Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kataszyka

gdzie kupic dobre meble

Polecane posty

Gość emka4
Polecam meble na wymiar z sieci. Zrobiliśmy wycenę na http://www.centrum.meble.pl/ Meble w dobrej cenie- zapłaciliśmy ponad 3 tys. Meble zostały dostarczone do domu po tygodniu. Kuchnia świetnie się prezentuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeshka
Dobre meble to i dobre rozpoznanie zrobić trzeba. Jak wiadomo nie każdy mebel jest trwaly. Tutaj jego konstrukcja ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zależy od tego jakiego producenta meble kupisz, ja z zakupów w agata meble jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka187
Dobre i trwałe meble ma sklep internetowy meble-bogart.pl, sama kupiłam tam parę rzeczy i jestem bardzo zadowolona zarówno z obsługi jak i samych mebelków. Ponadto nie musiałam długo czekać na przesyłkę, a pan kurier bezproblemowo pomagał we wniesieniu wszystkich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robinarobina
polecam www.adriana.com.pl :) kilka moich znajomych ma i ja tez sie polakomilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narciarz33
Ja to jestem wyczulony na chińszczyznę, także meble wybierałem dość długo, żeby tylko ominąć te fabrykowane w Azji. Udało się znaleźć firmę Rosanero ( www.rosanero.pl ), w sumie to pierwszy raz o niej słyszałem. Oni mają meble we włoskim standardzie, ale robione są one w Polsce, zgodnie z zamówieniem klienta. Dobra obsługa, design nietuzinkowy, ich bym polecał jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szałowe meble ma kare design można je dostac online w kilku sklepach internetowych,wygoogluj sobie,nie chce byc posadzona o reklame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zależy od tego do jakiego pokoju chcesz kupić meble. jak do dziecięcego to moim sprawdzonym adresem jest http://meblemoll.pl/. dzięki nim umeblowałam pokój swojej córeczki i myślę, że spokojnie jej będzie służył przez lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelass
Powiem tak – nie czuję się jakimś specjalistą od aranżacji wnętrz ale jakieś tam rozeznanie i smak to mam ;) Do mnie przemawiają kompozycje marki Rosanero. Można sobie je podejrzeć na stronie sklepu online www.rosanero.pl . To jest fajne połączenie stylu i klasyki z nowoczesnymi kierunkami w wystroju wnętrz. A wszystko złożone z dbałością o szczegóły, precyzyjnie wykonana tapicerka, lakierowanie z wykorzystaniem sprawdzonycy włoskich lakierów i tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przy wyborze kieruję się jeszcze jedną kwestią lubię kupować polskie marki ostatnio znalazłam w agata meble piękną sofę polskiego producenta no i nie mogłam się jej oprzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam właśnie Studio Prostych Form i nie zawiodłam się. Owszem troszkę długo przyszło mi czekać na sfinalizowanie realizacji, ale o wszystkim byłam uprzedzona i liczyłam się z tym.Za to efekt końcowy przerósł moje oczekiwania! Polecam współpracę z nimi, nie zawiedziecie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swoje meble do salonu i kuchni kupiłam tutaj - http://remonty-meble.pl i jakosciowo fajnie wyglądają. Dość z tego co zauważyłam maja uniwersalne podejście w tej firmie, potrafia dobrać carakterem meble do wnetrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jest sklep internetowy czy przez internet potrafią tak dobrze doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HannaBaar
Ooooj, ja się zaopatruję w Centrum Meblowym Mega Meble w Warszawie. Mają ogromny wybór świetnych mebli od wielu producentów, to trzeba im przyznać. Ceny są do przejścia. Mają genialne mebelki dla dzieci, no ale oczywiście nie tylko. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamówiłam dobre meble kuchenne, łazienkowe I szafy w firmie http://www.designmebel.eu. Oni zrobili mi meble pod konkretny wymiar i pod konkretny wzór, kolor. Jestem z nich bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz rodzinny patent na dobre meble to garaż sąsiada :D Sąsiad jest stolarzem, a po godzinach robi meble na zamówieniu w swoim garażu. Wygląda to tak, że zanosi się fotę wybranego kompletu lub pojedyńczego mebla, sąsiad ocenia czy tym czym dysponuje on i jego koledzy w swoich garażach jest w stanie zrobić takie meble i wycenia za ile :) i za dwa tygodnie masz piękne nowe meble jak z Ikei lub dowolnej firmy, tylko że niefirmowe za to o wiele lepsze jakościowo, solidnie zrobione, z porządnymi zawiasami, niepsującymi się szufladami :) Na moim osiedlu większość ludzi w ten sposób kupuje meble, z tym że fachowiec musi być solidny i sprawdzony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre meble do sypialni I salonu kupiłam w sklepie meble varsovia w Warszawie http://www.meble-varsovia.pl/. Oni mają bogatą ofertę mebli sypialnianych, materacy, meblościanek i szaf sosnowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bendek_P
Sprawdź sobie aranżacje na stronie www.emmi.pl . Oni robią ciekawe projekty i powiem, że w realu wygląda to nawet lepiej niż na zdjęciach. Zrobili mi kuchnię i naprawdę, nie chce się z niej wychodzić teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za polecenie sklepu http://meblemoll.pl/ - naprawdę można tam wybrać porządne rzeczy i widać, że jak człowiek wydaje pieniądze to raz, a faktycznie na solidne wyposażenie, które będzie służyło przez lata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmmaaaa
Kupuje meble przez internet i znalazlam taka strone www.meblebasztowa.pl. Maja ciekawy wybor i mila obsluga. Dodatkowo przy zakupach powyzej 2000 zl transport gratis w calej Polsce. Niektore sklepy meblowe licza skbie troche za transport. Meble solidne i dobrej jakosci. Naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do głównego wątku... od siebie polecić mogę sklep z łóżkami. Bo tylko takie meble kupowałam za pośrednictwem internetu. A mianowicie www.amadu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszlejka
Przez internet też kupować meble można, ale łatwiej zdecydować się na wybór po obejrzeniu ich w salonie. Ja tak robiłam ze swoim kompletem z Agaty, najpierw obejrzałam aranżacje a potem zamówiłam w ich sklepie internetowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vin_
Sporo fajnych zestawów mebli dla nastolatków mają na stronie www.burzynscymeble.pl . Tutaj proponuję sprawdzić. Zamawialiśmy stąd niedawno biurko plus fotele do pokoju 16 – latka. Syn jeste happy, w końcu ma jakoś sensownie urządzony pokój, bo wcześniej to każdy mebel był z innej parafii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
latem kupowałam meble do domu w sklepie w Garwolinie http://www.tresmeble.pl/. Oni mają bardzo duży wybór mebli do salonu, sypialni, do kuchni. W ich ofercie są łóżka, sofy, kanapy, szafy. Każdy z was znajdzie coś dla siebie i do swojego mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×