Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przejrzałem na oczy

Wiem , że już zawsze będę sam

Polecane posty

Gość zajebisty 27
przecież żartuję ale mimo wszystko antylopa upolowana to nie to samo co pizza na wynos jest jakiś niedosyt zresztą nie ma co upraszczać relacji międzyludzkich za bardzo spłycamy i wgl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tak na dobra sprawe co
autorowi pozostalo jak nie to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejrzałem na oczy
Tak więc wniosek z tego wszystkiego jest jeden. Jeśli nie jesteś ustawiony finansowo , nie masz kasy , pracy itd. to nawet nie ma co próbować poznać jakąś wartościową kobietę. Zawsze możemy przejść na islam i walczyć w imię allaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkolego
co się martwisz. jak ustawisz się finansowo to będziesz dymał laski na wszelkie mozliwe sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrrrro
\Kurwa za rok będzie miał pieniądze a ten się jeszcze żali :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co na To Twoja matka, ojciec autorze, że jeszcze nie masz dziewczyny ? Nie pytają zcasem czy gejem nie jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostanę_bezczelnym_gnojkiem
A co Jacku , jesteś chętny ? Ty stary kafejkowy pedalcu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cala prawda
To wina twoich rodziców.Bo albo Cie stary dobrze nie nakierował albo go nie miałeś albo cie traktowali jak dziecko. Kurwa dziwisz się ze Cie dziewczyny nie chcą.... Kobieta lubi czuć się bezpieczna u boku partnera a ty stary mówisz ze nie wyglądasz za ładnie....Stan przed tym jebanym lustrem i powiedz co jest z tobą nie tak.....Pierwsze wrażenie jest najważniejsze Teraz Ci polecę najlepsza rzecz jaka mógł byś zainwestować;D Kup Książkę system drani :PPP Under odwalił kawal dobrej roboty Wydatek okolo 60zl z przesyłką Facet a jezeli juz naprawde masz Cienko z kasa napisz do mnie;)))))) Na gg Ci pomoge. NR 26402619 Jestem moze gnojem ale napewno razem cos poradzimy;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość life is too short
ja też zawsze będę sam bo jestem nieudacznikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zossssssssss1
Zauroczyłam się w pewnym bardzo nieśmiałym chłopaku.Ale on o tym nie wie.Wiem, że mu się podobam, czerwieni się na mój widok ,przypadkiem dotyka i inne takie.To kolega ze studiow.Problem w tym,ze sama jestem bardzo niesmiala, ale tylko w stosunkach damsko-męskich.Czasem warto coś przeamać, choć wiem, że to nie takie proste.On sprawia wrażenie chłopaka, ktory nigdy nie miał dziewczyny,bardzo grzeczny i bardzo niesmiały.Szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też czułem się samotny. Byłem odrzucany. Zdecydowałem się zamówić rytuał miłosny na http://magicznerytualy.pl - u mnie to podziałało:) juz po 2 tygodniach byłem z dziewczyną, która naprawde mi się podobała. I jestesmy ze soba do teraz, a minęło juz 2 lata od zamowienia rytualu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich. Rozstałem się z dziewczyną niecałe 7 miesięcy temu. Było to nasze trzecie rozstanie, ale też najdłuższe, a ja wciąż ją kochałem i nie wiedziałem co robić, Poprostu stwierdziła, że nic do mnie nie czuje i odeszła... Nasz związek był cudowny, nie byliśmy ze sobą długo(bo tylko rok), ale mieliśmy wspólne plany na przyszłość, rozmawialiśmy dosłownie o wszystkim... Wiem, że byłem dla niej za dobry(prezenty, kwiaty itd.)...co tylko chciała to dostawała...jednym słowem zagłaskałem ją i to był mój największy błąd. Odezwała się po pewnym czasie, porozmawialiśmy sobie i stwierdziła, że możemy być bardzo dobrymi kumplami, ale nic więcej. Dla mnie to było za mało. Skorzystałem z oferty uroku miłosnego na stronie http://urokmilosny24.pl i niedługo po tym ona znowu była moja i nie powróciła jako przyjaciółka tylko jako moja kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecznysingiel97
Dnia 21.09.2010 o 19:21, Gość może asparagus napisał:

ja mam 35 lat i jestem prawiczkiem ale nadal mam nadzieję na szczęście

Yhym nadzieja matką głupich zrozum ze jesteś

my genetycznymi wyrzutkami, zawsze będziemy sami nie ma co się łudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odrzutek

Jestem o rok starszy (36 lat) lecz nadzieję porzuciłem już koło dwudziestki. Wtedy zrozumiałem, że jestem genetycznym wyrzutkiem i odpadem niezasługującym na dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×