Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kataszyka

gdzie kupic dobre meble

Polecane posty

Gość Milka1969
Jeżeli zależy Ci na jakości to powinnaś zajrzeć na https://stolarnialobzow.pl/ która oferuje świetnej jakości meble z prawdziwego drewna. My posiadamy akurat schody od nich i są nie powtarzalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawialiśmy meble w firmie meble BENEDYK.Są rewelacyjne a obsługa na najwyższym poziomie. Z tego co wiem mają teraz studio w Krakowie ale wiele można zobaczyć na www.benedyk.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam stronę zajefajnemeble.pl można upolować świetne i wytrzymałe meble za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest z czego wybierać jeśli chodzi o ławy do salonu w sklepie Edinos. Dokładnie tutaj masz całą kategorię ław u nich – edinos.pl/lawy-orzech. Mi się bardzo dobrze sprawdza ława z funkcją stołu, jest rozkładana, regulowana także jak chcemy to na co dzień nam służy za normalny mały stolik kawowy, a jak jest więcej gości to wtedy rozkładamy i idealnie się kilka osób przy takim stole zmieści – funkcjonalne 2 w 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uszatkaaa
Ja kupowałam na Allegro, ze względu na największy wybór oraz najlepsze ceny. Meble brałam na raty poprzez i-raty.pl i również jestem zadowolona z wielkości rat. Moim zdaniem w obecnych czasach, najlepsze ceny znajdziesz w internecie, w salonach często jest dużo drożej, chociaż plusem jest to, że możesz zobaczyć meble na żywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam z firmy KJK. Zamówiłam. Nigdy wcześniej nie zamawiałam mebli, ale naprawdę warto, na żywo jeszcze lepiej wyglądają. Teraz domawiam do biura kilka biurek;) Klasyczne, dobrze zrobione, polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka

Bardzo mi się poszczęściło ze stołem do jadalni w sklepie na woodenadesign.pl/meble_industrialne-105191-11.html. Masz tutaj taki duży z drewnianym blatem - model Massimo. Rewelacyjny design, mocne drewno i cały stelaż. Jest to dokładnie ten industrialny klimat jaki chciałam uzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przekonany

Ja praktycznie wszystkie meble mam z kieleckiej fabryki mebli. Powiem szczerze, że na te wszystkie oferty na rynku to ich meble chyba są jednymi z najwyższej jakości, a cena tylko zachęca 😉 sami sprawdźcie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaPlichta

U mnie meble mamy z Allegro. Najlepsza opcja ponieważ mamy tam do wyboru większość producentów w 1 miejscu. Sama brałam meble na raty, poprzez portal iraty.pl i muszę polecić tę metodę. Dostałam bardzo korzystne warunki, odpowiednią wysokość rat, bez chodzenia po bankach - wszystko online i w miarę szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henia

sprawdziłam wiele sklepów internetowych, ale nigdy nie byłam tak zadowolona jak po zakupach na zajefajnemeble.pl

solidne i jednocześnie dość tanie meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojti334

Ja akurat uważam, że świetną opcją jest również opcja z rozłożenie płatności na raty dzięki czemu będziesz mógł wybrać dużo lepsze meble na dłużej i odpowiednio pasujące do twojego wnętrza. Dlatego polecam sprawdzić platformę iRaty.pl która Ci to umożliw w fajnych ratach i i to z pomocą jednego wniosku złożonego na ich stronie i internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tordek44

To różnie i zależy na czym dokładnie każdemu zależy. Moim zdaniem najlepsza opcją jest jednak wybór mebli z porządnego materiału i podążających za trendami, a jeżeli może budżet nie do końca być na to gotowy to jest jeszcze opcja ratalna od iRaty.pl dzięki czemu będziesz mogła mieć to czego potrzebujesz w wysokiej jakości i jednocześnie bez obaw o zbyt wysokie raty bo wszystko jest odpowiednio dopasowane. Ja się co do nich nie zawiodłem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta forma ratalna o której mowa powyżej iRaty.pl jak dla mnie jest świetna. Udało mi się dosłownie w kilka minut otrzymać niezły kredyt na zakup mebli wypoczynkowych do salonu. Wszystko załatwiłam online, koszt raty bardzo przyzwoity polecam jeśli ktoś nie ma funduszy na wymarzone meble. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina

