Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kataszyka

gdzie kupic dobre meble

Polecane posty

Gość wiktoria741
Ja ostatnio trafiłam na http://meblarnia.com.pl/ i mam zamiar zamówić u nich meble na wymiar według własnego projektu:) Od dawna szukałam firmy, która zrealizuje mój projekt i powoli traciłam nadzieję. Na szczęście trafiłam na meblarnie i myślę że niedługo przekażę im moje szkice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukunia1
ja mam sprawdzonego stolarza z okolic Krakowa . piękne meble , wszystko co sobie zamarzyłam zrealizował. najwyższy poziom wykonania. długo chodziłam po salonach meblowych, jednak meble według indywidualnego projektu są najlepsze , a różnica cenowa wcale nie jest taka duża . mam do niego tel. dla zainteresowanych osób prześle na priv mail : magi84@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam meble od Studia Prostych Form. Wszystkim znajomym bardzo się podobają i to fakt, są wyjątkowo inne od tych wszystkich dostępnych w sieciówkach- są świetnej jakości, niebanalne. Wielkim plusem jest to, że mają bardzo dobrych projektantów - dobrze się z nimi współpracuje, słuchają i dostosowują się do wszystkich wskazówek i uwag. Jakość też mówi sama za siebie. Jedynie trzeba dość długo czekać na realizację, no ale niestety - coś za coś. Moim zdaniem warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfir
Jeśli chodzi o kanapę to polecam Adriana Furniture :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elfir, co to za marka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze swojej strony polecam kuchnie na wymiar firmy INDECO. W moim przypadku wyglądało to tak, że projekt i wykonanie przeprowadziła mi filia w Łodzi z Pojezierskiej (Tesco), ale zachęcam do ludzi obejrzenia ich projektów i realizacji pod tym linkiem: http://www.indecolas.pl/gallery.php?cat=4, bo mają studia w całej Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfir
Polska marka z Chełmna. W sumie istnieją już chyba ponad 20 lat, także szacuneczek. Mają fajne meble i nie można narzekać na ich jakość. Mogę polecić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem to najlepiej sprawdzić meble, popytać znajomych by nie zaliczyć jakiejś wpadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość że hej
Pytanie brzmi " gdzie kupić dobre meble". Wybaczcie, ale chyba większość wpisujących nie widziała dobrych mebli na oczy. Polecam przyjazd do galerii Polskie Meble w Poznaniu, tam na piętrze jest firma Ludwik Filip. Zobaczycie, dotkniecie i wtedy zrozumiecie co to są dobre meble. Tak, a i jeszcze - www.ludwik-filip.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosha
Eee, nie słyszałam o takim czymś :) do Poznania też mam daleko, bliżej do Wawy. Więc chyba jednak udam się do metropolu. tam mają tych mebli troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez internet - są przecież znane sklepy takie jak kuchnie.pl Tam masz do kupienia na spokojnie zestawy pod wymiar poniżej ceny rynkowej. Najlepiej takie sprawy załatwiać na mieście, bo prostu są znacznie bardziej opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupowanie w sklepie internetowym jest znacznie wygodniejsze. Trzeba tylko znaleźć dobry sklep, poczytać o nim opinie, czy przy dokonywaniu zakupu, itp. nie ma żadnych problemów. Wtedy można zamawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy kupował ktoś meble z tego sklepu www.sterex.com.pl ? zastanawiam sie nad kupnem mebli do kuchni, konkretnie blatow, górnych szafek i dolnych szafek, ale wlasnie chcialabym uzyskac jakas opinie, wiem jedno na pewno nie kupie mebli od sieciowki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kanpaę od adriana furniture, kuchnia robiona na wymiar, najlepiej poszperać w necie, bo tego wszystkiego jest całe mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytacie o dobre meble? Ja właśnie chce sprzedać meble. Są jeszcze dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luca2222
Duży wybór mebli mają w sklepie meblehm.pl. Tutaj jest praktycznie wszystko – do sypialni, salonu, przedpokoju, pokoju młodzieżowego...Ja to poszukiwałem całego systemu do nowego mieszkania i udało się fajnie kupić na małe raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaKli
ja bym kupiła, ale nieużywane. sprawdzam adriana furniture, brw i może jeszcze kilka innych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luca2222
Powiem szczerze, że szukałem nie tak dawno mebli, ale naprawdę zależało mi na niskiej cenie. Nie stać mnie na sofy za 2 tysiaki:P Udało mi się znaleźć mega niskie ceny w sklepie „Meblownia”. Tutaj link do ich strony - www.meblownia.net. Rabaty sięgają tutaj 70%, tak więc...:) Pokażcie mi inne takie miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolony klient
