Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna1967

Utrzymanek

Polecane posty

Gość chetna na romans
Uspokojcie sie dziewczyny. Swiat jest piekny. Starczy miejsca dla nas wszystkim. Dla tych co placa i dla tych co sobie kaza placic. Dla tych co maja za darmo i dla tych co chetnie za darmo dadza innym odrobine siebie. Naprawde dla wszystkich. Lena 6 i ninkalona - opiszcie swoj najpiekniesjszy dzien w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena6
moj najoiekniejszy dzen w zyciu jak zaplacilam 2000 zl za sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurny Zdzichu
do "Anna1967 " a czy w tej cenie 700 zl jest robienie minetki, anal i lizanie kakaowego oczka? bo jak nie to Baby u mnie promocja!!!! za 500 zl miesiecznie zlotosze ci zubra kilka razy dzienie i jako bonus wylize kakaowe oczko i zamieszam w betoniarce jak nikt dotychczas tego nie zrobil!!! co ty na to? tylko szybko bo oferta wazna do konca miesiaca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena6
moja sprawa i mój wybór ile i za co płacę - dlatego daruj sobie PODSZYWACZU żałosne wstawki w moim imieniu. zielona jesteś i pojęcia nie masz ani o życiu ani o tym co sama tu klecisz, zmykam stąd - szkoda mojego czasu by zawracać sobie głowę bełkotem na takim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena6
ps. nie dotyczy to oczywiście wszystkich, chociażby autorki wątki Anny1967, czy chetnej na romans - patrząc po wcześniejszych wpisach, jeśli jakaś rozsądna koleżanka chciałaby np. wymienić się swoimi doświadczeniami zapraszam na maila: lena_62@o2.pl, bo tutaj jestem ostatni raz! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninkalona
lena6 idiotka,ktora mysli,ze wie o zyciu wszystko,bo za posuwanie jej płaci jakiemus facetowi bez ambicji,zwykłęj scierce meskeij :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurny Zdzichu
ponawiam oferte i super rabat....499 zlotych polskich...jako bonus dokladam pissing albo scatch..co ty na to Anna1967?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
no i po co sie klocicie dziewczyny. kazdy wydaje kase na co chce. kolego z postu powyzej- autorka nic nie pisala , ze lubi masochistow , ktorym trzeba ostro przywalic i zmieszac ich z blotem.. Idz moze na erotyczny tam predzej znajdziesz panie ktore chetnie na ciebie naszczaja, opluja i co tylko zechcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurny Zdzichu
"chetna na romans" wiem o tym, ale apetyt rosnie w miare jedzenia i pomyslalem, ze moze potrzeuje troche wiecej skoro placi za seks..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurny Zdzichu
a czy to nie forma masochizmu placic za seks i byc pentrowana dopochwowo bez uczucia do partnera???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninkalona
jurny Zdzichu--akurat w seksie nie chodzi zbytnio o uczucie,tylko o pozadanie. Masochizmem jest :-) byc posuwaną bez tego pożądania w oczach ze str.partnera posuwającego . Posuwajacy widzi posuwaną ubrana w mamonę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
jurny - ja pisalam o twoim masochizmie a nie autorki. Autorka ani slowem nie wspominala o tym, ze ma ochote na ciebie nasikac czy cie przypalac goracym zelazem. To ty wystapiles z taklimi propozycjami. Kazdy ocenia wedlug siebie. ninkalona - czy mozesz dokladniej opisac ten swoj opis masochizmu. Jest bardzo ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetoo
ludzie przecież czytaliście, że utrzymanek odszedł od niej. Ciekawe czy już ma następcę i dlaczego odszedł? Jestem przekonany, że następca będzie to robił za darmo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
Dlaczego przekrecasz tekst? Bo tobie by tak pasowalo? To z ciebie za czlowiek? Wcale nie napisala , ze odszedl tylko ze sie rozsatali. Rownie dobrze ona mogla podziekowac jemu. 15:51 [zgłoś do usunięcia] autorka topiku, Anna1967 Rozstaliśmy się dziś w zgodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogarekontek
chętna na romans :-) Ty tez jakas dziwaczka :-) nie dziwię sie,że szukasz chętnego na romans w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
a co Cie tak o to glowa boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladne i madre.
nie placa bo maja w dostatku za darmo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurny Zdzichu
"DANIELSONHP"....to chyba najglupsza wypowiedz w calej dyskusji!!! Sex nie powinien byc nigdy usluga tylko darem z milosci, dowodem uczuc. Chciales pokazac swoja niebianska tolerancje a pokazales tylko jakim jestes prostakiem. Jezeli chodzi o autorke to stalo sie tak jak zawsze dzieje sie ze zwiazkami, ktore powstaja nie na bazie uczuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetoo
Poznałem w poprawczaku fajnego zioma, który się specjalizował w pukania starszych pań za kasiorkę, a przy okazji wystawiał ich wille kolegom od włamów. Kolo miał fajne bajerki, że jest sportowcem-olimpijczykiem albo że ma indywidualny tok studiów i osiąga mega-wysokie wyniki w nauce, niestety źli giertychowcy zabrali mu stypendium za organizowanie kampanii przeciw homofobii itd. a tak naprawdę to nawet zawodówki nie ukończył, bo w dzieciństwie tylko chlał, kirał klej i chodził na dziesiony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
Takich przeciez wszedzie pelno i wcale nie trzeba do tego romansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tam u Ciebie autorko
Napisz co nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka topiku, Ann1967
Sypiam teraz z chłopakiem, który ma 21 lat. Nie jest on moim utrzymankiem, nie rozmawialiśmy jeszcze o tym czy potrzebne są mu pieniądze. Jeżeli będzie potrzebował, to chętnie mu pomogę. Jeżeli nie, to jeszcze lepiej, będzie ze mną sypiał za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka topiku, Ann1967
chyba bede mu musiala zaplacic bo moje stare i obwisle cielsko i wielkie cipsko moze nie jest dla niego za bardzo atrakcyjne a na widok pieniedzy bedzie na mnie mial ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka topiku, Ann1967
Podszyw powyżej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
Dzien dobry Autorko. Ciesze sie ze zyjesz i ze Ci sie uklada, pomimo krakania otoczenia. Tak trzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewrf2w4r
autorka topiku, Ann1967 baju baju :-) fantazje to ty stara masz od samego załozenia tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd mi za takie kobiety
bardziej szanuję prostytutkę niż kobietę która płaci za sex to najbardziej żałosna rzecz. sex jest wszędzie dostępny. trzeba być albo pasztetem albo niespełna rozumu żeby za to płącić !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
i ta niechec odnosi sie tylko do placacych kobiet? A co z placacymi za seks mezczyznami? Ci sa wedlug ciebie lepsi? no to gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strejlał
" A co z placacymi za seks mezczyznami? Ci sa wedlug ciebie lepsi?" Ci są usprawiedliwieni, bo kobiety to urodzone prostytutki. Każda dupą coś chce ugrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
Twoj swiat musi byc bardzo smutny i nudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×