Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kataszyka

gdzie kupic dobre meble

Polecane posty

Gość Anna124
dobre meble - hmmm - trudno określić co znaczy dobre, bo dla każdego z nas pewnie co innego. Jednak jeśli chodzi o duży wybór to w sklepie w Swarzędzu można zamówić praktycznie wszystko. Kuchnie - łącznie z wyposażeniem, garderoby łącznie z lustrami, sypialnie wraz z pościelą - kompleksowo. Sklep godny polecenia. www.asseri.pl Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina92
Zależy jakie meble, jeśli takie standardowe, to nie wiem, co polecić. Sama nam na wymiar, bo bardzo fajnie wpisują się w przestrzeń. Łatwiej jest wtedy ją zaprojektować, no i dużym ułatwieniem jest wielka szafa, która pomieści wszystkie rzeczy. ;) No i w tej kwestii wiadomo, że raczej trzeba skorzystać z firmy, która jest blisko. Ja jestem w 3miasta i tutaj mogę polecić Indceco Wybrzeże, mam od nich dwie szafy, duże i solidne. Powiedziałabym, że to jedna z najlepszych firm, która robią szafy na wymiar u nas. Można złapać promocję -100 dla pierwszego klienta u nich na stronie http://www.indecowybrzeze.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół asseri
zapraszamy. www.asseri.pl meble i dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zajefajne-meble.pl . To tam kupiłam kompletne wyposażenie jadalni o ciekawym dla desingu. Ciągle nie mogę się nacieszyć tymi meblami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara 25
Dobre meble kupiłam ostatnio w internecie na stronie TobiStol.pl są tanie ładne i zadziwiająco wygodne, warto spróbować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kieleckiej fabryce mebla <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza i zarazem najbardziej atrakcyjne cenowo są meble z Kieleckiej Fabryki... polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio kupiłam meble w sklepie internetowym jokodecor.pl. Bardzo duży wybór oraz dużo przeróżnych stylów. Można zaszaleć ;). Do tego zakupy przebiegają w prosty sposób i dostawa dociera szybko i bez żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to gdzie? nie znacie www.minko.co to najlepszy sklep skandynawskie meble, ja jestem oczarowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej jakości sa meble od halmara i maja dobre ceny. Mam takie u siebie i jestem z nich zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestii mebli pod wymiar to fajnie mi się sprawdziła firma ze strony amakmeble.pl. Sympatyczny kontakt, wszystko na bieżąco tłumaczą, dobrze zdjęli miare u nas w domu potem podczas produkcji nie było jakiś niedoróbek czy błędów. Ładna czytelna wizualizacja 3d, wiadomo było mniej więcej jak dom będzie wyglądał już po umeblowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita7676
Całkiem niedawno robiłam remont w mieszkaniu plus wymianę mebli. Ofert jest masa, cenowo - skrajnie różnie. Ale tak naprawdę bez względu na portfel coś fajnego się znajdzie, kwestia przeszukania tych wszystkich ofert (jest tego masa zwłaszcza w necie). Warto też zejść z utartej ścieżki sklepów meblowych, bo czasami perełki kryją się gdzie indziej. Ja za śmieszne pieniądze kupiłam świetne jakościowo półki do salonu, konkretnie te: https://e-armet.pl/pl/c/Polki-samowiszace/847 . Wpasowały się idealnie w moje założenie prostoty trochę po skandynawsku. Żeby było śmieszniej, w jednym z dużych salonów meblowych te same półki szły drożej o 40 procent, obłęd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksss
moim faworytem jest Kielecka Fabryka Mebli bo nie mają wygórowanych cen jak większość konkurencji gdzie płacimy często koło 30% więcej za ten sam produkt..odkąd zamówiłam od nich komplet do kuchni to powiedziałam sobie że nigdy więcej innych droższych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1222
dla mnie numerem jeden jest STUDIO MEBLOWE ASSERI w Swarzędzu. Mają dystrybucję z kilkunastoma fajnymi firmami. Sklepik może niewielki, za to wybór wielki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka2018
@taksss Sluszne podejscie :) nie warto przeplacac a jak moge wspierac nasz lokalny biznes to dlaczego by nie.. Meble warte kazdej zlotowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie oryginalnych i stylowych mebli do domu to polecam wam zajrzeć na stronę www.mebleswiata.eu Firma ta oferuje świetne meble inspirowane stylami z całego świata. Warto przyjrzeć się ich ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość howyoudoin92
Kielecka ma duży wybór i przyjemne ceny. Jak szukałam mebli do salonu to miałam nie mały problem..w rezultacie zamówiłam od nich i nie żałuję. Stwierdziłam że jeśli mam przepłacać tylko dlatego że kupuję od popularniejszego producenta to mija się to z celem i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam już dość wizyt w dużych salonach meblowych.Wszędzie to samo,dominacja szarości i beżu.Meble w okleinach na siłę udających drewno-pierwszy kontakt ze ścierką przy sprzątaniu i klapa.Jak zobaczę fajny mebel-cena zwala z nóg.Gdzie te deski,gdzie tkaniny z palety barw?Miła pani z jednego ze stoisk tłumaczy,że tak sobie "wychowali"konsumentów producenci.Ma ci się podobać to zaproponujemy.Pozostaje penetrowanie rynku w internecie i jazda na oględziny do innego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam sklep internetowy zajefajnemeble.pl . Myślę, że jeśli ktoś potrzebuje mebli, to znajdzie w bardzo atrakcyjnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe i dosyć oryginalne meble i dekoracje znalazłam na stronie kertigo.pl Niestety dosyć drogie ale dla inspiracji mogę szczerze polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kielecka fabryka mebli produkuje wysokiej jakości produkty, które spokojnie mogą posłużyć na lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja większość kupuję gdzieś na aukcjach, poluję na okazję. Natomiast w każdym pomieszczeniu mam jeden wyjątkowy mebel, np. który był robiony na zamówienie. Ostatnio jestem na etapie uwielbienia do mebli metalowych i tak właśnie w salonie mam przepiękny stoliczek kawowy od firmy Weldmag. Tu można obejrzeć, co oferują: http://www.weldmag.pl/35/meble-metalowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj do Kieleckiej Fabryki Mebli, mają fajną ofertę w rozsądnej cenie, a i jakość niczego sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłem do sypialni, proste klasyczne meble, firma Kielecka Fabryka Mebli, fachowcy od a do z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj zakupy nie są już problemem, internet bardzo ułatwił nam wiele rzeczy, w tym zakupy również. Co do mebli, ja kupuję własne na zajefajne-meble.pl i zawsze jestem zadowolona. Mogę szybko i sprawnie zamówić stół czy krzesła nawet w pociągu i nie tracić czasu na wyprawy do sklepów stacjonarnych. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzony sklep z meblami i dodatkami do domu jak dla mnie to Meble-Bogart :) Polecam wszystkim sprawdzić ich ofertę bo często mają dobre przeceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×