Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kataszyka

gdzie kupic dobre meble

Polecane posty

Gość gość
Jak dla mnie zdecydowanie najlepsze produkty meblarskie oferuje ta firma: meblemigdal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie zdecydowanie najlepsze produkty meblarskie oferuje ta firma: meblemigdal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodze się. Produkty oferowane przez nich są naprawdę dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście polecam meble z firmy www.maropl-meble.pl, brałem od nich zamówienie prywatnie i biura dla szefa wszyscy bardzo zadowolenie, można wynegocjować dobrą cenę tylko trzeba rozmawiać z właścicielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irmmma
Powiem szczerze, ze wolałabym kupować u bardziej znanych firm i najczęściej chodze do Agata meble bo zawsze coś tam u nich wybiorę. ostatnio kupiłam śliczną narożną kanapę i fotel do kolekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arielkas
Ja kiedyś tez kupowałam w ikei, ale teraz przerzuciłam się do Agata Meble bo meble mają solidniejsze i mogę sobie w internecie kupić a salonie na żywo obejrzeć. Albo odwrotnie. Poza tym mają większy wybór i na każdą kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda z tych dwóch sklepów zdecydowanie wygrywa agata meble, tak jak napisalas lepsza jakość mebli, lepsza cena i duży wybór, bardzo często zaglądam do agaty bo mają naprawdę szeroki asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulik34
My tez niedawno kupiliśmy u nich nowoczesną meblościankę, a teraz zastanawiamy się na sofą bo stara nam się rozpada a AM ma największy wybór nowoczesnych sof.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka87
Ja kupowałam na dller.pl i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w agacie wystawia się sporo producentów dlatego masz spory wybór sof, nawet jak jesteś bardzo wybredna to powinnaś coś tam znaleźć, w sumie jeśli tam nie znajdziesz to w innym miejscu też będzie Ci coś cieżko znaleźć, no chyba, że szukasz mebla za kilkadziesiat tysiecy żłotych, ale to chyba nie wchodzi w grę, mówimy o rozsądnych cenach na kieszeń przeciętnego polaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iNeZzZzZz
Mogę polecić polską firmę Adriana Furniture. Solidne kanapy, dobrej jakości materiały no i ceny jak na tę półkę - bardzo dobre. Generalnie to wszystko zależy od stylu w jakim się urządza mieszkanie, ale ja osobiście polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka29
Moja mama kupowała z rok temu narożnik tej firmy o której pisze Inezzzz :) Fajnie wygląda. Nowoczesny mebel..... a ja takie lubię. :) Chyba nie ma dziś problemu z wyborem mebli bo sprzedaje je wiele sklepów. Wystarczy poszukać chociażby w necie wpisując co nas konkretnie interesuje, np " najlepsze meble"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perli
Warto zastanowić się przed kupnem mebli, gdyż kupujemy je na dłuższy okres czasu. Bardzo pomocny jest w takiej sytuacji net i „poczta pantoflowa”. Jak ktoś, kogo znamy ma mebel danej firmy i sprawdza się on idealnie, nic się z nim nie dzieje, to znaczy, że warto popatrzeć w ofertę tego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w warszawie mam dwa salony meblowe agaty meble, ale za to żadnego w okolicy Bodzia nie mam, więc najczęściej wpadam do Agaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estella41
Zgadzam się z Perli. Ja tak kupowałam komodę i narożnik. U koleżanki widziałam fajną i wygodną kanapę,zapytałam o nazwę sklepu gdzie kupiła i to był strzał w dziesiątkę Też w nim wybrałam swój narożnik i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o jakość/cena to polecam BRW. Nie są to "dobre" meble, ale na niższej półce cenowej stosunek jakości do ceny super, dużo lepszy niż IKEA. Ja osobiście mam meble z kolekcji XXI, kupiła mi je mama jak byłam w gimnazjum, po 5 latach wyjechały ze mną na studia (rozkręcane i skręcane od nowa, nie powiem, trochę na tym ucierpiały), teraz wymieniam je na nowe po kolejnych 8 latach. Także wg mnie super, ceny możecie na stronie zobaczyć, a wytrzymały 13 lat użytkowania. (Dla porównania komoda z IKEI po 4 latach się nie zamyka, bo szuflady poopadały i zahaczają o siebie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kedra
Wiecie co, ja do tej pory stawiałam na tańsze meble, ale po remoncie stwierdziłam, że czas na coś porządniejszego. Kupiłam narożnik (oooogromny) z Adriana Furniture i mam go już 2 rok. Jestem mega zadowolona, bo w końcu mam nowoczesne meble, ale też wygodne. Polecam każdemu, kto chciałby odmienić nieco swoje mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcineczka
Sklepów z meblami jest dziś bardzo duży wybór. Wiele ma ciekawych wzorów mebli droższych czy tańszych. Nie sztuką jest też wydać na kanapę dużo pieniędzy. Sztuką jest kupić fajny mebel za niewielką kasę. No ale trzeba trochę poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za polecenie www.dller.pl meble przyszły w nienaruszonym stanie i ich jakość znacznie odbiega od ikei :) na prawdę super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granda11
Marcineczka i o to właśnie chodzi  Kupić nowoczesny, o ciekawym wzorze mebel za niewielkie pieniądze. Kupowałam jakiś czas temu fotel , patrzyłam wcześniej na katalogi sklepów, na Allegro i na propozycje e-sklepów. Czytałam też opinie o meblach. Po pół roku wybrałam upragnioną sofę w pistacjowym kolorze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lutka_Oo
Adriana Furniture? To oni jeszcze istnieją, nieźle. Mam od nich z 10 lat kanapę :D nawet nie wiedziałam, że jeszcze funkcjonują. Na swoim przykładzie nowoczesne meble i nie do zajechania, choć dzieci uparcie próbowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy jakich sie potrzebuje :) jak dobrych jakosciowo to trzeba szukac w salonach o wysokiej renomie, bo ikea odpada na dzien dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre meble,to cena za komodę np.4,5 tys sofa to przedział cenowy 3000-4,5tyś szukaj a znajdziesz.Reszta to szkoda kasy,na jakieś marne meble,po roku na śmietnik z nimi,niby tanie a drogie,wyrzucanie pieniędzy w błoto,lepiej poczekać a kupić coś naprawdę dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikazpoznania
hej, ja miałam kiedyś meble taniej firmy i niestety dość szybko się zniszczyły. Podczas ostatniego remontu postawiłam na jakość i wybrałam markę Kler. Ich meble można obejrzeć na sferawnetrz.com.pl. Mam je już dwa lata i jak na razie żadnych uszczerbków na jakości nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dobre to najlepiej w salonie albo kupując na zamówienie. Co do marki Adriana Furniture, nie znam, ale na stronie całkiem fajne modele. Może kiedyś się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne meble możesz kupić na stronie dller.pl. Mają duży wybór i co istotne super design ;) Jeśli szukasz czegoś innego niż ikea to te meble powinny Ci się spodobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
moim ulubionym salonem meblowym są salony agata meble często do nich zaglądam, słyszałam że teraz mają duże rabaty na meble więc warto sprawdzić co oferują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka112
Ja kupowałam swoje meble w sklepie internetowym "Meble-Bogart.pl" . Wiem, że prowadzą sklep stacjonarny, ale dalekooo ode mnie więc musiałam skorzystać z dowozu mebli do domu. Może i Wy znajdziecie tam coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×