Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna1967

Utrzymanek

Polecane posty

Gość krzych289
Witam tak czytalem to wszystko i naprwede sie zastanawiam czy istnieja sponsorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonioriko
Młody student pozna miłą starsza od siebie kobiete :) śląsk i okolice antonio1991@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzych289
jezeli istnieja ma mam 35lat chetnie poznam jestem z slaska junior35onet.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzych289
junior35@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgbrft
krzych289 prostytuto meska,nie wstyd ci w wieku 35 lat być dziwką męską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwester007
Aniu jesteś spoko oby wiecej było takich kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przystojny2342
Jestem zainteresowany spotkaniami. Proszę o kontakt frggf.gdf@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrposzukiwacz
za kilka zlotych wylize odbyt starszej pani, kontakt potrek@gmail.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedi
Chętnie poznał bym taka Panią , jeśli jest jakaś chętna z okolic Radomia to niech napisze na kedimaly@gmail.com ja młody 23latek wysoki i miły pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edwardoni
a ja za mały sponsoring zrobił bym wszystko dla każdej Pani bez względu na wiek i wygląd, ale musi być czysta i zadbana, dyskrecja zapewniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montery24
Hej jeśli ktoś by mi pomógł to i ja szukam właśnie takiej pani, której mógł bym sprawiać przyjemność pod każdym względem...adres e-mailowy to tanke@vp.pl, czy ktoś mi pomoże? Mam 24 lata, wysoki 180 cm, waga 85 kg, zielone oczy, ciemny blond krótkie włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montery24
A może znacie jakiś klub w Warszawie gdzie takie panie chadzają sobie i łapią facetów? chętnie odwiedził bym taki klub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakdam
Jestem przystojnym 28 latkiem, który chętnie zadowoli dojrzałą kobiete o każdej porze dnia i nocy. Zainteresowane tematem urzymanka proszę o kontakt e-mail, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelas93
Witam wszystkie panie szukam sponsorki mieszkam w woj łódzkim koło miasta Radomsko mam do woj śląskiego z 30 km do Częstochowy jestem młodym wysportowanym chłopakiem zaspokoję kobietę w każdy sposób mogę wyjeżdżać na spotkanie biznesowe z tobą na bale na wakacje napisz a dogadamy się na pewno a wtedy wyśle zdjęcia kontak do mnie barun@wp.pl nr tel.782271693 czekam na propozycję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrobimywszystko
Witam chętne Panie z Wadowic proszone o kontakt , napewno się dogadamy;) meme99@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie panie moglbym zostac takim utrzymankiem i byc calkowicie do twojej dyspozycji w dzien i w nocy jezeli jestes zainteresowana prosze pisac bandit009@o2.pl mam 22 lata reszte informacji przez emaila :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miły kochanek
Witam mam 27lat mieszkam na Śląsku mam romans z 44 latką która odeszła od męża będzie już 10 miesięcy to mam już jakieś doświadczenie w te klocki chodź na samym seksie mi nie zależy lubię ją i jej towarzystwo a nic mi za to nie płaci ale jak by która Pani zechciała utrzymywać to jestem otwarty na propozycje szymon_21_nugielek@o2.pl czekam na kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gt4e5tg4e
miły kochanek dziwko meska,i\ta 44 latka nie pąłci ci wprost,ale na pewno cie utrzymuje,wiec ty jesteś dziwka meską,a ona desperatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Student22
Witam, jestem 22 letnim, przystojnym studentem. Mam 180cm wzrostu, 68kg wagi, brazowe włosy, czarne oczy oraz kilkudniowy zarost. Od zawsze bardzo podobaja mi sie starsze dojrzale kobiety i nieukrywam, że chciałbym zostać kochankiem takiej pani. Jestem z okolic czestochowy spotkania mozliwe w : Częstochowie, Bełchatowie, Piotrkowie Trybunalskim oraz w weekendy w Łodzi. Wszystkie chętne kobiety proszę o kontakt: michal.nowak25pp@gmail.com (miałem juz doświadczenie ze starszymi kobietami) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera...
sami wyksztalceni, przystojni, wysportowani mlodzi mezczyzni!!! dlaczego jestem mloda, ladna i biedna dziewczyna a nie stara, brzydka i bogata baba :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelas93
nie musisz mi nic płacić mogę spodkac sie pare razy z toba jesli tylko chcesz barun@wp.pl napisz a sie dogadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestopięcioletnia
To poniżające dla kobiety płacić chłopakowi za spotkania. Sama sypiam z młodszym, ale nie wyobrażam sobie, bym miała mu płacić... Jestem dość atrakcyjna, by mieć go za darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelas93
więdz napisz do mnie a sie dogadamy napewno !!!!!! barun@wp.pl nr tel 782271693 ;) czekam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czołgowiec
Ciekawe z kim teraz autorka fiutkuje, czy jeszcze ten sam czy już inny? A jak reaguje jej syn który ma teraz 16 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiutkowy92
czterdziestopięcioletnia, a ile ma lat Twój adorator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namietny kochanek
hej do anna 1967 witam mam na imie patryk szukam kochanki sponsorki mam 29 lat lubie sprawiac przyjemnosc kobieta wiek nie gra dlamnie roli chcialbym cie blizej poznac pokorespondowac chocby meilowo lub telefonicznie jesli dalej sledzisz to forum to prosze o odp na maila byc moze moglabys mnie polecic jakiejs swojej kolezance wiecej info na meila znajomosc ze starsza kobieta bardzo mnie pociaga nie jestem jakims erotomanem pcha mie w ta strone brak pieniedzy i chec doswiadczenia czegos nowego i jak mam nadzieje milego doswiadczenia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek21Olsztyn
jesli czyta to jakas sponsorka to ja moge chetnie umilic czas podniecaja mnie dojrzale kobiety. jestem prawiczkiem moj mail peaceman@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arktos77
Anna1967 gdzie moge taka kobiete znaleść jak Ty?????? mogę pieścić i całować całą noc a jak trzeba to i ostro sie zabawić jestem bardzo elastyczny:) i moge tak calą nnoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam 21 lat i szukam ślicznej sponsorki mieszkam w woj lubelskim koło Lublina mam duzo wolnego czasu i chętnie sie zapoznam z miłą Panią :) zainteresowana znajomością prosze pisac ;) Krzysiekqqq11@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×