Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

propoliska29

zmiana branzy

Polecane posty

Gość trzydziechaa
ja mam 30 lat i wlasnie wybieram sie na studium fryzjerskie.tez boje sie ze moze to za pozno ale jesli nie sprobuje to nigdy sie nie rpzekonam. Obecnie mam prace ktorej nieznosze a wiec nie mam zamiaru tak pracowac przez kolejne 30 lat!!! mysle ze na zmiany nigdy nie ejst za pozno... a o jakiej szkole myslisz???co obecnie robisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja skonczyłam studia na unwesrytecie ,zrobiłam podyplomowe z zarzadzania zasobami,chce pracowac w kadrach lub w urzedzie miejskim.Nie chce pracowac do 18 z ludzmi z ulicy,gdyz pracuje w usługach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziechaaa
propoliska to nad czym ty sie zastanawiasz?? przeciez nie ejst to jakas drastyczna zmiana... ja mam gorsza stuacje-jestem po marketingu a chce byc fryzjerka....nie dosc ze 2 lata nauki rpzede mna to pozniej musze zdobyc jeszcze doswiadczenie, chodzić na praktyki...i jak to pogodzić z pracą??za cos musze rpzecież sie utrzymywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziechaaa
do tego wszytskiego nie wiem rpzeciez czy bede dobra frzyjerką i czy sie donajde w tym zawodzie takze naprawde jestem zestresowana... a ty czym sie przejmujesz????taka zmiena to pikuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×