Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kataszyka

gdzie kupic dobre meble

Polecane posty

Gość Gdynka

Zrezygnowałabym z Ikeły, Agat itp., ale to moje osobiste odczucie bo miałam z nimi problemy. Gdy już mogłam pozwolic sobie na coś lepszego, więc po studiach i znalezieniu stałej pracy, zainwestowałam w meble na miarę, bo tez chciałam dobrze wykorzystać przestrzeń w moim, niestety, niedużym mieszkaniu, bo mam niecałe 40 metrów. Zamawiałam meble od lokalnej firmy, gdzie nie kosztują przesadnie wiele, ale też racjonalnie, w stosunku do super jakości. To była firma Indeco Wybrzeże. W sumie to bym zamowiła od nich jeszcze meble, ale na razie jeszcze w sypialni nie ma potrzeby. 🙂 Warto sie rozejrzeć u siebie na osiedlu, bo firma była np. 3 ulice dalej ode mnie. 😄 No i patrzec na gruponie później, czy przypadkiem firma nie ma takiej opcji zamienienia mebli. 

Gość Kaz

Swoje meble mam od dobrych kilku lat i kupione były w Kieleckiej Fabryce Mebli. Same plusy żadnego minusa. 

Gość gość

Kuchnia to serce domu. W moim wypadku to miejsce gdzie spędzam bardzo dużo czasu a co za tym idzie nie ma miejsca na kompromisy. Dla mnie ważny był funkcjonalny projekt i dokładnie taki właśnie otrzymałem w firmie www.LUVIOmeble.pl. Zdecydowanie polecam każdemu kto chce mieć fajną kuchnię.

Gość ytyt

Szafy wnękowe na wymiar w Krakowie możesz zamówić przez kuchniesolarz.pl/, bo dbają o to, aby maksymalnie zagospodarować przestrzeń. Nie ma w meblu żadnych zbędnych elementów. Dochodzi transport i montaż, więc jako klient niczym nie musisz się przejmować.

Gość majakafajakalunaka

ja od zeszłego roku kupuje w meblarnia https://meblarnia.com.pl/szafka-pod-telewizor , jakość, jakość i jeszcze raz jakość w dodatku sporo taniej niż w tych sieciowych salonach. W sumie to w tych sieciówkach takich to i niema nawet. Dodatkowo bardzo fajny sklep internetowy a meble najwyższej jakości.

Gość Kinga

Ostatnio kupiłam kilka mebli do salonu w Kieleckiej Fabryce Mebli i jestem bardzo zadowolona. Opłacało się poszukać jakiegoś innego sklepu niż rozreklamowane sieciówki, bo ceny mają rozsądne, ale jakość też jest super. 

Gość Patryk

Znam salon w Kielcach i złego słowa powiedzieć nie mogę, mają solidne meble, polecam. 

wygodne meble robi Puszman, bardzo szanuję za podejście do pracy, tak aby wszystko było perfekcyjne

Kielecka Fabryka Mebli. Zapraszam na oglądanie nowo urządzonego saloniku 🙂

Pięknie, elegancko i ceny adekwatne

Z Niemiec pół roku temu wróciłem, kupiłem w Rudzie Śląskiej mieszkanie, wyremontowałem, a nad kuchnią chyba najdłużej siedziałem. Najpierw chciałem brać gotowca, ale nic ciekawego nie znalazłem. Później przez kumpla trafiłem do www.adolux-meble.pl/katalogi.html i tam już poszło z górki. Dali mi kilka inspiracji, że miałem z czego po prostu wybierać. Jakby wyciągnęli ze mnie to, czego chciałem 🙂 Projekt był, pełna aranżacja, montaż i produkcja oczywiście. Opłaciło się, bo wszyscy chwalą.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować