Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama nie wiem...

Czy można się uzależnić od słodyczy?

Polecane posty

Gość sama nie wiem...
a ja postaram się jeść raz dziennie tylko po południu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno ja jestem uzalezniona :D musze codziennie zjesc cos słodkiego bo potem szaleje :P nawet suche kakao umiem zjesc, zeby tylko dostarczyc cukier organizmowi ;D głupie ale prawdziwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buheeeeeeeeeee
sama nie wiem... - radziłabym Ci się zmusić do regularnego jedzenia, żeby utrzymywać poziom cukru na stałym poziomie, powinno pomóc. Na początku radziłabym Ci się wspomóc chromem przez miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiem...
evelinka ja też czasem jem suche kakao jak nic w domu nie ma, jak dobrze ze nie jestem sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie :D pierw sprawdzam czy cos jest a jak nie ma to kakao w ruch haha :D ja tez myslalam ze sama jestem, mama sie ze mnie smieje, ze dziennie musze cos slodkiego zjesc :D cóz bywa ;p taki organizm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja az tak nie mam zeby suche kakao jesc czy cos w tym stylu ... wpiszcie w google ciasto w 5 min jak sie cche cos sllodkiego szybko sie robi jak sie ma mikrofale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już dawno idź idźźx
sama nie wiem - no to zaczynamy:D ja w akcie desperacji robiłam tak: kakao+cukier +śmietana i pyycha było:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiem...
ja to nawet czasem kakao wymieszam z mlekiem też mi smakuje jak nic innego nie ma. i chodzi o to że kakao i trochę mleka do połączenia masakra, ale to już w chwilach desperacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość addicted on sweets
hello dziewczyny jesteście tam?? to ja(już dawno idźx)) pomyslalam, żeby założyć nowy wątek na zdrowie i uroda, abyśmy się może mobilizowały do tego aby mniej jeść, coś na zasadzie tej diety wpisywac co np dziś jadłyście i czy udało wam się coś ominąć(mimo że iałyście na to ochotę) albo chociaż przesunąć w czasie, no bo wiadomo, jak się później coś zjadło ,to w efekcie też mniej w ciągu dnia;) kto ze mna od jutra??bo ja przez wikend się znowu naobżerałam wszysrtkiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiem...
hej addicted ja jestem za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kudzu rot
pomugł mi rzucić palenie i przy okazji kawę i słodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×