozkia i nie byl to tylko aluminiowy pałąk owiniety materialem, no a jumper na zdjeciach wydaje mi sie wlasnie miec tylko taka rurke polokragla, jedo ma fajna poleczke plastikowa i niby jeden szczegol a kilkaset zlotych drozszy wozek, wiem ze sa jeszcze inne modele ale z reguly te drozsze niestety maja te poleczki tansze sa ich pozbawione..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki Ja po wczorajszym zmęczona jeszcze poprawiłam spacerkiem do weterynarza i wypadem do tesco plus spacer z przedszkola, ale to dobrze trzeba sie ruszać. Wet powiedział że przed przyniesieniem małego do domu pieska odrobaczyć a później co 3 miesiące do 3 roku jak mały skończy. Teraz też dostała tabletkę dziś dostanie. To tak dla tych z was co pieski mają. Zjedliśmy z małym racuchy z jabłkami, jutro zrobię tosty hawajskie z ananasem. Mi wychowawczy raczej przysługiwać nie będzie i ja mam w planach po macierzyńskim iść na zasiłek dla bezrobotnych bo małego też nie zostawię bo nie mam z kim a w starej pracy mało zarabiałam i mi się nie opłaca do niej wracać i nawet nie chcę. mam nadzieję posiedzieć do września 2012 w domu i iść do roboty chyba że wcześniej się coś trafi ale w zawodzie bym chciała. martuśka kuruj się może do jutra poczujesz sie lepiej czasem tak jest. margolka ja kupuje Fyna i dziwi mnie że mówisz że sztywny bo on ma dobra amortyzację którą sie reguluje możliwe że na sztywno był ustawiony, a cena na necie to 1299 bez fotelika z kosztami wysyłki więc nie jest tak źle. Mi właśnie babka w sklepie go bardzo polecała do tego bebecara ale drogi i tako luciola ma rację najważniejsze ile sie przybiera mniej więcej a nie sama waga. Dziś czytałam że matki prowadzące dietę w ciąży ograniczające kalorie rodzą mniej inteligentne dzieci dorotka trzymaj się mam nadzieję że dowiesz się co było przyczyną Moi znajomi dopiero za 3 ciążą mają dziecko a straty w 8tc i 36tc więc juz na finiszu. Wiecie kupiłam wczoraj ręczniki dla małego i jakoś mi sie kolor nie podovbał taki kawa z mlekeim ale M twardo bierz i co całą noc głupia o ręcznikach myślała. Pojechałam na kremowe wymienić a że już takie mam to żeby się nie myliło kupiłam naszywki słonika i robaka będzie wiadomo czyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na tym kursie można się zapisać w każdej chwili, panie położne prowadzą zapisy na jakie zajęcia się chodziło tak aby mieć pełny cykl.i jak juz przejdziesz wszystkie lekcjie to cię informują o tym. i tak w części zajęć nie będę mogła brać udziału ze wzgl. na szyjkę, ciekawe tylko czy ginka będzie miala w szpitalu pieczątki aby dać mi to zaświadczenie o niemożności ćwiczenia w szkole r. więc może będę musiała przyjść do przychodni to może się 10.03 spotkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolka Tako ma bardzo dobra amortyzacje jak naciśnie się rączkę to się fajnie ugina. Jedo jak ma dobrze te amortyzatory ustawi też. Tako na żywo widziałam jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jeszcze teraz gorączkę mam... :( całkiem klapa... Wczoraj mój dzwonił i powiedział że jego mama chce wózek kupić, ale wcześniej moja mama powiedziała że nam kupią... Eh, muszą się dogadać jak zjedzie na święta, ale lepiej niech teściowa kupuje wózek, hehe, sama jest za granicą pracuje, to niech traci więcej :]] Moi rodzice kupią łóżeczko jak tak bardzo chcą i spokój . . . i tak co chwilę jakieś pieniądze mi wciskają, to na tabletki, to jak jakieś ciuszki kupuje... aż mi głupio. A jeszcze tata pokój mi będzie robił, i znów wydatek przeze mnie... No, wygadałam się... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 200
czy odrazu można zakłądać pampersy newborn 2? 1 nie mogę znaleźć nigdzie . jaka jest różnica miedzy 1 a 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
panna z de gratuluje coreczki do odnosnie wychowawczego chyba piszesz o mnie ,tak jak ktoras napisala jka si eda to isie ciagnie od panstwa ile wlezie , a ile wpisane w umowie a ile ktos zarabia albo zqrobki na czarno słyszalas /slyszales? zreszta co to mnie obchodzi co myslisz ja nawozek i lozeczko tez nie moge sie zdecydowac w sklepach niema co ogladac tylkosame drogie a na allegro duzy wybor i ciezko my to po spacerku zaszlysmy do mamy i dopiero wrocililysmy mialam ograniczyc jedzenie alejak to u rodzicow nie da sie wszystko wciskaja i ledwo siedze a musze isc mala kapac , amaz w pracy eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×