KD Collection NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam w domu 3ci egzemplarz dziecięcego łóżeczka - i 3 zgłoszoną reklamację. Telefonów ode mnie nie odbierają. 1 egzemplarza - niedomalowane - brudne (nie dające się umyć ślady palców) - zacieki - żółte plamy w miejscach słojów drewna - wystające ostre części drewna - dziurki po ostrych narzędziach - brak jednego elementu 2 egzemplarz - brudne niedające się umyć slady po palcach - po stwierdzenie wady na drugiej części reszty nie oglądałam. Nie przyjęłam towaru. 3 egzempalrz - część łóżeczka jest matowa, część błyszcząca, a część w plamy. Firma twierdzi, że przecież nei jest z plastiku, ale jak pokazałąm znajomym to nie uwierzyli, że za 3 razem można wysłać coś takiego klientowi. Dodatkowo - isntrukcja montażu z innej firmy (Wdowik Drewno) - Pani z KD Collection powiedziała, że instrukcja jest uniwersalna, do wszystkich modeli łóżek. Szkoda tylko, że konstrukcja szuflady w instrukcji jest inna niż to, co przyjechało Firma zablokowała mi możliwość skomentowania zakupu na FB po tym jak napisałam: Kupiłam bubel. Komentarz oczywiście usunięty Czekam na rozwój sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dobrej cenie znajdziecie meble w Agacie, zawsze mają tam promocje ostatnio jest ta promocja gdzie za meble zapłacicie dopiero w 2015 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wonderwall
Dobre meble - zależy co kto rozumie przez to pojęcie :) Dobre, bo ładne? Dobre, bo mają jakość? Dobre, bo dobra cena? Można to różnie interpretować :P Ja zawsze kupuję online, bo poluję na rabaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej jakby wszystkie aspekty znaleźć w jednym meblu, a zakupy a rabatem lubią chyba wszyscy, jakie rabaty na meble udało Ci się ostatnio upolować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prezes12
Osobiście mogę Ci polecić sklep meble-bogart.pl, jest to jeden z najbardziej profesjonalnych oraz najlepiej prowadzonych sklepów internetowych z meblami, takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno nie kupowałam mebli do domu, remont dopiero przede mną, więc Wasze opinie bardzo mi się przydadzą. A co do biurowych - bo ostanio za takimi chodziłam - polecam gorąco sklep Ergosystem, http://www.ergosystem.pl/ . Meble solidne, dobra jakość, rozsądna cena, a wyglądają fantastycznie - nowoczesny design, funkcjonalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a byliście ostatnio w salonach Agaty Meble, podobno mają promocje, w której za meble pacisz dopiero w 2015 roku, udało Wam się już coś kupić w tej promocji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma „AEK” Andrzej Kubzdyl to prawdziwa tragedia! W salonie "Mościccy" kupiłem od nich sofę. Rozpada się cała, a już najlepsze było to, że skóra na siedzisku zaczęła pękać już po kilku miesiącach użytkowania. Zgłosiłem to w ramach reklamacji. Naprawili, ale musiałem czekać na to kilka miesięcy, śpiąc w tym czasie na materacu. W końcu nie wytrzymałem i zagroziłem, że będę się domagać zwrotu pieniędzy jeśli nie otrzymam naprawionego mebla! Dopiero ta groźba przyniosła skutek i natychmiast wadliwe siedzisko zostało naprawione. Niestety po okołu roku na nowej skórze ponownie pojawiły się pęknięcia. Znowu napisałem reklamację, ale tym razem roszczenie gwarancyjne zostało odrzucone. Firma AEK poinformowała mnie tylko że gwarancja na ten element już mi nie przysługuje choć ich serwisant wcześniej zapewniał mnie, że po naprawie gwarancja na siedzisko będzie biegła od nowa. Zwykli kłamcy i oszuści! Nic od nich nie kupujcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, jak widać ile firm, tyle opinii i różne doświadczenia. Reklamacja to temat wrażliwy i drażliwy. Mnie się zdarzyło kiedyś, że dostałam kanapę nie w tym kolorze, który chciałam, to oczywiście wciskali kit, że taki sobie wybrałam. No cóż... też dopiero groźbą udało się coś wyegzekwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opcjonalna_00
dobre meble to dobry sklep, ja i czesc mojej rodziny kupujemy od killku dobrych lat meble w meblomoda.pl. przechodzilismy przez zwroty (rozmiar okazywal sie nietrafny), reklamacje nie byly potrzebne :P i moge ich polecic jak naprawde dobry sklep. a asortyment to juz kwestia gustu ;) jakos na pewno jest dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, co kraj to obyczaj ;p co firma, to zwyczaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×