Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kataszyka

gdzie kupic dobre meble

Polecane posty

Gość gworinka
Kwestia taka jakich dokładnie potrzebujecie, ale znalezienie jakościowych mebli naprawdę nie jest specjalnie trudne, zerknijcie na to - https://modernmeble-tarnow.pl Wybór duży, kwestia stylu jaki wam najbardziej odpowiada i to powinno zrobić pozytywne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unka4
Dobre jakościowo i obicia dobre gatunkowo znajdziesz w kare24.pl piszę z doświadczenia. Posiadam sofę i fotele. Bardzo fajnie też wyglądają. Goście też chwalili za wygodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakaja
Mogę polecić sklep, w którym sama kupowałam meble świetnej jakości, a więc www.kare24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucia4
Bardzo dobrej jakości, mega funkcjonalne znajdziesz w www.kare24.pl jestem bardzo zadowolona ze swoich i spokojnie polecam każdemu kto jest zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoia
Proponuję sklep www.kare24.pl Sama się tam zaopatrywałam i warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakalak
Ze swojej strony mogę polecić świetny sklep z Poznania, a mianowicie www.meblomoda.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa_490
Ja jak przedmówczyni również mogę polecić Meblomodę w Poznaniu. Byłam tam w poszukiwaniu mebli dziecięcych bezpiecznych dla alergików i Pani poleciła mi meble marki TIMOORE http://www.timoore.eu/lozka-dla-dzieci.html nie dość, że spełniły moje wymagania to jeszcze spodobał się ich dizajn :) Ożywcze kolory + najwyższej jakości materiały hipoalergiczne - to to co lubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuhta
Ja się zdecydowałam na meble z www.meblomoda.pl dla mnie najlepszy sklep z meblami w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysia222
Fajne i dość ciekawe widziałam w www.kare24.pl mają dużo modeli więc każdy znajdzie coś u siebie. Mi się najbardziej podobały komody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie sklepy to fajne sa na necie mozna wszystko kupic tam 888 www.youtube.com/watch?v=n08-SNPvLKk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xara1986
Ja kupuje w kare24.pl zmieniam całkowicie wystrój mieszkania a ich meble najbardziej mi odpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieszablonowe, eleganckie meble projektuje Naturfusion, mają teraz biuro na Rybianki w Krakowie. Mam z nimi bardzo dobre wspomnienia. Zrobili mi całą zabudowę do kuchni. Nawet moja realizacja jest na ich stronce naturfusion.pl. Można sobie podejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonna1
Ja też zamówiłam online ostatnio komodę w sklepie www.topeshop.pl Bardzo fajne wzornictwo i dobra jakość ;) Myślałam, że będzie jakiś problem z wysyłką a okazało się, że wszystko sprawnie i tanio przyszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdz tutaj www.meblemoll.pl moja znajoma ostatnio robila remont no i przy okazji wymieniala wszelkie meble i wyszlo bardzo bardzo fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamka99
A czy ktoś z was może miał do czynienia ze sklepem www.topeshop.pl ? Znalazłam tam idealne mebelki do mojej sypialni lecz zastanawiam się jak z ich jakością? Wyglądają bardzo OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz_s
Ja mogę polecić dobry sklep w W-wie a konkretniej PIPPIN BABY na ul. Górczewskiej. Ja kupiłem tam piękne, dizajnerskie i dobrej jakosci meble marki TIMOORE http://www.timoore.eu/biurka-mlodziezowe.html i jesttem naprawdę zadowolony z wyboru. a obsługa przemiła i profesjonalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam firmę Uniqform.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić firmę Agal z Dobroszyć ....ja moja bratowa, teściowa i moja mamcia robiliśy u nich kuchnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzss
Nowoczesne regały zamknięte do swojej firmy kupowałem ze sklepu Limesto. Na stronie www.limesto.pl są ich produkty dość dokładnie opisane. Można pod dowolny wymiar taki regał u nich kupić, współpracują z dużą ilością producentów, także asortyment jest dość szeroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia_675
ja polecam decomanie :) to sklep internetowy, ale tez maja show room w W-wie :) ja tam kupiłam świetne meble polskiej marki (wczesniej dla mnie nieznanej) - ABSYNTH http://www.absynth.eu/meble_do_salonu.php kupiłam je w tym sklepie w stosunkowo dobrej cenie, dostałam świetny rabat, Pani Magda jest profesjonalistyką i te meble są naprawdę świetne :) polski desiogn, polska jakość i polska marka, którą każdemu polecam :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomekWu
Mnie współpraca wypaliła z roka69.pl Dobrze się zrozumieliśmy, co do projektu mebli. Nie trzeba było wiele tłumaczyć. Kontakt dobry, szybki ceny i jakość bardzo w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam meble od Cygal, to polski producent. Meble sa wykonane z najwyższej jkości drewna i z wielką starannością. Detale sa wykonane perfekcyjnie, warto w nie zainwestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyzwyczaiłem się do wyszukiwarki produktów na stronie http://poszukiwacz24.pl. Przede wszystkim to co mi się tutaj podoba, to fakt, że strona jest profesjonalnie zaprojektowana, przejrzysta, nie ma problemów żeby się odnaleźć nawet jak ktoś tu pierwszy raz wszedł w ogóle. Nie atakują człowieka zaraz jakieś okienka wyskakujące z reklamami itp. Szybki, prosty sposób, żeby wyszukać interesujący produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre drewniane meble sa w http://mebleswiata.eu/ i mozna tam znalezc meble w kolonialnym stylu :) ja uwielbiam takie oryginale meble :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WaldekK
Dller.pl - parę dni temu dotarły do nas meble. Piękne! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×