Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kataszyka

gdzie kupic dobre meble

Polecane posty

Gość haczykk
ja po niedawnej przeprowadzce kupiłem meble do salonu (stół, krzesła, kanapa i fotele) w centrum Mega Meble. Bardzo duży wybór, wykonanie mebli też solidne, mam nadzieję, że posłuża mi wiele lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sprawdzenie oferty ze strony http://mebway.pl/ - mają świetne produkty w dobrych cenach. Sama kupiłam do domowego 'biura' szafę i stolik pod komputer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Goździk
Hej Osobiście nie lubię kupować mebli w dużych sklepach sieciowych. Wynika to z tego, że mocno denerwują mnie teksty znajomych pt:"Jaką masz ładną kanapę, mam taką samą...". Mój dom ma odzwierciedlać mój charakter i być jedyny w swoim rodzaju. Z uwagi na to, że uwielbiam styl rustykalny, zdecydowałam się na kupienie mebli, a konkretnie szafy i witryny na impresje24.pl/. Pewnie wiele osób stwierdzi, że znajdę sporo tańszych mebli. To prawda, ale dla mnie nie liczy się masowa produkcja o kiepskiej jakości a produkty, które są trwałe i mają klasę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armella
Nie do każdego mieszkania pasuje taki rodzaj mebli. Ja mam bardziej nowoczesne, które kupiłam swego czasu w Agacie, ale na razie nie zamierzam zmieniać bo są pakowane i dobre jakościowo, więc jeszcze parę dobrych lat nam posłużą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się odważyłam i pierwszy raz kupiłam przez internet meble, ale wiecie co? jestem bardzo zadowolona :) kupiłam je na allinside.pl i jest tam ogromny wybór, a takich mebli co ja kupiłam nie ma nigdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka187
Pewnie jeszcze nie trafiliście na ofertę sklepu internetowego meble-bogart.pl . Ja często korzystam z ich usług. Poza tym mam blisko ich sklep stacjonarny i wiem że mają fajny asortyment. Zerknijcie na pewno coś się Wam spodoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsofigas
U mnie królują meble z agaty. Moim zdaniem są one dobrej jakoś i bardzo estetyczne. Ale to też zależy od producenta bo różne marki mają meble w różnych stylach. Ja osobiście preferuję minimalistyczne wnętrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśmy korzystali ze sklepu abcremont.pl i złego słowa powiedzieć nie mogę. Zamawialiśmy tam wszystkie meble kuchenne, głównie na wymiar plus dużą garderobę. Cena również całkiem spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również jestem zadowolona z mebli z allinside.pl. Kupiłam również "na próbę" i z całą pewnością był to jeden z najlepszych zaupów do mojego domu. Za zupełne grosze mam bardzo fajną szafkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morfeussz
Dobre, ale takie naprawdę dobre meble kupicie tutaj: http://www.twojemeble.pl/ Doskonała jakość i perfekcyjne wykonanie. Warto sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka71
Cześć :) Ja ostatnio wypróbowałam sklep internetowy. Miałam pewne obawy, że może meble okażą się być inne, niż wybrane przeze mnie modele. Jestem bardzo zadowolona, bo nie dość, że otrzymałam moje modele to jeszcze Panom sprawnie poszedł ich montaż. Na prawdę bardzo polecam spróbować czegoś innego , bo sklepy internetowe mają duży większy asortyment niż klasyczne sklepy. Ja korzystałam z http://www.batdom.pl/ Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam własno zaprojektowane i zrobione przez stolarza.ja wybrałam z gazety i trochę zmieniłam.robił mi pan Michał 790 899 070

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue berry1
Uwielbiam meble z http://www.impresje24.pl/. Są i takie bardziej stylowe i nowoczesne, dla każdego coś miłego:) Można je wybierać stosując jako kryterium stylistykę lub też kolorystykę. W tym samym sklepie dostępne są także różne dodatki, mówiąc krótko, da się urządzić mieszkanie produktami z impresje24.pl od A do Z:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristylip
Ja polecam salon meblowy Agata wczoraj zamówiłam tam meble do sypialni Voxa po rozsądnej cenie według mnie i nie mogę się doczekać ich w moim domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj długo szukałam firmy która by mi wykonała takie meble i jakich zamarzyłam. W stylu prowansalskim a żeby cena mnie nie zabiła. Trafiłam na stronę naturdrew.com.pl i to był strzał w 10. Są producentem, więc ceny są bardzo konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artur88b
http://complexmeble.eu/ - tutaj jest dobry wybór metalowych mebli - szczególnie do biur, urzędów, szpitali. Dobra jakość i szybka realizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda166a
Ja meble do kuchni kupowałam przez http://www.magiamebli.com.pl/ - doskonałe , nowoczesne meble na wymiar. Firma działa w kilku rejonach w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geralt4
Odkryłem ostatnio taki projekt jak strona www.gdzieobejrze.pl . Z tego co widzę to jest to współfinansowane przez unię. Idea jest taka – przeglądaj sklepy online, kupuj offline ;) Ogólnie prezentują produkty, które można obejrzeć sobie przed zakupem w dogodnej lokalizacji. Ja tam znalazłem meble dwie przecznice od mojego domu do kupienia...nawet nie wiedziałem, że mam tak blisko meblowy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremlina
Ja mogę potwierdzić, że zestawy jadalniane z www.salonmeblowy.net.pl są bardzo dobre. 3 miesiące temu kupiłam stół na 8 miejsce + krzesła. Jesteśmy już po imprezce, dzieci przetestowały wytrzymałość mebli. Test zdany , wszystko stoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicekuchnipl
Meble kuchenne to niewątpliwie trudna decyzja muszą być nie tylko funkcjonalne i modne ale i wygodne w użytkowaniu. Zachęcamy do zapoznania się z poradami znajdującymi się na blogu tajemnicekuchni.pl ,które pomogą Wam podjąć decyzję przy ich zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrych mebli nie szukaj w tych wielkich sieciówkach ponieważ w większości jest to bubel. Ja do salonu zamówiłem prawdziwe sosnowe meble i robią wrażenie na każdym odwiedzającym ;) a sklep w którym kupowałem to http://www.meblesosnowe.eu/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam swoje meble u www.designmebel.eu i muszę przyznać, że jestem z nich bardzo zadowolona. Są solidne, precyzyjnie wykończone i bardzo ładnie się prezentują. Widać, że to profesjonalna firma, która stawia na wysoką jakość swoich wyrobów. Zdecydowanie warta polecenia. Poza tym biorą pod uwagę sugestie klienta, co jest według mnie bardzo istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OliwiaS
Jak ktoś lubi zakupy przez internet to fajne mają tutaj mebelki: http://www.momastudio.pl/ Mają duży wybór i dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynakomka
Moim zdaniem polscy producenci robią solidne meble, zwłaszcza jeżeli chce się je mieć na długie lata. Ja preferuje markę Meble Bydgoskie i Meble Krysiak. Duży wybór polskich marek można również znaleźć w salonie meblowym Agata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×