Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kataszyka

gdzie kupic dobre meble

Polecane posty

Gość Zuz587
A ja mogę polecić mebelki firmy Meble Bogart :) Posiadam materac ze stelażem, narożnik oraz stolik kawowy :) Wszystko sprawdza się dobrze, tworzywa i tkaniny, z których są wykonane łatwo doczyścić co jest bardzo ważne posiadając małe dzieci :) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalii9800
Meble Bogart. Polecam zajrzeć na ich strone internetową, mają niesamowicie duży wybór i dobre ceny :) https://www.meble-bogart.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sklepów meblowych przecież nie brakuje, najlepiej po prostu zapoznać się z ich ofertami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientka ze Swaja
A My polecamy Swarzędz. Sprawdzone meble i sprawdzona jakość. Przyjechali, zmontowali, ustawili - i jeszcze dostaliśmy mały prezencik jako stali klienci - na pewno tam wrócimy :-) Polecam 100% ASSERI.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odświeżałem pokój syna. Remont sam robiłem, natomiast szafę musiałem zamawiać oddzielnie, bo chciałem ukryć krzywą ścianę w jednym miejscu, a dość kiepsko wyglądała. W Solarz krakowskim mi pomogli. Syn dodatkowo poprosił o grafikę na lustrze w szafie i bez problemu udało się wprowadzić, więc są spore możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani1234
Ja kupiłam w Swarzędzu. Polecam 100 %. Asseri.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działam na krakowskim rynku nieruchomości. Kupuję mieszkania, remontuję w standardzie premium i sprzedaję. Meble od dawna zamawiam od producenta Solarz, bo robią kompleksowo każde pomieszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również mogę polecić sklep Meble Bogart, obsługa super, czas realizacji zamówienia przebiegł szybko, bez żadnego problemu :) Jestem zadowolona z nowego stolika i kanapy ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientka154
My zamówiliśmy meble łazienkowe w Swarzędzu Polecam ten sklep. Widzę, ze inni też byli w Asseri. Godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Monisia 24
Polecam TobiStol.pl , meble kupione u nich to gwarancja jakości i wygody :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliiianka
Tylko Kielecka Fabryka Mebli !Duży wybór – Mieliśmy z mężem z czego wybierać . W rezultacie ciężko było się na cokolwiek zdecydować. Obsługa na wysokim poziomie. Wskazaliśmy konkretny zestaw mebli a na podstawie tego, zaproponowano nam inne w podobnym stylu. Niedługo remont salonu – wiemy już którego producenta mebli wybierzemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy jakie meble. Jeśli szukasz kanapy to fajne mają w Adriana Furniture a jeśli jakieś inne to przejrzyj w internecie ofertę sklepów z meblami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze meble na www.minko.co/sklep <3 Uwielbiam ich skandynawski styl. Jaram się max!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadeusz111
ja również mogę polecić z czystym sumieniem studio meblowe w Swarzędzu. Gratuluję i dziękuję za przyjemne zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanderkaaaaa
Ja również mogę polecić Kielecką Fabryke Mebli..Skusiły mnie pozytywne opinie w necie i się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek92
Długo szukałam odpowiednich mebli które będą w rozsądnej cenie. Znalazłam Kielecką Fabrykę Mebli i w końcu mogłam urządzić sobie salon tak jak mi się podoba!! Teraz jest idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałem się na zakup mebli na allegro, ponieważ jest tam olbrzymia liczba sprzedawców, są konkurencyjne cenny i olbrzymi wybór mebli od Tapicerowanych i do twardych, nawet niektórzy sprzedawcy dają moźliwość personalizacji danego produktu. Link do all:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek100
Ja zdecydowałem się na zakup mebli na allegro, ponieważ jest tam olbrzymia liczba sprzedawców, są konkurencyjne cenny i olbrzymi wybór mebli od Tapicerowanych i do twardych, nawet niektórzy sprzedawcy dają moźliwość personalizacji danego produktu. all: http://Facebook.com/stolmar.meble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz z Poznania
Przeglądaliśmy z żoną mnóstwo stron, odwiedziliśmy kilkanaście sklepów, zrobiliśmy listę potrzebnych modeli mebli, która nam się podobają. Na końcu okazało się, że wszystko - od mebli wypoczynkowych, poprzez łazienkowe i kuchenne kupiliśmy w rozsądnych cenach w jednym sklepie. Polecamy z czystym sumieniem Studio Meblowe Asseri w Swarzędzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia2
Szczerze mogę polecić sklep Meble Bogart. Solidne wykonanie mebli i niewygórowana cena zdecydowanie daje im numer jeden na rynku :) Ja jeszcze ani razu się nie zawiodłam jak od nich coś kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zakup u www.makrodom.pl. Umeblowałam z nimi sypialnię i pokój dzienny. Meble piękne wysokiej jakości i w korzystnej cenie. Cała transakcja przebiegła pomyślnie i bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaspół ASSERI
jeśli chcecie dokonać zakupów w miłej i przyjaznej atmosferze w dodatku w dostępnych cenach - zapraszamy do nas - STUDIO MEBLOWE ASSERI w Swarzędzu, ul. Grudzińskiego 7 www.asseri.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię meble www.minko.co dobra stronka, fajna intuicyjna - polska produkcja i niezła jakość. polecam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaS_
Mogę polecić kanapę, którą mam w domu. Dobra jakość, duży wybór tkanin no i komfort. Nie wiem czy dobrze pamiętam nazwę firmy.... chyba to było olta concept store. Najlepiej wybrać się do sklepu, aby usiąść bo ze zdjęcia podobał się nam mebel na nóżkach jednak jak usiedliśmy na Avanta, to teraz stoi u nas. Musisz sobie sprawdzić w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz1978
a ja popieram przedmówców - tylko Asseri. polecam 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadekmeblarz
ostatnio też szukałem jakiejś fajnej firmy u mnie w pobliżu i znalazłem w przecławiu niedaleko szczecina... pracownia mebli szczecin - robią fajne rzeczy do domu, takie nietypowe meble do kuchni, łazienki, robią też garderoby, szafy, drzwi... dojazd jest średni ale można załatwić na tel wszystko a pojechac tylko tam dograc szczegóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aalekssandraa
Najczęściej kupuję w Abrze, według mnie są dobrej jakości, w dodatku wybór jest duży, a to dla mnie ważne. Robię teraz remont salonu, generalne malowanie, sufit, ściany i jeszcze podłogę zmieniam, istne szaleństwo. Fotele na razie zostawiam, bo jesteśmy z nich zadowoleni. Chcę kupić nowy stolik RTV, 2 witryny, 3 regały i chyba właśnie zakupy będą zrobione w Abrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
totalnie www.minko.co bardzo dobre meble wysokiej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie polecam sklep www.minko.co polsla produkcja, minimalistyczny styl scandi moje klimaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×