Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kataszyka

gdzie kupic dobre meble

Polecane posty

Gość composa
Dnia 13.03.2019 o 19:42, Gość Darek napisał:

W lipcu mieliśmy już oddane do użytku mieszkanie w deweloperce. Wszystko w miare sprawnie szło aż przyszło do wybrania mebli. Co się najeździliśmy - to nasze. Jednak jest duża presja jak się ma już swoje mieszkanie, żeby to było wszystko na tip top robione i warte zachodu. Kupić badziewie co się po dwóch latach rozwali czy wygnie to jest żaden interes. Nikomu nie bronie oczywiście, niech każdy robi co chce ale ja wolę wydać raz i dobrze i mieć wszystko w jednym miejscu. Pojechaliśmy do galerii meblowej w Katowicach Home Concept. Dwie godzinki, wybierania, mierzenia, uwag i porad od ekspedientów. I tot akich widać że ludzie na właściwym miejscu pracują tam co się znają na rzeczy. Wszystkim którym zależy na dobrych porządnych meblach to radze odwiedzić sklep. Tylko ostrzegam, wielkie to jest.

Szkoda, że nie przeczytałam komentarza nim się tam wybrałam 🙂 Rzeczywiście, wybór jest ogromny ale i meble są bardzo dobrej jakości. Mówię o salonie w Warszawie ponieważ tam właśnie byłam. Jestem zachwycona mnogością wyboru i przede wszystkim bogatym asortymentem. Są w tym miejscu także moje ulubione marki jak Czahorowski in Design, Galerie Venis oraz sprawca mojego cudownego kuchennego azylu - studio MONO (polecam, ich meble kuchenne to istna sztuka!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linda

Sprawdźcie sobie www.sklep.rakdrew.pl Mają tam bardzo fajne meble, możecie obejrzeć je i kupić online. Mamy  od nich sporo rzeczy - regał, komode, szafkę rtv. Wszystko solidnie wykonane, z porządnych materiałów. Bardzo jesteśmy zadowoleni, że na nich trafiliśmy. Mają sklepy w Zakopanem i w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamm

Super robotę wykonali panowie z Solarz Kuchnie, będę ich doradzał. Kuchnia na wymiar, wszystko domierzone, docięte, bez jakiś błędów w obliczeniach i poprawek poprawek. Krótki czas oczekiwania na meble, fachowo zrobiony montaż, ekipa nie narobiła mi przy okazji bajzlu w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka21

Zdecydowanie Agata meble, chyba największy wybór i my mamy u siebie, zdecydowanie polecam, mamy narożnik, akurat z promocji, tutaj można śledzić zniżki https://kotrabatowy.pl/sklep/agata-meble/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zensa

Skończyłam niedawno remont w sypialni, jeśli chodzi o meble, to szafę zabudowaną zrobił nam stolarz na wymiar. Do tego mamy tylko ramę łóżka z materacem – model piankowy o podwyższonej twardości Albert, z Sheepo. Powiem Wam, że obawiałam się trochę twardego materaca, ale dawno nie spałam tak wygodnie. Okazało się, że dla mnie to strzał w dziesiątkę. Materac ma warstwę owczej wełny, dzięki czemu warstwa zimowa, jest przyjemnie cieplutka. Niedługo jednak mam nadzieję odwrócić na tę chłodniejszą, letnią, bardziej przewiewną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Polecam meble produkcji UNIA MEBLE. Są świetnej jakości pod każdym względem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaa

Ja jakiś czas temu meble zamawiałam na i-meble.eu. Meble bardzo dobrej jakości i do tego w dużo niższej cenie niż w sklepie stacjonarnym. Polecam zajrzeć  na asortyment na pewno coś znajdziecie dla siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja

Długo szukałam fajnej melblościanki, ciezko bylo znalkezc cos ladnego, jak juz znalalzlam to byly problemy z rozmiarem. Udalo mi sie w koncu trafic na cos odpowiedniego w Kieleckiej Fabryce Mebli. Polecam korzystac z mniej znanych sklepów, mają naprawdę bogate oferty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaGierek

