Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna1967

Utrzymanek

Polecane posty

Gość Nattalia
Co Twój syn na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna1967
Nattalia: Syn wieść o tym, że mam młodszego faceta przyjął spokojnie. Bez entuzjazmu, ale i bez wrogości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna1967
Nie, syn nie wie o sponsoringu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna1967
Nie powiem synowi, bo to nie jego sprawa. Mój kochanek pochodzi z biednej rodziny i dlatego nie ma pieniędzy, więc mojemu synowi nie grozi, że będzie musiał na studiach być czyimkolwiek utrzymankiem. Weekend zapowiada się miło, mój kochanek do mnie wpada na całą sobotę i niedzielę :) Z góry uprzedzę Twoje pytanie: syna w domu nie będzie, jestem po rozwodzie i weekendy spędza on ze swoim ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666666666666666666666666666666
Anna1967--durna,stara babo :-) To,ze ktos pochodzi z zamoznej rodziny nie oznacza,ze nie moze parać ssię prostytucją. Bardzo wiele osób pochodzacych z bogatych rodzin zarabia sprzedajac usługi erotyczne,bo to żadna praca,a kasa z niej jest dosc dobra,a nawet b.dobra często. Taki człowiek wychowany w dostatku czesto nie wie co to noremalna praca,więc idzie na łatwiznę. Zauwaz,ze wśród kryminalistów róznej maści wiel e osób pochodzi z bogatych rodzin,ba ,nawet z szanowanych rodzin,więc nie badz pewna,ze twój syn nei dowie sie kiedys,ze jego mama w wieku lat utrzymywaloa letniego fabceta który był zwykła dziwką meską. W ogóle nie wiem dlaczego bronisz tak swojego postępowania. Tobie nie mozna zazdroscic,ani nawet ganic. Tobie nalezy wspołczuc. Nie wiem co o tym temacie ogóllnie sądzic,bo jakoś nie mogę pojąc czy to prowokacja,czy nie.Wiem,ze istnieją atkei kobiety które płacą za seks,za czułosci,za towarazystwo,ale to nie tyle ,ze kobiety "sukcesu"nie mające czasu na jakies romanse,ale toi sakobiety które maja kłopoty emocjonalne.Radziłabym Ci udac sie do psychologa..Myślę,ze miłość syna takze kupujesz pieniedzmi.Gdyby ich zabrakło,syn przestałby cie szanowac.A temu twojemu utrzymankowi tylko zyczyc aby jego przyszła dziewczyna,zona dowiedziała sie jaką to szmata był.Jakim leniem smierdzacym .Wspołczuje wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna1967
Szkoda, że tak surowo mnie osądzasz. Na szczęście nie przejmuję się tym :) Weekend z kochankiem był bardzo przyjemny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co Ci daje pisanie tu o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna1967
Jest pewne tabu dotyczące związków dojrzałych kobiet z młodszymi mężczyznami. Pisanie tego na forum pomaga to tabu przełamywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie bylo w weekend?
Byl poczatek miesiaca i pewne placilas mu kieszonkowe idiotko ;) Dlatego tak sie staral w ten weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co Cie to obchodzi
to jej sprawa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666666666666666666666666666666
Anna1967--:-) głupia ,stara babo :-) nie nazywaj kurwy męskiej kochankiem,bo obrazasz osoby które są kochankami.Na miano kochanka trzeba zasłużyc.. A poza tym,jak sie nie przejmujesz tym co ktos mysli o tobie 43 letniej sponsorce płacacej 23 letniemu smieciowi za seks i towarzystwo,to po co o tym piszesz i w ogole po co dyskutujesz. Z kolezanką,przyjaciółka porozmawiaj na ten temat.Tylko,ze ty chyba tez płącisz kolezankom za towarzystwo. Czy w ogole ktos chce z toba byc bez twoich pieniedzy. Juz wspomniałam,chyba nawet ten 15 letni syn szanuje cie tylko ze wzgledu na to,ze masz kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666666666666666666666666666666
Anna1967--Piszesz,ze jest pewne tabu dotyczace zwiazkow dojrzałej kobiety a młodym mężczyznom.Zgadzam sie,ale jezeli starsza kobieta jest sponsorką to nie mozna tego nazwac zwiazkiem.To po prostu układ sponsorowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna1967
fajnie bylo w weekend?: Owszem, w sobotę dałam mu pieniądze. Ale nie dlatego było tak miło, on zawsze się stara :) 666666666666666666666666666666: Nie wiem, dlaczego mam go nie nazywać kochankiem. Sypiamy ze sobą, więc chyba mogę go tak nazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxana446
przykre że nie stać cie na normalnego kochanka tylko musisz płacic za sex !!!!!!!!! To strasznie upokarzające. Ja zawsze chciałam miec korzyści ze związku (czy luxnej znajomosci) ale... sprawa indywidualna. dla mnie byłoby to straszne upokorzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna1967
To nie jest upokarzające. Jest bardzo wygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka......
A jakie masz nietypowe wymagania :) za normalny sex kobieta nie placi, a wrecz przeciwnie ona ma pewne korzysci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna1967
Nie mam żadnych nietypowych wymagań. Po prostu mój kochanek sprawia, że czuję się cudownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frtgy6
Ufarbuj loniaki, bo pewnie masz siwe w tym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna1967
Dziękuję za radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmpatycznySzukaSponsorki
Mam 22 lata jestem wysokim i szczupłym, ciemnym blondynem o brązowych oczach. Szukam sponsorki z okolic Włocławka/Torunia, ponieważ jestem w trudnej sytuacji finansowej. Wiek nie gra roli i wygląd też nie ma znaczenia. Czekam na propozycje - zainteresowanym wyślę zdjęcia. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo Anna
ciesze się że jest Ci z nim dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna1967
:) Jesteśmy dwojgiem dorosłych ludzi, którzy potrafią wzajemnie czerpać przyjemność z takiego związku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zauważyłem temat i chciałem się wtrącic. otóż jestem mężczyzną z Poznania (studentem) i własnie poszukuje pani sponsor. Jestem miłym wysokim brunetem. czekam na odpowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Anny...
masz moze jakas glupia kolezanke? taka glupia jak TY, student powyzej szuka spansorki! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna1967
Wiele moich koleżanek też ma młodszych kochanków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytujtr5uht
Anna1967 kochanek młodszy to co innego.Ty nei masz kochanka,tylko utrzymanka z którym uprawiasz seks i płacisz mu za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna1967
Pomagają im finansowo, a czasem nawet ich kochankowie mieszkają u nich w domu i moje koleżanki ponoszą pełne koszty ich utrzymania. Ja z moim przynajmniej gram w otwarte karty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altaaaaaaa
Anna1967 no to masz takei same kolezanki dep\bilki,jak ty idiotka ;-) szkoda mi was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna1967
Ale taki związek jest bardzo przyjemny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody92
Ania1967 a może masz jeszcze chętne kolezanki na młodego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×