Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zniesmaczona sympatyczna

BIORE ODWET !!facet z sympatii ze mna randkuje, a jako "ukryty" nadal podrywa

Polecane posty

Gość takajednaznetu
a tego faceta co yellow wstawila to znam,pisal do mnie tez dlugo ale kasowalam,bo nie moj typ totalnie sie mi nie podoba,ale jakos mnie nie zwyzywal:)On znany na sympatii ,ciagle go widac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila36
dziewczyny, jak dobrze, ze my jestesmy solidarne:)moze dzięki temu któras uniknie cierpienia. szczęsliwo-nieszczęsliwa, trzymaj się kobietko, dasz radę, ja tez się rozstałam po 4 latach i zyję:)a jak patrzę z dystansu na ten związek to Bogu dziękuję, ze mnie uchronił:) Autorko, czekamy na Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka1988
Właśnie- czekamy z niecierpliwością na dalszy rozwój wydarzeń:) Trzymaj się dzielnie i daj mu nieźle popalić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusiedusia
Ja proponuję zrobić taką akcję, żeby podawać tutaj pseudonymy, lub prawdziwe dane dupków i oszutów z sympatii i innych portali :D Też kiedyś dałam się nabrać takiemu jednemu, który okazal się totalnym śmieciem ! Jest to to niejaki DAMIAN S. z Łodzi, swego czasu bardzo aktywny na przeróżnych portalach randkowych - aktualnego pseudonimu Wam nie podam, bo nie widze go teraz na żadnym prtalu, być moze ma profil bez zdjęcia dla niepoznaki :D Ale uważajcie na niego dziewczyny, jak poznacie jakiegoś DAMIANA S. z Łodzi, uroczego i czarującego na początku, to może być on :D Najgorszy skurwiel jakiego nosi ziemia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila36
dziękujemy za ostrzezenie, ja nie mogę podac pseudonimu, bo wiem na pewno, ze tamto konto usunął, teraz ma nowe bez zdjęcia i nie mam pojęcia jakie.Jakby co, woj.swiętokrzyskie, dla zainteresowanych szczegóły.Poprzedniczko, bardzo Cię skrzywdził?oszukał?opisz cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusiedusia
Zakochalam sie w nim na maxa, wydawał sie ideałem. I jak to zakochana dziewczyna stracilam dla niego glowe zupelnie, tak że wkrótce wylądowaliśmy w łóżku, po kilku miłych spotkaniach. I po tym jak wylądowaliśmu w łózku, on przestał sie do mnie odzywać, z dnia na dzień, po prostu jakbym nie istniala, nie odpisywal na smsy, na maile, nie odbieral telefonu, potraktowal mnie jak psa !!!! Nikt nigdy mnie tak nie upokorzyl. Oczywiscie tez zrobilam podszyw na sympatii, wstawilam zdjęcie jakiej super laski i pisalam jako ona,połknął haczyk od razu :D Juz w drugiej wiadomosci podawal jej swoj numer gg :D Uwazajcie na Damiana S. dziewczyny :D !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila36
pusiedusia dzięki za historię, no to niewesoło miałas, ale przynajmniej szybko sie zorientowałas co to za dupek, będziemy uwazac:)ciągle jednak zastanawiam się, dlacze3go oni tak z nami postepują......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila36
no to nam się pięknie topik rozwija:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusiedusia
lila36 na pocieszenie Ci powiem, ze jakiś czas pozniej, po wielu porażakach i pomyłkach, poznalam na sympatii normalnego, porządnego gościa, z kórym do dziś tworze udany związek :) Nie można sie poddawać w poszukiwaniach, ale trzeba być przy tym bardzo rozważnym i ostrożnym, gdyż 90 %facetów na portalach randkowych to jest bagno. No i rada nr 1: nigdy przenigdy nie pozwólcie sobie na to,żeby za szybko iść z facetem do łózka !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila36