Ostatnio kupiłam meble na https://i-meble.eu i jestem bardzo zadowolona. Kupiłam cały komplet baros do salonu, i przyznaję, że meble świetnie wyglądają, są proste w montażu oraz bardzo dobrze wykonane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skkinner

Sprawdźcie sobie www.tresmeble.pl z Garwolina. Mają ogromny wybór, urządzicie z nimi każdy pokój. Jakość ich mebli jest bardzo solidna a co ważne za tę jakość nie przepłacicie. Kuchnię wykonali nam nawet wymiar i wyszła pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość industr

Jeśli chodzi meble nawiązujące designem do industrii i loftu to będę gorąco polecał Woodenadesign – woodenadesign.pl/meble_industrialne-105191-11.html. Dopracowane dopieszczone rzeczy zrobione na wymiar, a nie ściągnięte z seryjnej produkcji. Ich meble mają duszę, mają klasę a poza tym są po prostu wykonane z wysokogatunkowych tworzyw – stali nierdzewnej, litego drewna (buk, sosna itd.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim warto zobaczyć ofertę Moderno Meble ostatnio kupiłam tam super komplet wypoczynkowy, maja też szeroki wybór tkanin tapicerskich tak że jesteś w stanie wybrać coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia40

Polecam Home Concept, są w Warszawie i Katowicach, urządzałam tam kuchnie i salon. Mają bardzo duży wybór, meble są porządne. Obsługa bardzo miła i profesjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafął

Firma Unia Meble produkuje naprawdę solidne meble i dość ładne. Polecam, Przepraodzalismy remont w porzpednim miesiącu zdecydowaliśmy się na meble ze Swalen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja kupiłem meble w meble-allegro.pl i to fajna opcja, bo jest wiele dobrych produktów i dobre ceny. Polecam bo jakość mebli również na wysokim poziomie, na pewno będziecie zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IdaliaAxel

Solidne meble do łazienki i kuchni ma firma WIDAX Meble z Kielc! Mają piękny design, wykonanie jest bardzo dobre, a ceny baardzo atrakcyjne! Polecam!

_____________________
Podaję adres sklepu:
ul. Zagnańska 27
25-528 Kielce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do sprzedania trochę ekskluzywnych mebli / zestawów z wyższej klasy.
Sytuacja wygląda tak, że kiedyś miałem własną firme z ekskluzywnymi meblami i po jakimś czasie przestałem się tym zajmować z powodów osobistych.
Do tych czas je trzymałem w budynku który był w trakcie budowy/renowacji ( w dobbrych warunkach oczywiście, zapakowane, brak wilgoci i tp. ) 
I właśnię nadszedł czas kiedy już bliżej końca i muszę je sprzedać.
Nie będę się zbytnio rozpisywać poprostu jeśli ktoś był by zainteresowany ich zakupem w linku poniżej podaję wam moją starą stronę,

na której po przejściu do zakładki ''Produkty'' możecie se coś wybrać ( ceny do negocjacji ). Strona: dreamplace.pl

Przy większych zamówieniach / bądz zakupu wszystkiego będzie wieksza zniżka 🙂
Dostawa przez moją ekipe z montażem ( czas wysyłki około 3 dni ), bądz odbiór osobisty.

Link do strony - dreamplace.pl ( kontakty na stronie są nieaktualne !!! )
Także możecie mnie znalezć na takich portalach jak - allegro bądz olx po wpisaniu frazy - Dream Place
Jeśli jesteś zainteresowany pisz najlepiej na Email - bDaniel32DS@gmail.com

Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do sprzedania trochę ekskluzywnych mebli / zestawów z wyższej klasy.
Sytuacja wygląda tak, że kiedyś miałem własną firme z ekskluzywnymi meblami i po jakimś czasie przestałem się tym zajmować z powodów osobistych.
Do tych czas je trzymałem w budynku który był w trakcie budowy/renowacji ( w dobbrych warunkach oczywiście, zapakowane, brak wilgoci i tp. ) 
I właśnię nadszedł czas kiedy już bliżej końca i muszę je sprzedać.
Nie będę się zbytnio rozpisywać poprostu jeśli ktoś był by zainteresowany ich zakupem w linku poniżej podaję wam moją starą stronę,

na której po przejściu do zakładki ''Produkty'' możecie se coś wybrać ( ceny do negocjacji ). Strona: dreamplace.pl

Przy większych zamówieniach / bądz zakupu wszystkiego będzie wieksza zniżka 🙂
Dostawa przez moją ekipe z montażem ( czas wysyłki około 3 dni ), bądz odbiór osobisty.