KIELECKA FABRYKA MEBLI ! Dobre ceny, świetna jakość 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuu

uuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zerknij tu http://www.kieleckafabrykamebli.pl/  może wpadnie Ci coś w oko. Mogę Ci zagwarantować o ich jakości. Sama posiadam i są super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka

Nie od dziś wiadomo, że meble włoskie są najlepsze i najbardziej pożądane. Ja mam meble włoskie w domu i jestem z nich bardzo zadowolona. Osobiście bardzo polecam ten sklep italiastyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henryk

ostatnio kupiłem na allegro bo ktoś tutaj polecał https://allegro.pl/uzytkownik/mebleribes_pl wersalke WERA dla dziecka z kotkami i jest mega jeśli chodzi o jakość, dla siebie z żoną kupiliśmy narożnik BONO i sofe FINKA, naprawdę super jakość, najlepiej, że kierowca pomógł wnieść meble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

dwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli mieszkacie w pobliżu Tarnobrzegu to wybierzcie się do salonu meblowego www.wiktormeble.pl Znajdziecie tam świetne meble w bardzo dobrych cenach. Meble, które od nich zakupiłam świetnie się prezentują w moim domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Ja polecam www.ASSERI.pl 

Mają praktycznie wszystko. Kupowałam u nich kuchnie. Na AGD dostałam 5 letnią gwarancję a sama realizacja zamówienia przebiegała w bardzo przyjemnej atmosferze. Polecam wszystkim. Asseri - dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowoczesne meble o niebanalnym wyglądzie znajdziesz w ofercie firmy www.meblar.com.pl. Dwa miesiące temu kupiłem tam nowe meble do sypialni i jestem z nich bardzo zadowolony. Niedługo będę remontował salon i także zdecyduję się na ich meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokk

Na stronie woodenadesign.pl/meble_industrialne-105191-11.html masz duży wybór nowoczesnych mebli do urządzenia przestrzeni loftowych. Ja bardzo lubię tutaj zamawiać, zawsze towar jest sprawdzany przed wysyłką, dobrze zabezpieczany, jeszcze nie musiałem niczego od nich zwracać i reklamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola

Ja mogę Ci polecić Unia Meble 🙂 Zamawiałam i wszystko było w porządku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kszyss

Przeznacz jednio popołudnie i sprawdź sklepy dostępne w sieci. Oferty większych tego typu sklepów możesz sprawdzi na ich stronach wraz z stanem asortymentu na dane miasto. Jeśli szukasz mebli tapicerowanych, to sporo jest takich w https://furnix.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

W lipcu mieliśmy już oddane do użytku mieszkanie w deweloperce. Wszystko w miare sprawnie szło aż przyszło do wybrania mebli. Co się najeździliśmy - to nasze. Jednak jest duża presja jak się ma już swoje mieszkanie, żeby to było wszystko na tip top robione i warte zachodu. Kupić badziewie co się po dwóch latach rozwali czy wygnie to jest żaden interes. Nikomu nie bronie oczywiście, niech każdy robi co chce ale ja wolę wydać raz i dobrze i mieć wszystko w jednym miejscu. Pojechaliśmy do galerii meblowej w Katowicach Home Concept. Dwie godzinki, wybierania, mierzenia, uwag i porad od ekspedientów. I tot akich widać że ludzie na właściwym miejscu pracują tam co się znają na rzeczy. Wszystkim którym zależy na dobrych porządnych meblach to radze odwiedzić sklep. Tylko ostrzegam, wielkie to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×