Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna1967

Utrzymanek

Polecane posty

Gość stary wredny skorpion
może i przypadek nie mam podstaw aby tobie nie wierzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
Skorpion - wyglada na to ze zostalismy sami na topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary wredny skorpion
no cóż , widocznie nie wszystkim odpowiada nasze towarzystwo a może są inne powody ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
To polej tej nalewki. Jutro znowu tydzien pracy sie zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary wredny skorpion
o ile pamiętam to wisniowka , chcesz powiedzieć że topimy smutki w butelce ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
Nie w butelce tylko w alkoholu. Ale smutki potrafia plywac wiec nie wiem jak to bedzie. Wisniowka to wspaniala rzecz. A Twoja druga polowka nie bedzie miala nic przeciwko ze tak oddajesz cenne procenty obcym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary wredny skorpion
ja sporo rozdałem i jeszcze sporo mam a co twój facet na to że ktoś chce cię procentami raczyc ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
Jam Ci wolna jak ptak. "Ja spiewam tak jako ten ptak Co spiewa w gestym lesie Nagroda moja wolny szlak I piesn co z piersi rwie sie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary wredny skorpion
widzę że ty romantyczka jesteś i jeśli dobrze rozumiem nic komu do tego kto cię alkoholem czestuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klucz
Szukam sponsorki. Witam . Mam 20 lat , uczę się w Bielsku - Białej . Jestem przystojnym chłopakiem o wysportowanej sylwetce, niebieskich oczach i wzroście 192 cm . Oferuje spotkania ,rozmowę a tak ze spełnienie wszystkich zachcianek w miarę możliwości , wiek dla mnie nie ma znaczenia . Oczekuje za to tylko niewielkiej pomocy finansowej. Kontakt : lejzer87@gmail.com czekam na odpowiedzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klucz
Szukam sponsorki. Witam . Mam 20 lat , uczę się w Bielsku - Białej . Jestem przystojnym chłopakiem o wysportowanej sylwetce, niebieskich oczach i wzroście 192 cm . Oferuje spotkania ,rozmowę a tak ze spełnienie wszystkich zachcianek w miarę możliwości , wiek dla mnie nie ma znaczenia . Oczekuje za to tylko niewielkiej pomocy finansowej. Kontakt : lejzer87@gmail.com czekam na odpowiedzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasarema
Szukam sponsorki. Witam . Mam 20 lat , uczę się w Bielsku - Białej . Jestem przystojnym chłopakiem o wysportowanej sylwetce, niebieskich oczach i wzroście 192 cm . Oferuje spotkania ,rozmowę a tak ze spełnienie wszystkich zachcianek w miarę możliwości , wiek dla mnie nie ma znaczenia . Oczekuje za to tylko niewielkiej pomocy finansowej. Kontakt : lejzer87@gmail.com czekam na odpowiedzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co robi obecnie autorka anka1967. Na pewno ktoś ją posuwa ale kto i ile ma lat. Ciekawe jak jej syn reaguje bo już ma 17 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie jestem brunetem o brązowych oczach, służę panią, które potrzebują chwili odprężenia ukojenia przeniesienia się w inny wymiar... poprzez sztukę magiczną relację interpersonalną, jesteś ciekawa co mam na myśli zapraszam serdecznie bronzeeyess@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do R O B O T Y C W E L E a nie szukacie sponsorek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałbym poznać kobiete w realnym świecie, mam 20 lat i jestem z lubelskiego, mam 175cm wzrostu blond włosy i szczupłą budowe ciała, jestem duszą artystyczną, jestem współczesnym romantykiem, potrafie rozmawiać na wyższym poziomie, jestem dojrzały emocjonalnie, jestem szarmancki i delikatny. zostawie swoje dane do kontaktu pisz na poczte, poczta tomaszdawid29@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żigolooo