Link do strony - dreamplace.pl ( kontakty na stronie są nieaktualne !!! )
Także możecie mnie znalezć na takich portalach jak - allegro bądz olx po wpisaniu frazy - Dream Place
Jeśli jesteś zainteresowany pisz najlepiej na Email - bDaniel32DS@gmail.com

Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bardzo dobra jakość mebli będzie na stronie luviomeble.pl/. robią zarówno zabudowę jak i meble do przestawiania więc spokojnie coś będzie można dopasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek

Gdyby ktoś zastanawiał się nad wyborem mebli to nie widzę innego wyjścia jak toblen meble. Nigdy tak przyjemnie nie kupowało mi się mebli, wspaniała obsługa, wszystko szybko załatwione, super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof

Moim zdaniem lepiej zaopatrzyć się w jakieś salony mniej znane, tam mają zdecydowanie bogatsze oferte mebli, które są naprawdę bardzo solidne. Ostantio byliśmy z żoną w Kielcach w Kieleckiej Fabryce Mebli. Zamówiliśmy fajny stół do jadalni, nie możemy się doczekać jak dostarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essy

Szafę robiliśmy na wymiar, stół mamy stary z dawnego domu, taki trochę vintage. Narożnik mamy od Unii Meble i jest ok. Co do samego wystroju to warto z kimś to skonsultować, żeby dobrze wykorzystać przestrzeń którą można wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Złoty laur należy się projektantom sofy Venice Puszman. To najpiękniejszy element naszego pokoju dziennego! Cudowny styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto porónać sobie ofertę kilku firm jednak jeśli cena jest podejrzanie niska to powinno to wzbudzić u Was pewną wątpliwość. o to czy meble są rzeczywiście wykonane z dobrej jakości materiałów i czy są w nich zastosowane odpowiednie zawiasy.

Ze swojej strony polecam tę firmę:
https://woodworks-studio.pl/realizacje/meble-kuchenne

Na stronie możecie zobaczyć ich realizacje mebli kuchennych. Jestem bardzo zadowolona bo wszystko wykonane idealnie oraz w dobrej jakości. Dodam,ze robili u mnie w kuchni meble drewniane a do takich mebli wymagane jest dobre pojęcie w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strona na allegro

https://allegro.pl/uzytkownik/Anatolii777?bmatch=engag-global-cl-dict42-uni-1-3-1002

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkas

Jak dla mnie - Unia Meble. Cały asortyment zachwyca wyglądem, jakością i ceną. polceam szczerze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaSypuka

jesli chodzi o meble do salonu , typu narożniki czy sofy , to mogę polecić od Unia Meble- bardzo wygodne, jakosciowo chyba jedne z lepszych jakie miałam 🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdynka

Zrezygnowałabym z Ikeły, Agat itp., ale to moje osobiste odczucie bo miałam z nimi problemy. Gdy już mogłam pozwolic sobie na coś lepszego, więc po studiach i znalezieniu stałej pracy, zainwestowałam w meble na miarę, bo tez chciałam dobrze wykorzystać przestrzeń w moim, niestety, niedużym mieszkaniu, bo mam niecałe 40 metrów. Zamawiałam meble od lokalnej firmy, gdzie nie kosztują przesadnie wiele, ale też racjonalnie, w stosunku do super jakości. To była firma Indeco Wybrzeże. W sumie to bym zamowiła od nich jeszcze meble, ale na razie jeszcze w sypialni nie ma potrzeby. 🙂 Warto sie rozejrzeć u siebie na osiedlu, bo firma była np. 3 ulice dalej ode mnie. 😄 No i patrzec na gruponie później, czy przypadkiem firma nie ma takiej opcji zamienienia mebli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaz

Swoje meble mam od dobrych kilku lat i kupione były w Kieleckiej Fabryce Mebli. Same plusy żadnego minusa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×