Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hostess

płatności przez telefon... 100zł to zgarnięcia :)

Polecane posty

Cześć Pracuję nad konkursem i bardzo zależy mi na Waszej opinii Otóż powstaje program SkyCash(dzięki niemu możecie np. płacić za bilet autobusowy przez telefon) który możecie sobie szybko zainstalować w waszym telefonie a następnie zaprosić znajomych za pomocą linka i za to dostaniecie kasę czyli za każdą osobę która dzięki Wam tylko zainstaluje aplikację dostaniecie 1zł (100 znajomych = 100zł) jak Wam się podoba taki program?? Czy jest dla Was atrakcyjny? Czy byście zainstalowali taką aplikacje wiedząc że możecie zarobić dzięki temu do 100zł?? Im więcej uwag tym lepiej piszcie co byście zmieniły czy program jest atrakcyjny ?? Konkurs już niedługo w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dllamnie
dla mnie spoko akcja jak mozna zarobić to pewnie :) a na czym dokladnie to polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to proste: 1. instalujesz aplikacje SkyCash w swoim telefonie (min. możesz zapłacić za bilet przez telefon) 2. zapraszasz znajomych do instalacji tej samej aplikacji 3. za każdą osobę poleconą, która zainstaluje aplikacje otrzymasz 1zł myślimy o 100 osobach czyli osoba 1zł = 100 osób - 100zł :) i co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie czekam na propozyce?? jaka kwota za każdą poleconą osobę byłaby atrakcyjna dla was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cze przystojniaczek
a ta kasa idzie na konto telefonu czy na moje normalne konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakbyście woleli?? dostać je na konto czy jako np doładowanie konta?? a może doładowanie jakiejś innej usługi? czekam na Wasze zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to mozna bilet
mozemy bilet kupic sobie przez smsa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolalabym otrzymywac kase na wlasne konto, bo wtedy wydaje na co chce, a sama kontroluje doladowania na swoim komputerze :) A pytanie mam, jak rozumiem na moją kolezanke ktora zachece dostane kase, jak rowniez za jej kolezanke ktorej ona poleci usluge :>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w planach myśleliśmy o tym że 1zł dostaje się jedynie za osoby osobiście zaproszone ale już nie znajomych twojego znajomego :) czy mimo to tego typu program jest atrakcyjny? jaka kwota byłaby dla ciebie ok 1zł 2zł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1złoty to trochę mało. Bo najpierw trzeba wydać kasę na sms żeby się zgłosić, potem na smsy do znajomych. Czyli suma sumarum wyjdzie pewnie około 0.50gr. W związku z tym, że min połowa nie odpowie, to wychodzi się wręcz na minusie chyba, że zgłoszenia dokonywałoby się np przez maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dzięki za opinię jak wiadomo tego typu programy lojalnościowe są już na rynku jak myslicie co by mogło wyróżnić taki program spośród innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12kajti
ja bym to zainstalowała każdy grosz się liczy chociaż 2zł byłoby lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×