Witam, Jestem wysokim szczupłym brunetem o brązowych oczach, inteligentny, spontaniczny z wybujałą wyobraźnią. Szukam sponsorki w każdym wieku, w zamian oferuję spełnienia każdej Twojej erotycznej fantazji i nie tylko. Zainteresowane Panie proszę o kontakt, krzysiek_29@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopcy tu jest dział dla osob po 30 a takie osoby sa jeszcze atrakcyjne i sex mogą sobie znalezc jeszcze za darmo. Przejdzie do działu gdzie siedzą kobiety o wiele starsze takie około 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasz1234
Witajcie drogie Panie :] Tak sobie czytam wasze opinie na temat sponsoringu i zauważam, że świat w tym kierunku poszedł na przód. Kiedyś to, o czym piszecie w tej chwili było tematem tabu - czymś zupełnie nie do zaakceptowania w społeczeństwie. Jednak jedną rzecz muszę zdementować. Nie każdy facet szuka sponsorki do zaspokojenia podstawowych potrzeb. Mam 22 lat. Jestem naprawdę przystojny. Pracuję w firmie handlowej. Spełniam się w mojej pracy, jednak nie pozwala mi ona na spełnienie marzeń. Poświęciłem się jej do tego stopnia, że praktycznie zaniechałem kontaktu ze znajomymi i przyjaciółmi. W tej chwili praktycznie nie posiadam żadnego życia towarzyskiego. Dlatego też postanowiłem połączyć przyjemne z pożytecznym. Obecnie jestem w trakcie szukania kobiety, dzięki której będę mógł przynajmniej w pewnym stopniu spełnić marzenia, oraz uszczęśliwić tą kobietę. I nie jest tu mowa tylko i wyłącznie o sexie. Wspólne spotkania, wyjścia do kina, teatru, na koncerty. Długie rozmowy, o wszystkim i o niczym, romantyczne kolacje. Co z tego wyjdzie ? Tego jeszcze nie wiem. Dlatego uważam, że sponsoring nie jest niczym złym. Dwie osoby uszczęśliwiają się wzajemnie. Takie jest moje zdanie na ten temat :] Pozdrawiam. PS: Gdyby, któraś z Pań była zainteresowana kontaktem: lukasz.michalsky@gmail.com Pozdrawiam Lukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie panie wszystko zalezy od tego kto jak postrzega pewne sprawy. Dla jednych to cos nienormalnego a dla innych to unikniecie bolu rozczarowania klamstwa czy zdrady. Sam osobiscie wlasnie poszukuje sponsorki prawde mowiac nie wiem czego sie spodziewac ale czemu nie sprubowac uszczesliwic normalnej rozsadnej kobiety :) to jest czysty zdrowy uklad bez klams i rozczarowan. Modelem to moze i nie jestem ale wiele razy slyszalem ze jestem przystoinym i zabawnym brunetem :) michal432191@wp.pl zawsze dostepny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ciekawy temat. I nie rozumiem calej tej nagonki na kobiety ktore chca sobie kupic troche szczescia i czulosci. Tez jestem mlodym facetem i szukam kobiety ktora chciala by sobie kupic troche szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przystoiny brunet szuka pani ktora potrzebuje spedzic troche czasu na milych Spotkaniach oczywiscie tylko we dwoje :) oczywiscie wzamian za drobna pomoc finansowa. Mysle ze zadna z pan nie pozaluje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselnik7
Ciekawe co robi autorka tego tematu, kto i jak ją posuwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sydney888
Witam drogie Panie jestem 20 latkiem z Śląska szukam sponsorki wiek nie gra roli adres do kontaktu: sydney93@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutaxxx
Zasponsoruje mlodeg , zadbanego z delikatnym ciałkiem. Proszę pisać na malutaxxx@interia.pl . Odpisuje tylko na oferty, które mnie zainteresujśą ;) Województwo dowolne, mam firmę co ma oddziały w każdym większym mieście Polski, więc czesto jeżdze po całej Polsce. Buziak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek20
Witam mam 20 lat i szukam sponsorki. Jestem z Podkarpacia piotrek.deff@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek20
Witam mam 20 lat i jestem zainteresowany ogłoszeniem sponsorskim. Tak jak juz napisałem mam 20 lat jestem wysportowany,dobrze zbudowany, miły, sympatyczny, godny zaufania, dyskretny. Mam 177cm Podkarpacie. piotrek.deff@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łodzianin30lat
Jesli jakas kobieta jest zainteresowana taką znajomoscią zapraszam do kontaktu: 501361592 Nic na siłę,ale jesli obydwoje będziemy mieli na to ochotę,czemu nie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pod latarnie d****i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×