Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przejrzałem na oczy

Wiem , że już zawsze będę sam

Polecane posty

Gość zostanę_bezczelnym_gnojkiem
rokokoko ---> zawsze interesowałem się architekturą i budownictwem. już w podstawówce uwielbiałem rysować miasta i budynki. To moja pasja i chciałem ją kontynuować. Jeżdzę rowerem bo lubię , siatkę też lubię. Nie rozumiem więc Twojego pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostanę_bezczelnym_gnojkiem
teraz ja kradnę nicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokokoko
juz sie nie wypowiadam....bo mnie wq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostanę_bezczelnym_gnojkiem
Odpierdol się od mojego nicku. To ja jestem tutaj gnojem a ty jesteś nieudacznikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem sprite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Nie wiem o jakiej miłości zatem mówisz, ale w takim razie nie o tym uczuciu co łączy kobietę i mężczyznę na początku... A jeszcze co do związków i podrywania - to tylko kwestia umiejętności. A nie określonych cech. Pozytywne czy negatywne cechy decyduja czy związek przetrwa. Nie wiadomo jak jest z autorem, bo nawet nie próbował. BRak mu umiejętności podrywania i pewności siebie. Chyba to rzeczy do wypracowania... Pamiętam orpgramy policyjne o różnych oszustach matrymonialnych, co żenili się z 7-czy 10 kobietami naraz i okradali je. I jak mimo przeciętnego wygląaadu 1 gośc zdołał zawojować tylle kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejrzałem na oczy
Ja po prostu wiem , że zjebałem sobie życie i nie ma już ratunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i prawidlowo
w koncu doszlismy do jakis konkretniejszych wnioskow... NEXT!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgySER
czyli zostałam olana....... przecież od samego poczatku pisałam ze ja bym takiego chciała.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość someone, nie wiem kto
człowieku który przejrzał na oczy to jasne, że przegapiłeś najlepsze lata swojego życia, chociaż trochę ci jeszcze zostało i jak teraz się poddasz, to ci całe życie minie. rozumiem że chodzi ci o to, że nie masz szans na fajną dziewczynę, bo na pewno masz spore szanse na taką samą jak ty - nieudacznicę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebisty 27
"I jak mimo przeciętnego wygląaadu 1 gośc zdołał zawojować tylle kobiet?" proste, wybierał takie które go chciały a nie które on chciał jest dużo zdesperowanych, mało atrakcyjnych kobiet oraz kobiet po przejściach które zrobią wiele żeby nie byc same a uroda nie grzeszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej będzie jak pogodzisz się z tym, że jesteś nieudacznikiem, totalnym fujarą, który zmarnował sobie życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgySER
niestety wszyscy patrzą przez pryzmat kasy więc ty tez spróbuj za 3 lata, jak już będziesz nieźle ustawiony finansowo nikt nie powie że jesteś ofermą, bo skończyłeś studia i usamodzielniłeś się w wieku 28 lat Ofermą stanie się ten, który pracuje x lat za marne grosze Ja bym ci dała namiary na fajne dziewczyny, ale niestety w okolicach Krakowa, a nie warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgvbhvdf
Co się przejmujesz, większość osób przegrywa życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzda
możesz byc sam ale nie musisz byc samotny ja nie jestem sama ale bywa samotna wmawiam sobie ze moje zycie jest ok, al ewiem że wolałabym by było inne większośc tak ma, nie lam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejrzałem na oczy
sgySER ---> hehe co mi po kasie która mogę mieć za kilka lat jak pewnie dalej będę sam. Tak w ogóle to ja jestem z południowej Polski , a do Krakowa to mam trochę ponad 200 kilometrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgySER
stabilność finansowa przyciąga kobiety i nie zawsze trzeba to mylić z materializmem pomyśl zdroworozsądkowo - jeśli kobieta myśli poważnie o zyciu to szuka faceta, który chociaż w pewnym stopniu dobrze rokuje na przyszłośc, będzie potrafił (chciał) zabezpieczyć finansowo rodzinę chociaż po części. Ty na razie tego warunku nie spełniasz, jesteś nawet anty-przykładem - facet 27lat- student --> lekkoduch. Niestety większość dziewczyn marzy to ślubie, rodzinie powiedzmy w wieku 23-27 lat. Czyli takie dziewczyny Ty już przegapiłeś. Zostały tylko takie wybredniejsze, które z kolei mają wszystko co im potrzeba, są niezależne i poszukują równie niezależnego faceta. Ewentualnie możesz polować na młodsze 21-25 lat, które mają palącą potrzebę związku/małżeństwa, są bardzo emocjonalnie nastawione i oferują dozgonną miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgvbhvdf
Niestety większość dziewczyn marzy to ślubie, rodzinie powiedzmy w wieku 23-27 lat. Poważnie piszesz :o ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgySER
jest dużo fajnych samotnych dziewczyn,ja znam nawet takie które w wieku 26 lat nie miały facetów tylko trzeba im cos ciekawego zaoferować, jakąś ciekawą pasję cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgySER
wystarczy wejść na forum śłubne większość stęka, że on nie chce ślubu, a ona chce i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejrzałem na oczy
Także sama widzisz , że już po mnie. Więc nie ma co się rozpisywać. Teraz wiem , że nie zasługuję na jakąś porządną dziewczynę bo sam sobie zgotowałem ten los. Ale ma to też dobre strony. Nie będę musiał martwić się o bliskich bo ich po prostu nie będzie. Finansowo też będzie dużo taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebisty 27
"jesteś nawet anty-przykładem - facet 27lat- student --> lekkoduch" lekkoduch czyli... fircyk , szaławiła , świszczypała 5. latawiec , sowizdrzał , utracjusz 6. marnotrawca , rozrzutnik , hulaka 7. playboy , balowicz , bankietowicz 8. bon vivant, hulajdusza, oczajdusza 9. letkiewicz, wietrznik na LEKKODUCHA to z całym szacunkiem ale autor nie wygląda raczej ciężkoduch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejrzałem na oczy
sgySER ---> ty chyba straciłaś rozum. Po co wchodzić na takie forum , żeby tylko się dobić ? Ja mam alergię na biały kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgvbhvdf
Nie będę musiał martwić się o bliskich bo ich po prostu nie będzie. Finansowo też będzie dużo taniej Piękne jest życie samotnika i jakie tanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebisty 27
odpadają tysiące, jeżeli nie miliony problemów a jedyny minus, że nie możesz wsadzić penisa w mięsny, wilgotny otwór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Regres
jestem starym prawiczkiem i łączę sie z wami w bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejrzałem na oczy
Ale po trzydziestce libido u faceta spada więc problem będzie coraz mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da tu sie mylisz zajebisty
zawsze moze sobie zamowic jakas pania do domu bez tych ceregieli typu kolacja przy swietach i tysiace telefonow itp :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebisty 27
ale taka szparka z telefonu to nie to samo a clo z miłością, z przeznaczeniem, staraniem się tak po prostu wsadzić i już? człowiek chciałby żeby bylo trudnio i problematycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wez chlopie nie mow
ze ty bys tak chcial przyczym tracisz pol nerwow a interes nigdy nie jest pewny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×