pusiedusia no to bardzo się cieszę i gratuluję Ci:)oby szczęście trwało.A co do seksu zgadzam si e z Tobą, oni nigdy nie docenią nas, gdy dostaną go zbyt szybko, nawet jesli my to robimy z prawdziwej miłości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia288
hej a wlasnie chcialam skorzystac z tego portalu:(( ale jednak czytam ze niektorzy poznali tam swoja polowke, jak przegladalam zdjeciia to widzialam znajome twarze, ktore nie sa "k..rzami" wiec moze nie warto rezygnowac tylko dlatego ze jakis dupek was oszukal. w realu tez mozecie takich spotkac. gdyby tak nie bylo to nie bylo by rozwodow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-sia
Bo to jest jak taka wielka agencja towarzyska, jak burdel - ta Sympatia. Faceci używaja sobie z jedną babką, np. kilka tygodni, miesięcy, potem zmiana.... A ta porzucona, najpierw obetrze łzy, potem powkurza się, a na koniec wraca na portal i znowu zamieszcza swój profil. Tacy bardziej aktywni randkowicze, po jakimś czasie muszą poza swoim regionem szukać. Bo w najbliższej okolicy już wszystko mają przetestowane. Spali z każdą/każdym samotnym :( Szwagrów co niemiara, wymiana chorób itd. Jeden wielki burdel :) Za promocyjną cenę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila36
k-sia ło matko:)skąd takie wnioski?czy cos takiego Cię spotkało?tak jak pisała poprzedniczka, mozna poznac tam kogos wartościowego...jest to mała szansa, ale jest, tak jak u naszej koleznanki:)nie trzeba się poddawac, ale i nie trzeba się ODDAWAC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-sia
Jakie wnioski? To chłodne obiektywne obserwacje. Na "S" mają profile: nauczycielka z pobliskiej szkoły, trzy sąsiadki, rozwiedziona kuzynka, małoletnia cichodajka - córka znajomych. Panie regularnie, co kilka miesięcy prowadzają sie z innymi "narzeczonymi". Wśród męskich kont odnalazłam: żonatego kolegę z pracy (konto bez fotki, ale rozpoznałam gnoja bez problemu), kuzyna w trakcie rozwodu (nie, to nie ten od rozwodzącej się kuzynki), kierownika pobliskiego sklepu (niezadeklarowany gej. Wiem od jego byłego chłopaka), znalazłam też moich dwóch "byłych".... Szukają szczęścia od dawna. I jeszcze długo bedą szukać :( Bo przecież zawsze można trafić lepiej ;) I dlatego ten topik będzie jeszcze długo popularny. Jestem pewna, ze wszyscy podrywacze z "S" czytają wypowiedzi i rżą ze śmiechu. nad naszą babską naiwnością :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny musimy
trzymać sie razem :) wiem, że czasami boli ale nie można się poddawać, a pomysł z wpisywaniem pseudonimów i danych jest moim zdaniem mega :) skoro zostałyśmy wykorzystane to należy się im nauczka. Ja swojego - nie poznałam na sympatii ale po pół roku dowiedziałam się, że ma tam konto i udaje samotnego i wielce szukającego miłości, no kurwa, aż się zagotowałam. Może nie bede podawała nazwiskami - ale okazało się, że ma też na jakiś portalach erotycznych ogłoszenia. Tomasz lat 24 Kędzierzyn-Koźle. wrrrr aż mi słabo na samą myśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolaolakola
chryste panie, ten "prezydentgdanska" to sie nadaje do leczenia psychiatrycznego :D :D :D moj boze co za czub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten drugi chyba
zresztą obaj wyglądają jakby umazali się gównem :P kolejny do kolekcji najwiekszych palantów. Tomek lat 21 Opole, jak znajde go na symapti to wkleje linka. Ale chłopak pisze do wszystkich dziewczyn, poza tym podrywa też na czacie i wogóle gra na 100 frontów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudernicazlota
Patrząc na ich zdjęcia oraz to, co mają napisane w profilu dość łatwo można wyciągnąć wniosek na temat ich zainteresowań oraz właściwego celu pobytu w takim miejscu jakim jest sympatia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha ze śląska
