Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przejrzałem na oczy

Wiem , że już zawsze będę sam

Polecane posty

jak w tym wieku nie miałeś dziewczyny zostaje tylko poszukać takiej z dzieckiem. Takie kobiety przymkną oko na pewne sprawy. W ostateczności iść do prostytutki. Bo użalanie się na tym forum nic nie da wszyscy będą sypać złotymi radami pocieszać ale to od Ciebie zależy czy chcesz coś zmienić. Jak widzę z tego co napisałeś sam się przekreślasz. Należy chociaż podjąć próbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT PD
Pierdolenie i szopenie jeszcze przyjdzie czas na niego i na mnie 28 lat to nie starość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT PD
Mi też daj wielebny@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko zauważ TH is IT PD że przy granicy 30lat praktycznie nie ma już wolnych kobiet. Zostają albo księżniczki co myślą że pojawi się bogaty książe. Zostają jeszcze samotne matki z dziećmi wybór zajebisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgySER
lepszy rydz niż nic;) chyba nie sądzicie że wyślę nie wiadomo komu, nie wiadomo po co swoje zdjęcie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przejrzałem na oczy
Człowieku ja znam gościa, też chudego który jest takim zajebistym kasanową, że olewa wszystkie laski które nie są zajebiste. Jakbyś go zobaczył, to byś nie wpadł na to jaki jest. Chyba trzeba mieć w sobie to coś :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko sąfaceci którzy nie chcą się wiązaćz kobietą która ma dziecko/dzieci. Dziecko jest zawsze problemem czasem jeszcze ojciec dziecka zechce się wmieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT PD
Oczywiście już nie ma wolnych fajnych łądnych dziewczyn jak za dwa lata będę już miał dziewczynę to udowodnię że są jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT PD
Mi wyslij jestem zaufany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy co rozumiesz pod słowem ładna. Każdemu co innego się podoba. Nawet niezbyt ładna dziewczyna po nałożeniu tony kosmetyków ładnego ubrania robi się ładniejsza. Kobiety mają spore pole do popisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przejrzałem na oczy
zajebisty27 "Nie ufam ludziom , prawie każdego traktuję jak wroga , który chce tylko korzyści." wyraźnie widzisz rzeczywistość no nic dodać nic ująć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pappapapap
autorze skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejrzałem na oczy
Jestem z Błoni kolo Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgySER
twoja ocena do mojego życia nic nie wniesie albo zaliczysz mnie do jednej grupy - jak niektórzy albo do drugiej - jak niektórzy czyli mnie nie przekonałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez powoli sie przyzwyczajam do samotnosci i wiem ze najprawdopodobniej bede sam co poradzic takie zycie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgySER
a czego oczekujecie od kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT PD
wilgotnej szparki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalności żeby nie było kręcenia w stylu że tu z jednym gada a tu z drugim się spotyka na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pappapapap
szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgySER
no dobra - uczciwości a poza tym wszystko jedno jaka jest, co lubi, jak wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby nie kłamała chociaż to jest cholernie częste. A już egzotyka żeby nie była materialistką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgySER
czyżby ci Kapselko było wszystko jedno czy załapiesz sie na tą z niższej czy wyższej ligi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wyglądu to żeby nie była jakaś żyrafa mająca 2 metry wzrostu. Wzrost max 170cm i żeby nie była jakaś za gruba. Może być przeciętna z wyglądu. Nigdy nie szukałem jakiś ładnych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejrzałem na oczy
Ten wyżej to podszyw. Jestem z południa Polski , ale kogo to obchodzi. Macie rację w 100 %. Przegapiłem najlepsze lata swojego zycia tylko i wyłącznie z mojej winy. To co przedstawiłem w pierwszym poście to tylko i wyłącznie mój tragiczny obraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×