Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Październikowa mama!

Za 3 tygodnie rodzę!

Polecane posty

Gość październikowa mama 2010
czy ktoś coś wie na temat dodatkowych szczepień? Chciałabym zaszczepić swoje dziecko na rotawirusy i na te pneumokoki i meningokoki. Gdzieś na jakimś forum czytalam, że całość kosztuje 2800 i trochę się przeraziłam. A sam rota wiecie ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość październikowa mama 2010
wiem, że będzie potrzebny akt ślubu i xero dowodów osobistych i papier ze szpitala o tym, że dziecko sie urodziło i trzeba się udać do urzędu stanu cywilnego odpowiedniego dla dzielnicy, w której znajduje sie szpital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dccc
ale to w ogóle nie jest na temat:) Pazdziernikowa Ty juz myslisz o szczepieniach itp skup się żeby urodzić jak narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchajcie a robilyscie
sobie wymaz na Streptococusa??? kobiety często to mają i nie wiedzą o tym, jesli macie to trzeba podac antybiotyk najlepiej przed porodem albo w trakcie, najpozniej na 5 godzin przed odejsciem wód! bo jak dziecko sie tym zarazi to moze nawet umrzeć:( nie kazdy lekarz zleca to badanie!:/ a ja zrobilam na tydzien przed porodem i dobrze bo okazalo sie ze to mam i od razu bralam antybiotyk...dużo kobiet go ma- to paciorkowiec...wymaz pobiera się z szyjki macicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×