Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zniesmaczona sympatyczna

BIORE ODWET !!facet z sympatii ze mna randkuje, a jako "ukryty" nadal podrywa

Polecane posty

Gość Niesmaczny zart
Mialem niesamowitego farta. Powinienem dostac znizki na bilety :) Drogie Panie, wszystkiego dobrego Wam zycze i wartosciowych facetow. Tymczasem opuszczam domowe zacisze - ide z moja kobieta na spacer :) Pozdrawiam i dziekuje za mile slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-sia
Do autorki - jak zakończysz znajomość z "niewiernym" padalcem? Jakaś konfrontacja? Pamiętaj, że mężczyźni lubią obarczać winą kobiety :( On będzie pamiętał jedynie to, że założyłać drugie konto, drugi profil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona sympatyczna
zatsanawiam sie czy nie przesadziłam z mejlem ale podjerzewam ze chyba nie - ja (jako ja :-p) pisałam mu raczej tak subtelnie, nieflirciarsko i bardziej o sobie a jako ta druga laska kompletnie pomijam jego pytania do mnie, tylko krece sie wokół sugestii łóżkowych - nawet interpunkcje zmieniłam na wielokropki, brak naglowka w liscie - zobaczymy czy rybka chwyci haczyk i jeszcze jedno - on sam mnie zaczepił na tym moim drugim fikcyjnym dziwkarskim koncie !!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona sympatyczna
podkrece go - umowie sie z nim - i nie przyjde ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-sia
Niesmaczny - miłego łazikowania :). Wpadaj na forum :) Yellow - maminsynek mieszka na szczęście daleko ode mnie. Tak, podałam tu namiary na jego konto ;) Sama nie wiem, po co sobie o nim przypomniałam? Wolałabym wymazać go z pamięci. Nie zranił mnie, po takim dupku raczej się nie rozpacza :D Jest mi jedynie wstyd, że miałam zaćmienie umysłowe. Szkoda mi jego dziecka i jego mamy. Sympatyczna kobieta. Szkoda, że synuś to lebiega ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona sympatyczna
mnie tez jest przykro dziewczyny ... ale coz .... nie puszcze tego płazem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-sia
Masz rację. Zamiast poczucia krzywdy, zostanie Ci po tym durniu śmieszne wspomnienie. Wystrojonego, wypachnionego czekającego niecierpliwie psa ;) To powinno skutecznie zatrzeć inne uczucia. Niesmak zawsze zostanie. Niestety. No i nieufność na przyszłość. Ale to moze lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona sympatyczna
ja tego doswiadczenia nie odpbieram w 100% jako negatywnego - po prostu mam nauczke zeby nie szukac na S. i raczej zeby poznawac facetow w realu a randki byly mile - to inteligentny facet, choc niestety emocjonalnie nie jest zrownowazony .... a co sie wybawiłam w kinie i w kanjpach za jego kase to moje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-sia
Cholercia.... Jeśli on jest z tych inteligentnych.... To może nie przyjdzie w ogóle na spotkanie ze zdzirą? Może wystarczy mu wypisywanie głupot w mailach? I czytanie jej odważnych maili? Mężczyźni mają czasami zaćmienia umysłowe.... Hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona sympatyczna
tak, on jest inteligentny !!! jest zabawny , jest przystojny potrafi dobrze udawac, grac i dlatego jest taki niebezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona sympatyczna
nie no, totalnej zdziry z siebie nie robie - raczej taka frywolną osobe szukajaca raczej namietnosci, zdjecia mam bardzo artystyczne, w dobrym tonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kobiety jesteśmy jednak groźne :D I w cudowny sposób nieobliczalne. Lubię to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netmańka
Kobiety, faceci widocznie są kalkowani, bo ten typ zachowania jest niezalezny od wieku. JA tak przetestowałam 50 letniego dyrektora firmy i 55 letniego prawnika. Teraz się z tego śmieje ale był moment, ze szczena mi mocno opadła. teraz juz nie ufam żadnemu dupkowi. Ale takie dupki nie tylko w necie siedzą, ci sami stoją za nami w kolejce w sklepie czy podróżują pociągami, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-sia
Oby mu poszło w pięty! I oby na długo pozostał sam, jak kołek w płocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-sia
Tak. To fakt. Jesteśmy kobietami i dobrze wiemy, który mężczyzna wysyła sygnały. Nawet stojąc w kolejce, do stoiska z wędlinami. Tuż obok swojej żony :( Masz rację. Nie tylko w necie, w realu też. Dupek pozostaje dupkiem. Bez względu na wiek ani okoliczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila36
ładna historia z tym pociągiem:) Autorko, czy odpisał?ja tak sobie myślę....czy Ty bedziesz oglądac zza pobliskiego drzewa jego wyczekiwanie i porazkę?:)bo ja bym sobie chyba nie darowała takiego widoku:)I czy powiesz mukiedyś,ze go zdemaskowałas, kiedy dojdzie do Waszej randki własciwiej?jeśli dojdzie jeszcze.. k-sia------>:):):)z przyjemnością czytam Twoje posty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila36
Autorko jak to sam Cię zaczepił???????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona sympatyczna
na razie nie mysle az tak daleko - czekam co odpisze na mojego namietnego mejla ... wiem jedynie ze bede przez jakis czas prowadzic korespondencje mejlowa i podgrzewac temperature... a we wtorek dostaje zastepczy numer telefonu bo przechodze z jednego operatora do drugiego - to pewnie tez uzyje do puszczania smsow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona sympatyczna
no sam mnie zaczepił na tym moim fikcyjnym profilu - weszłam na jego strone z profilu fikcyjnego i po 2 minutach mialam mejla od niego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila36
o mamo:( a ja myślałam, ze sama napisałas, dla prowokacji...a to on:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona sympatyczna
a w ogole to jest chamstwo - mnie mowil ze nie bedzie go w wekeend a do tej laski (czyli mnie) pisze na S. pisze mejle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona sympatyczna
nie, on sie do mnie odezwał z tym samym schematem pisania mejli co poprzednio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila36
co pisze do tej laski?czy odpisał na frywolnego maila, którego nam cytowałas?:)a to świnia, jeszcze Cię okłamuje perfidnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona sympatyczna
moj frywolny emejl został przeczytany własnie przez niego, ale nie dostałam odpowiedzi czekam co odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila36
no to czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolerko z borsuczycy
Cześć autorka poczytałam i odradzam umówic sie i nie iść musisz to tak rozegrac zeby jego ego spadło do zera oczywiscie umówic sie i nie iść zgodze się ale po jakichś 15 min wysłac smsa że nie jest w twoim typie ze byłaś w umówionym miejscu ale nie podoba sie Tobie ponieważ jest mało atrakcyjny itp. rozumiesz to zadziała na niego jak zimny prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila36
bolerko-suuuuuuuuuuuuuper:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolerko, świetny pomysł z tym smsem ;] Sama nie mam doświadczeń z typami z sympatii, ale za to mam z fotka.pl. Tam są nie lepsi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;P a wy to niby jakie jestescie... skoro na fotce profile macie i takich durnych portalach randkowych ;) ... narybek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×