Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna1967

Utrzymanek

Polecane posty

Gość olkapotolka
chetne..--E tam,te kobiety które płacą za seks nie musząbyć pasztetami.One po prostu płacą za coś czego od swoich lub innych facetow nie moga dostacnp.nie kazdy facet zrobi kobiecie minete i to długo i dokładnie jezykiem w srodku cipki. A moze te kobiety lubia walnac w ryja lub w co inne faceta z ktorym uprwiaja seks.Przeciez swojego nie bedzie biła czy prawdziwego kochanka nie bedzie biła.Takze na swojego czy kochanka nie bedzie sikała i lała mu w gebe.Od tego sa kurwy czy to damskie czy meskie ,ale ci ludzie-rzeczy od tego sa. Współczuć mozna tylko ,ze takei kobiety płacanie tylko za seks,ale takze za towarzystwo. ja jakbym wzieła takeigo meskiego kurwiszona,to bym go tylko do seksu wykorzystała,zapłaciła,spluneła na niego i wywaliła za drzwi a nie chodziła z nim jeszcze gdzies i dyskutowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolero
pasztety czy nie , widac jednak sa na nie amatorzy bo przeci9ez gdyby to byly takie pasztety jak piszesz to tym facetom by przy nich nie stanelo. No chyba , ze do tego trzeba miec jakis specialny talent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolero
no wlasnie , jak oni to robia ze im staje do pasztetow... wiagra tu chyba nie pomaga to musza byc checi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkapotolkaaa
Bolero :-) chec jest i to najgłowniejsza...do kasy :-) a wiagra to tabletki o mocym działaniu,wiec nawet jak męzczyzna nie ma w ogole checi na seks,to tabletki spowodują erekcje i utrzymaja ją przez dłuzszy czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boleroooo
kto mi zablokowal nick i po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkapotolkaaa
Lubiący Cię pomarańczo :-) no wybacz :-) aby facet pracował jako kurwa meska niestety musi jechac na dopalaczu ;-) Przy mnie taki kurwiszon meski musiałby zazywac wiagre,nei ze wzgl.na ma szpetote :-) ale przez to,ze musiałby byc do mojej dyspozycji w kazdej chwili.Nie po to bym wydała kase aby nic z faceta nie miec;-) A uboczne skutki:-) na pewno sa jak przy kazdych lekach. Na serio-to słyszałam,ze nie kazdy moze wiagry zazywac,bo cos moze sie z sercem stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkapotolkaaa
Mnie tez ktos zablokował nick i musiałam dodac 2 a na koncu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkapotolkaaa
Lubiący Cię pomarańczo :-) w tym temacie nie piszemuy o zwykłych,młodych mezczyznach spotykajacych sie ze starszymi kobietami,ale o kurwach meskich którzy za pieniadze posuwaja stersze kobiety. Związek kochankow rózni sie od układu sponsorka-utrzymanek.No chyba,ze sie myle,bo ja np.płacac wymagałabym i nawet byłabym chamska :-) i wymagałabym ponad miarę :-) nawet jakbym nie miała ochoty,to i tak bym takiej kurwie meskiej dała popalic aby wiedział za co kase dostaje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Aamelia
Dlaczego ich tak nienawidzisz? /Tych meskich kurew/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkapotolkaaa
:-) ja nie nienawidze kurew meskich :-) ja nimi gardze i sie z takich idiotów nabijam. I żal mi pan które korzystaja z tych meskich dziwek. Facet powinien miec jaja,jak mu kasy brakuje to zaksac rękawy i dązyc do celu a,el nie zarabiając seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkapotolkaaa
Lubiący Cię pomarańczo--wiem jakbym sie zachowała :-) bo dla mnei kurwa meska nic nie jest warta. A tak ogolnie,na serio,to czy chcielibyscie aby wasi synowie posuwali stare baby dla kasy,bo ja nie.Juz bym wolała aby moj syn cos ukradł niz został kurwa meską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Aamelia
To samo mozna powiedziec o kobietach.... Ale skoro takie uklady sa to znaczy , ze jest na nie zapotrzebowanie. Jest popyt- jest podaz. I chyba nie sa szkodliwi dla otoczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkapotolkaaa
Lubiący Cię pomarańczo--Jakie wyjscie :-) zabrac sie do pracy,dla mezczyzn pracy jest wiele,tylko trzeba chciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Aamelia
Ludzie w wiekszosci nie sa masochistami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkapotolkaaa
Lubiący Cię pomarańczo--:-) cwaniakow nie brakue,bo trafiaja na takie głupie baby :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkapotolkaaa
Lubiący Cię pomarańczo--wybacz :-)ale ja bym wolała sie swiecą do konca zycia posuwac, jakbym miała taką namiastkęzczescia sobie kupic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkapotolkaaa
Lubiący Cię pomarańczo--:-) ale po co kupowac sobie seks,towarzytwo jak mozna miec to za darmo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×