Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna1967

Utrzymanek

Polecane posty

Gość chetna na romans
Autorko odezwij sie. Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna jestes
lesbijka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
Nie , a dlaczego Cie to interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artur6artur
nie wierze ze kobiety płacą za sex, w końcu to one mogą mieć każdego, chociaż mam kolegę który się chwali ze spotyka się z kobietą która mu płaci , nie za bardzo mu wierzę ale ja jestem z tych co nie uwierzą dopóki nie zobaczą i może dlatego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
Artur ja wiem o kobietach, ktore placa za seks , w takiej czy innej formie , tyle ze takie kobiety nie afiszuja sie z tym i nie oglaszaja sie na slupach. Ale skoro sa to ich pieniadze to uwazam , ze maja prawo wydawac je na co chca. Nikomu tym krzywdy nie robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację ich sprawa, ich kasa, zresztą tak samo jak tych facetów którzy płacą za sex. Nie moge sobie tylko poprostu wyobrazić jak kobieta, która moze skinąć palcem , pokzacą kawałek uda albo pupy musi chce płacic za sex. Mówie moze dlatego nie moge tego pojąć bo nie miałem takiej sytuacji , z każdą kobietą jaką uprawialem sex robiłem to bezinteresownie dla przyjemności swojej i jej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
to znaczy ze uprawiales seks tylko z kobietami, ktore Cie pociagaly fizycznie. Co maja zrobic te, ktore nikogo nie pociagaja albo nie tych , ktorych by chcialy? Bo na pewno takie tez widziales, zwlaszcza starsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, każdy sex z kobietą która mnie pociąga, tylko ze dla mnie nie ma znaczenia wiek / oczywiście odpadają te poniżej 18 ;-) / ale tak to każda pozostała jesli tylko oczywiście ma w sobie to coś co mnie pociąga ;-) Na pewno masz rację są takie które mają problemy , widać ja jestem za mało atrakcyjny żebym podobał sie wszystkim kobietom i dlatego nigdy nie spotkałem sie z propozycją ze strony jakiejś Pani kasa za sex ;-). Zastanawiam sie teraz po tym co napisałaś jakco bym zrobił i jak zareagował ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
... a takze JAK bys to zrobil aby w ogole sie udalo przeprowadzic taka akcje z niepociagajaca / a moze wrecz odpychajaca/ kobieta, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak, nie wiem ale nie potrafie sobie tego wyobrazić, bo jesli kobieta mnie nie pociąga to nic nie jest w stanie mnie "zmusić" do sexu z nią. Poprostu musi mieć to coś. Tego nawet nie da sie określić przez net, fotki czy rozmowę telefoniczną , to poprostu jest i czuję to jak ją zobacze , podam reke , nawet nie wiem jak to nazwać taka chemia , chyba , to jest to coś wiec nawet gdyby dawala mi kupę kasy to nici z tego by były jak by mnie nie pociągała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
Widzisz a mnie wlasnie najbardziej interesuje w jaki sposob to robia ci , ktorzy to robia za kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
dobra, trzymam Cie za slowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko wiesz jest jeden problem, nie jestem tym przystojniakiem z bilbordów z pierwszych stron kolorowych pism , nie mówiąc już o tym że nie jestem gościem rodem z siłowni a i swoje lata już mam ;-) wiec moze sie okazać że nie bede miał okazji usłyszeć takiej propozycji ;-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
Ale moze pomysl, facet jestes. Jak bys to zrobil gdybys mial na przyklad ciezko chora rodzine, zero kasy a jakas odpychajaca pani zaproponowala Ci taki uklad? Ale warunek bylby ze masz ja przeleciec klasycznie po misjonarsku. Kiedys ogladalam jakis program o facecie , ktory byl prostytutka i on powiedzial , ze to sprawa pewnego rodzaju treningu ale nie powiedzial jakiego treningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
Dla panow od pewnego wieku wzwyz taka wiedza typu "jak to zrobic" moglaby byc bardzo przydatna. Poradnik mozna napisac i przy okazji kupe kasy zarobic. Nie wspomne juz o bogatrzym wlasnym doswiadczeniu. Na stare lata bedzie jak znalazl.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvnnnn
chetna na romans stara i głupia jak to niby robią po prostu łykają wiagrę i robia to mechanicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
skad tak dobrze wiesz? Probowales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvnnnn
NIe trzeba próbowac aby wiedzieć. Waiagra,jakiś narkotyk jezeli klientka super szpetna i mechaniczne dymanko i lizanie. To samo robią kobiety prostytutki.Narkotyk i wtedy najgorszy klient ujdzie w tłoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
ale u kobiet jest to latwe bo nie maja zadnych zewnetrznych oznak, nic im nie musi stac. A u faceta widac czy jest napalony czy nie . I dlatego wtraznie napisalam. Klasyczny misjonarski. Zadnej tearyfy ulgowej, zadnego lizania. Albo stoi albo nie. Zreszta po narkotykach czy alkoholu to tez raczej opadnie a nie stanie. I bez zadnej wiagry. Kiedys wiagry nie bylo wiec faceci musieli sobie radzic bez niej. Ja sie pytam - JAK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiutek008
Do 33 roku życia byłem kawalerem, a pociąg do kobiet był ogromny. Tak więc wykorzystywałem każdą okazję do seksu która mi się przydażyła, chyba że kobieta była brudna lub śmierdząca. Najczęściej miałem seks z napalonymi mężatkami albo wdowami. Nigdy nie płaciłem za to, chyba że zaprosiłem ją na wycieczkę lub kolację. Z drugiej strony gdy ma się kilka razy seks, to powstaje moralny obowiązek opiekuńczy. To leży we własnym interesie. Jest ona zadowolona ze mnie to i ja będę zadowolona z niej. To nie jest płatny seks a obowiązek opiekuńczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
Mozesz to dokladniej rozrysowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny84
Jestem zainteresowany mam 26 lat z mojej strony pelna dyskrecja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
Co zrobic ? Takie czasy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak co do czego to nie ma chętnych na spotkanie w realnym świecie na jakiś szybki i namiętny sexik , żadna kobieta nie jest zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ege54t234
Adrian24 ty nieudaczniku zyciowy,ty scierko. Jakbym miała takiego syna jak ty,to bym wyrzekła sie go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetne na romans
ege - sorry ale ty pierdolisz bez sensu Artur - bo real i wirtual to dwa rozne swiaty. Rzadko sie pokrywaja. W realu od razu widzisz dana osobe i to wiele wyjasnia juz na wstepie. W wirtualu gra wyobrazni moze Cie wyprowadzic na manowce i wtedy starcie z realem bywa nieprzyjemne. Jak chcesz cos realnego to szukaj tego w realu. To zawsze lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×