Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przejrzałem na oczy

Wiem , że już zawsze będę sam

Polecane posty

Gość sgySER
jakoś ci nie wierzę, wcześniej dzieliłeś kobiety na kategorię więc nie wierzę teraz że w kwestii wyglądu jest ci wszystko jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejrzałem na oczy
Ja nic kobiecie dać nie mogę bo nic nie mam , więc niczego nie oczekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgySER
cos tam człowiek zawsze sobą reprezentuje nawet jak jest gołodupcem ale fakt, teraz jest wiele kobiet niezależnych, które mają dobrą pracę, mieszkanie i nie chcą sobie brac chłopa po to żeby na niego robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no są dwie kategorie pierwsza to już wogóle nie osiągalna. Druga kategoria to są jeszcze szanse marne bo marne ale są. Stąd ten mój podział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman z piździałkowic
przejrzałem na oczy Ja nic kobiecie dać nie mogę bo nic nie mam , więc niczego nie oczekuję. Zrobimy sondę, co masz lub nie masz : - studia (jakie?) - perspektywy finansowe - tyranie na siłowni - bogatych starszych - prawo jazdy - za ile czasu odłożysz pierwsze 30 k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejrzałem na oczy
Nawet moje serce jest już puste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT PD
Za półtora roku będe miał Mazde CX9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejrzałem na oczy
Roman z piździałkowic ---> ten Twój test jest trochę głupi ale niech ci będzie: - budownictwo - jestem tuż przed obroną , piszę pracę - perspektywy są dość duże , może nawet za 10 albo 15 lat stanowiska kierownicze - na siłownię nie chodzę , wolę rower albo siatkówkę - nie mam bogatych rodziców - prawo jazdy mam już 10 lat - jak wszystko dobrze pójdzie to pierwsze 30k mogę odłożyć w rok. Chociaż jak wypali jeden pomysł to może odłożę dużo więcej. Tylko co to zmienia. Tak kiedyś myślałem , że nawet jakbym miał miliony to i tak byłbym nadal sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Welai
Widać że jestem super chłopakiem:) chętnie po pisze z Tobą.,,:-) mp220@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT PD
Kapselko chyba Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman z piździałkowic
przejrzałem na oczy w takim razie znajdziesz dziewczynę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejrzałem na oczy
Ale ja już nie szukam. Za stary jestem na taką zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman z piździałkowic
Teraz coś sobą reprezentujesz i wyrwiesz na pewno jakąś niezaradną życiowo ale ładną laskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Romana z pizd...
a dlaczego autor miałby COKOLWIEK DAWAĆ DZIEWCZYNIE co to kur wa ma być, transakcja wiazana? autorze czy to że dziewczyna bedzie kochać te rzeczy które możesz jej dać cie urządza? gdyby miało to być prawdziwe to by było kiedy NIC NIE MIAŁEŚ a tak to jest i tak fałszywe i kurewsko obłudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokokoko
hej mialam nic nie pisać ale napisze................ jestem kobietą i po tym co przeczytalam to rzeczywiscie jestes frajer jak mozna tak sie nad soba uzalac jestes jeszcze młody. bierz sie za zycie porzadnie bo co to za sens byc samemu. a pracujesz chociaż???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Wiem , że kobiety myślą o takich facetach mniej więcej tak: "To jakaś ciapa , która nawet nie umie sobie znaleźć dziewczyny". No wg mnie rzeczywiście tak bywa, nieraz też podobnie sma myślałam, ale o obcych zupełnie mi facetach, co do których nic nie czułam, - tzn, którzy mi się nie podobali. Ale w innym wypadku, kiedy w grę wchodzi związek m- to jak dla mnie im mniej partnerek przed tym lepiej. Ale nie ma co czerpać wiedzy o tych sprawach z kolorowych gazetek i wypowiedzi gimnazjalistów na tym forum, bo one z życiem nie mają nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejrzałem na oczy
Właśnie zauważyłem jedną rzecz. Kiedy pisałem na początku , że nie mam nic to zostałem zmieszany z błotem , skopany i opluty. Ale to jest prawdą , bo nie mam w tej chwili nic. Natomiast , gdy napisałem że mam perspektywy aby być kimś i mieć coś to nagle wszystko się zmieniło. Nagle z nieudacznika stałem się super chłopakiem jak twierdzi taka jedna Welai. Jesli jakaś dziewczyna kochała by to co mam to taki związek nie ma szans się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokokoko
a po co wogóle konczysz studia, jezdzisz rowerem, grasz w siatkówke ......przeciez jestes juz za stary na taką zabawe.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokokoko
nie mozesz miec takiego podejścia do własnego zycia trzeba robic wszystko zeby zycie bylo naj[iekniejsze bo prezciez tak krótko zyjemy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koledzy juz dawno wyruchali
po kilka a ten prawiczek .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokokoko
no czekam na twoją odp na moje pyt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mnie rozbawilo
"za zycie porzadnie bo co to za sens byc samemu" A jaki ma sens bycie z kims bo jesli spodzenie potomstwa no i w sumie tyle to tez w tym sensu nie widze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebisty27
autorze, ale zauważ że 99,999999% tak zwanych związków i tak zwanych miłości opiera się WYŁĄCZNIE na tym co można dostać od drugiego człowieka gdybyś byl przystojny to byłaby to uroda - tzn. sam byłbyś towarem gdy jesteś bogaty to jest to kasa gdy jesteś ustawiony jest to pozycja społeczna Własciwie masz szczęście, że nie uczestniczysz w tej kure wskiej obłudzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokokoko
do.... to mnie rozbawiło tylko w jedną stronę patrzysz czytając to a nie o to mi chodziło wiesz wgl czego dotyczy temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat nieczego nie dotyczy
koles chcial sie tylko podzielic tym iz przegral zycie a w tej samej chwili wpadla na topik grupa pocieszycielek ktora usilnie probuje mu wmowic ze jest najlepsza partia :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
zajebisty27 - ja się z tym zgadzam w 100 %. Kocha się za coś.... Nie musza tobyc pieniądze, ale wygląd, charakter. Tak juz jest. Autor tez pewnie nie chciałby mieec dziewczyny po zawdówce, co ma 1,40 w kapeluszu i brodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokokoko
temat nieczego nie dotyczy a co ty pierd..isz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokokoko
do temat nieczego nie dotyczy ...........a co ty pierd..isz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebisty27
ta niedobra pupa - nie masz racji - TO NIE JEST MIŁOŚĆ, więc stwierdzenie że "kocha się" za coś jest z gruntu fałszywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×