Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kataszyka

gdzie kupic dobre meble

Polecane posty

Gość gość
A bo teraz wiele firm na ilość idzie a nie na jakość. To potem różnie bywa. Ja mam swój jeden ulubiony sklep online, ale nie będę podawał nazwy bo wyjdzie, że reklama czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Likier_
Ja jakoś jeszcze nie miałem takiego pecha, żeby reklamować meble :) Także uważam się za farciarza. No cóż... różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam to szczęście, że nie musiałam reklamować mebli. Zamówiłam na wymiar w Fabryce Mebli Rawa http://www.rawafm.pl/. Zawsze to jest większa pewność, że to nie masówka typu brw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masówka nie musi być zła :) Akurat brw nie jest najgorsze. Znam mnóstwo gorszych producentów. Często nawet tych "niemasowych. Więc trudno uogólniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda sklepy sieciowe z meblami niekoniecznie muszą być gorsze od innych, wszytsko zależy od tego na jakiego producenta trafimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sieciówki zazwyczaj są do kitu, patrzcie na agate czy gale. żalem troche wieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilpoe
różnie.. nie zawsze są złe w siecówkach. wszystko zależy od tego czego się poszukuje i czego oczekuje. jak tylko wygodnego spania to nie jest to duzy problem, ale jak jeszcze nowoczesność i inne takie to już trzeba się pofatygować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co kto lubi i potrzebuje. ja tam wolę lepsze meble, ale kiedys mialam tylko sieciowki, bo mnie nie bylo stac na inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
generalnie co drewno to drewno. A dobre jakościowo meble drewniane przetrwają lata ;) ja mam z krainy mebli drewnianych i jak na razie świetnie się trzymają, jestem z nich bardzo zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goetze
wiesz co, drewniane są okej w sensie meble typu komoda, szafka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam to miejsce http://www.ddesign.com.pl/ można kupić u nich fajne meble, ale też tak jak ja skorzystać z usług naprawdę świetnych projektantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie mozna kupic cos fajnego. ;p Wszystko zależy od tego czego sie szuka. Dobre meble to tez pojecie dziwne, bo co to znaczy dobre ;p ze wytrzymajom kilka lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam ten sam problem w maju, przerobiłam wszystko, mimo złych opinii brw kupiłam meble z kolekcji orient. wszystko ok, jestem b. zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SabinaJane
A ja chciałam podzielić się z Wami moim ostatnim odkryciem ;) Zazwyczaj w meble zaopatrywałam się w IKEI i w sumie nie narzekałam, ale rewelacji też właściwie nie było. No o i wiadomo, że taka "masówka" to się może w końcu znudzić, więc pewnego dnia naszło mnie marzenie o odmianie, choćby takiej drobnej, choćby tylko w kuchni. Zaczęłam szperać po necie, bo to zawsze wygodniej niż łazić po mieście, aż moją uwagę zwrócił jeden ze sklepów z nowoczesnymi meblami właśnie. Oglądam i myślę sobie: "To są meble do mojej kuchni!" Zestaw naprawdę cudny, piękny design, ale też nie "przesadnie nowoczesny" - taki w stylu skandynawskim :) Krzesła wybrałam takie: http://ikershop.com/pl/krzesla/240-krzeslomaplem01.html, a stolik taki: http://ikershop.com/pl/stoliki/234-stolikmaplem06.html Meble super się prezentują i są równie wygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam ostatnio meble do gabinetu męża - jest prawnikiem, przyjmuje Klientów także w domu. Zależało nam, aby było to pomieszczenie eleganckie, ale bez przesady. Z klasą. Kupiliśmy meble w Ergosystem. Meble mają nowoczesne, minimalistyczne - http://www.ergosystem.pl/produkty/meble-gabinetowe. Moim zdaniem doskonale wybraliśmy. Ogólnie nie jestem fanką minimalizmu i dom mamy w nieco innym stylu, ale w tej profesji ładne biuro to element wizerunku. A minimalizm jest w modzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komódka
Polecam firmę internetową http://www.meblewoskowaneproducent.pl producent mebli z drewna litego, woskowane. Chłopaki przywieźli i wnieśli mi meble na 4 piętro;-) Zamówiłem szafę trzydrzwiową i dwie komody oraz łóżko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek M
a zna ktos producenta mebli ktory to wysyla zamowiony towar do niemmiec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelinaa
Ja byłam ostatnio w salonie MegaMeble w Warszawie i całkiem tam fajnie - mnóstwo mebli i stylów do wyboru. Wolę takie właśnie centra, gdzie w jednym pomieszczeniu są meble różnych producentów niż salony pojedynczych firm. Pewnie jeszcze gdzieś pójdę, bo szukam nowych mebli do salonu :) Jak znacie jakieś miejsca w Wawie to piszcie, bo na razie najlepsze te MegaMeble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga_PL
mebli w necie sporo a jak sie przyjdzie juz zdecydowac to masakra jak 150. nie wiadomo ktore wybrac. ja juz nie mam zasnej wizji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filingos
jesli slowo dobre oznacza jakosc to polecam adriana furniture. mam ich meble od kilku lat. przeszly dwie przeprowadzki, psa i kota. wiadomo ze o mebel trzeba dbac ale to juz dtandard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga_PL szukaj inspiracji na stronach salonów meblowych oni często zamieszczają na stornach swoje aranżacje które mogą stać się inspiracją dla wszystkich którzy właśnie urządzają mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga_PL
tak właśnie robię :) szukam i znalazłam kilka fajnych, więc nie jest źle. ale to i tak nie jest przekonujące na tyle bym poszła do salonu i kupiła model przekonaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julya
Artykuły teraz całkiem fajne w sieci. I mnóstwo inspiracji można znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie meble by kupił do biura ? Znalazłam taką stronkę http://lobbysklep.pl Oni nie są producentem z tego co zrozumiałam, tylko samym sklepem. generalnie odpowiada mi styl, bo mamy dosyć bogato na ścianach (fototapety w negatywie) i chciałam jakiś klasyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinkka
Polecam adriana furniutre jesli ktos szuka mebli do pokoju duzego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sccs
To ja się pochwalę ;) Kupiłam niezwykłą komodę w mahoniu w tamtym tygodniu ;-) Udało się takie cudo znaleźć na stronie www.meblownia.net . To sklep z meblami w Opolu, ale prowadzą też sprzedaż online. Mają dużo rzeczy od marki Habufa, która jest rozchwytywana zwłaszcza w krajach Beneluxu. Styl, ale wcale nie za jakieś ogromne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata Meble to szajs i to drogi, bo najtaniej nie mają, skoro nawet za jakieś biurko zwykłe chcą 4 stówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×