Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kataszyka

gdzie kupic dobre meble

Polecane posty

myślę, że warto pochodzić po sklepach stacjonarnych, bo wybór mebli jest tam naprawdę spory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W małych firmach i u stolarzy warto popatrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli szukasz dobrych mebli to kup taki wykonane z drewna. Znajdziesz je mięzy innymi na tej stronie: www.mebleswiata.com.pl - jest też sklep internetowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli szukasz dobrych jakościowo i łądnych mebli to może zamów sobie tkaie jakie Ci się marzą? Sprawdz sobie namiary do sklepu www.ofimeble.pl/ . Swietne rzeczy robią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie dobre meble to przedew wszystkim solidnie wykonane i ładne. Muszą wytrzymać nie jedne przeciwności losu. Takie meble kupiłam w www.ludwikstyl.com/pl są twarde, mocne, wytrzymałe i naprawdę piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mialbym polecac to ostatnio moja dziewczyna kupila sobie stol do duzego pokoju w stylu loftowym takim ostatnio bardzo modnym na https://stylowo-mieszkam.pl/ tak ze jak komus to pomoze to wkleilem link do stronki, moge powiedziec tylko ze stol jest solidny i przyszeld po 2 dniach pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minionek6
Z cała pewnością meblomoda.pl ma bardzo dobrej jakości meble, bardzo wygodne. Duży wybór i dla każdego. Prezentują się doskonale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli szukacie fajnych i w dobrej cenie jak za swoją jakość mebli dla dzieci to z czystym sumieniem mogę markę TIMOORE http://www.timoore.eu/lozka-dla-dzieci.html ja mam trójkę dzieci io wszystkie pokoje mam urządzone meblami różnych marek i śmiem twierdzić, że najlepiej spisują się meble z kolekcji SIMPLE od Timoore'a. Reszta wyszła mi podobnie cenowo, ale okazalo się, że to kompletny badziew.. :( Na szczęście chociaż jednym pokojem mi wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mebelwoskowane.pl - polecam z całego serca. Meble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu jest duży wybór, ale nie kupowałem u nich http://www.mebel-partner.pl więc nie ręczę ;). Meble wyglądają natomiast na solidne i widzę, że ceny bardzo korzystne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zandiii
Nie kupuj mebli w sklepach sieciowych bo to jest porażka. Szkoda pieniędzy. Najlepiej poczytaj opinie o różnych firmach meblowych i znajdź to, co podoba Ci się najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiczka
Dobry pomysł z tymi opiniami o meblach. Ja w taki sposób znalazłaam kanapę z której jestem bardzo zadowolona a jest firmy Adriana Furniture. Trzeba poszukać mebli które się podobają a potem popatrzeć na opinię o nich innych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZauerkaL
Dobre meble to nie tylko wygląd ale też jakość. Ważne to nawet jak o meble się bardzo dba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość signoriei
Najlepiej na urokdrewna.pl bardzo dobre drewniane meble. Lite drewno przetrwa lata w dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arcedia
Jest spory wybór mebli na rynku. Nie polecę wprawdzie konkretnej firmy ale mogę powiedzieć, że te wykonane z drewna a nie ze sklejki, na pewno będą ci długo służyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajrzyj na meblewoskowane.pl nie zawiedziesz się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piszaka
Zgadzam się z Arcedią. Lepiej kupić kilka półek z solidnego drewna niż meblościankę z marnej jakości dykty czy czegoś tam drewnopodobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaaKatowice
A jakie meble Cię interesują? Bardziej nowoczesne czy takie stylowe? Oba rodzaje mebli są ładne choć ja wolę te nowocześniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warieta
Duży wybór mebli jest w necie, więc coś tam dla siebie znajdziesz. A jakość mebli? Cóż, to trochę jak na loterii. Albo trafisz na dbre albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikT
Najlepiej w jakimś sprawdzonym sklepie meblowym. Wiem, ze wybór na chwile obecną jest bardzo duży i może trudno będzie Ci się zdecydować na coś konkretnego ale jak widziałem to w tym sklepie https://stylowo-mieszkam.pl/ , mają spory wybór mebli do pokoi i jakość wykonania jest naprawdę wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neturena
A z jakiego jesteś miasta? Jak z Warszawy to polecam centrum meblowe Metropol. Jest tam ogromny wybór mebli wartych uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farytalka
Polecam firmę Adriana Furniture jeśli chodzi o meble do siedzenia. Mają ładne, wygodne kanapy, sofy i fotele a przy tym jest duży wybór kolorystyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gauera
Chyba kupić dziś meble to nie problem tylko dobre pytanie jest w temacie. Gdzie kupić dobre meble. Powiedziałabym, że takie meble na pewno ne są tanie jak barszcz więc u znanych i szanujących się producentów mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peti12
Dokładnie, masz jak najbardziej racje. Dlatego odpuściłam sobie tanie meble z sieciówek i kupuję w http://meblomoda.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może podejść do tego tak, że najpierw oglądamy dane mebelki w sklepie stacjonarnym - tam można wszystkiego dotknąć, sprawdzić. jak któryś mebel upatrzymy - wtedy zaczyn się wędrówka po sklepach internetowych - bo czasem w sieci można zaoszczędzić i to sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci stronę meblewoskowane.pl Świetne meble mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×