OOo bardzo fajny temat :) ... Ja od jakiegoś czasu też jestem bywalczynią na Sympatii ... ale na szczęście nie trafiłam na takie okazy. :) I mam nadzieję, że nie trafię. Ale piszcie dziewczyny ... podawajcie linki do profili ... zmniejszymy ich szanse na "sukces" :) ... Tak trzymać ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila36
brawo, dziewczyny, brawo:) tylko gdzie jest nasza autorka????????????????????? pozdrawiam wszystkie:) p.s.cos niedobrego jest w tych Tomaszach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha ze śląska
Wy mnie nie straszcie bo ja właśnie spotykam się z Tomaszem ... co prawda miał na Sympatii konto tylko przez krótki czas ale jednak ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudernicazlota
Po prostu Tomasz to bardzo popularne imię. Większość może oczekiwałaby takiego Tomka z "kasi i tomka", a tu dupa. Stary wyga, mega oszust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila36
no to badz czujna Agniecha:)sprawdzaj go, ile wlezie:)oczywiście tak, zeby nic o tym nie wiedział:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona sympatyczna
Witam Sympatyczne Siostry :) Ja też uważam, że sympatia jest jednym wielkim burdelem. Tzn. jest może jakaś mała garstka ludzi, którzy mają tam konta i są uczciwi (np. ja :-p). Niestety jest dużo facetów, co siedzi na tym portalu wiele lat i po prostu rwie doooopy do łóżka. Mój absztyfikant przyznał mi się kiedyś, że jest na Sympatii ... 4 lata !!! Ale zaraz zaczął sie tłumaczyc, ze ma z tego portalu same powazne związki - po rok, pól roku .... Wtedy jeszcze mu wierzylam i myslałam,że po prostu nie trafił na TA własciwa, ale teraz mam pełen obraz sytuacji ... Dla mnie to w ogóle on sie kwalifikuje do psychiatry - to chyba jakies uzależnienie od rwania doooop na portalach randkowych !!!! Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yellowlabel
Zdzisio to jak widac czlowiek orkiestra i pewnie szuka mlodej kobiety aby jej opowiadac o wielkim doswiadczeniu zyciowym. Moze pisal do was http://kpaxian.sympatia.onet.pl/ on pisze do mnie cos dwa tygodnie i ciagle to samo dodajac ochyyyy achyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudernicazlota
No wystarczy czasem zajrzeć do księgi gości, aby przekonać się o wpisać np sprzed 5 lat. Inni sa bardzo cwani, i po prostu kasuja konta i zakładają nowe.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona sympatyczna
Słuchajcie, ten chooooj własnie odpisał mi na to fikcyjne konto, które załozyłam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zaprasza mnie do siebie do domu i proponuje wspólny 'spacerek po okolicy' !!!!!!!!!!!!! Kłamie, że jest na portalu dopiero trzeci dzień i nikogo jeszcze mu się nie udało namówic na randke !!!!!!!!!!!!!!!! oooo Ty choooooooju :classic_cool: Zaraz zrobie Ci numer !!! Tylko musze najpierw pomyślec, co napisze :classic_cool: I jak wymysle to Wam tu opisze co odpisałam :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-sia
4 lata? Toż to niewiele! Są i tacy, którzy mają konta od samego początku działania tego portalu! Ostatnio na poprawę nastroju pooglądałam "męskie" konta z najbliższej okolicy (centralne województwa).... Znalazłam mojego byłego szefa. Geodeta po 50-tce, wzrost siedzącego psa, gęba, jak z listu gończego. Odjął sobie z 7 lat i dodał z 10 cm wzrostu :P No cóż... Starość nie radość. Zawsze jest szansa dla takiego przydupasa, że jakaś nowozalogowana na "S" nie zprientuje się. Z kim ma doczynienia. Umówi się z dziadygą, a potem? Wiadomo.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×