Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

little john

Mam żałośnie małego fiutka i mam przez to mega doła :(((

Polecane posty

Gość Obiiektywnaaa
"bardzo ciekawy topik" - dokładnie!!! Wkońcu ktoś to spostrzegł, tak się składa że to penis (a w tym jego wielkość i grubość) ma największy wpływ na udany seks, cycki żadnego, poza tym biust to sprawa drugorzędna, natomiast narządy płciowe - pierwszorzędna(u kobiet też się czasem zdarza nieprawidłowa budowa np. pochwy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkjnbhvgcvhbnj
Obiiektywnaaa i bardzo ciekawy topik A od kiedy to nie? Jak laska ma cycek A albo B to jak ty niby sobie wyobrażasz zaruchać ją na Hiszpana??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jezu, może nie ma najpiękniejszego kutasa na swiecie, ale to nie jego wina. Po co mu te kompleksy? Zajmijcie się swoimi potrzywionymi fiutami i leczcie kompleksy gdzie indziej. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhahaa
Haha cwelu jeden żeby "zaruchać na hiszpana" laska musi się najpierw na to zgodzić- a nie każda z wielkimi balonami to preferuje to raz, a dwa one piszą o zwykłym stosunku- którego "powodzenie się" jest podstawą udanego życia seksualnego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, czemu Ty myślisz, ze jestem jakąś superlaską, która Ci wlaczy kamerkę i sie przebrandzluje? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jestes bardzo sympatyczna i fajna dziewczyna. Nie wyśmiewasz mnie a nawet bronisz więc masz u mnie plusa :0 A Twojego brandzlowania wcale nie musze oglądać bo nie o to mi chodzi. Poprostu chciałem pogadać bo tu sie nie da ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem złośliwa, taką mam opinię. Bura sucz. Nie nastawiaj się, ze bedzie kolorowo. Idę na noc do koleżanki więc sie dzisiaj nie odezwę ale moze kiedys. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tintina
Masz ładnego ptaszka. Gdybyś mnie ujął jako facet zadecydowanie nie miałabym oporów by zająć się twoim sprzętem jak należy. Nie powinieneś mieć kompleksów. Ładne małe zgrabne ptaszki są fajniejsze niż duże i brzydkie, żylaste z widocznymi zgrubieniami - ty takiego nie masz, twój jest ok. Aż chce się do niego poprzytulać. Nie myśl o sprzęcie, ćwicz umysł bo seks rozgrywa się w główce, tej u góry, na szyi kochany. Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tintina
oj oj nie szalej! nie dziękuję, mam swojego osobistego już zdobytego i tylko z nim pozwalam sobie na czułości, wszelkie zabawy, smyranie, łechtanie i całowanie oraz mailowanie. I ty znajdziesz swoją cieplutką przystań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy każda dziewczyna, której proponuje sie rozmowe bez świadków musi zaraz to odbierać jako jakaś oferta czy próba zaciągnięcia do wyrka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tintina
nie o to chodzi ale takie rozmowy wciągają. That's all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze
nie wiedziałem że takim tematem można tyle dupeczek wyrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po prostu poszłam na spacer :D A cipka Perw jest taka sama jak i innych :D Nic szczególnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz jakie masz branie. U dziewczyny nie liczy się muzykant, który długo się stroi, a krótko gra. Tylko krótko się stroi, a długo na swoim instrumencie gra. Zapamiętaj to sobie, a nie ważne czy ma w spodniach fortepian czy klarnet, tylko żeby długo na nim grał, to się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×