Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna1967

Utrzymanek

Polecane posty

Gość Anna1967
Spędzamy właśnie bardzo miły weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile cie
ten weekend finansowo kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna1967
Weekend? Cały miesiąc kosztuje mnie 700 zł :] Bez jakichkolwiek dopłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochocho
Anna1967 spedzasz z nim weekend i jestes przed komputerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna1967
Musiałam na chwilę wejść, bo dostałam telefon od koleżanki z pracy, żeby jej coś szybko wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamannnnnn
Anna1967 ta,musiałas wejsc o godz 16:34;22:46 i dzisiaj o 11:27 ;-) A niby co takiego waznego kolezanka ci przekazała,ze musiałas wejsc na kafe;-) Nawet jakbys musiała wejsc do kompa,to majac przy sobie młodego ogiera nie wchodziłabys na bzdurne portale :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna1967
Miałam do załatwienia przez internet sprawy służbowe, dlatego w ten weekend trzy razy wchodziłam do internetu. A teraz piszę, bo mój kochanek już pojechał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gromowładnyyyy
Anna1967 nie kochanek,tylko utrzymanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna1967
Sypiamy ze sobą, więc kochanek. A że utrzymanek, to swoją drogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za duzo kasy
masz skoro wydajesz na kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakisaki
:-) a co to jest 700 ł na m-c :-) Ten utrzymanek to nie dosc,ze scierka,to jeszcze mało wartosciowa :-) A stara baba która ta scierkę utrzymuje to nie dosc,ze frajerka,to do tego niezbyt majętna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna1967
Niecałe 5000 zł netto zarabiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na Twoim miejscu
wolalabym oficjalna meska prostytutke z oplata od uslugi uiszczana na biezaco. Ale kazdy zyje jak chce ikazdy ma do tego prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna1967
Byłoby to dużo bardziej kosztowne. Teraz płacę 700 zł miesięcznie i mam kochanka na KAŻDE wezwanie :) Męska prostytutka bierze 100 zł za godzinę (w weekend 200 zł), a za noc koło 500 zł. Ja z moim kochankiem spędzam każdy weekend, prócz tego zwykle 2 razy w tygodniu się widujemy. Więc wychodzi dużo taniej :) Poza tym, z moim obecnym kochankiem znamy się dobrze, lubimy się, nie tylko uprawiamy seks, ale i rozmawiamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ansadansa
Anna1967 nadal ciebie nie rozumiem.Z czego ty sie cieszysz. Przeciez to smutne.Nie tyle,ze płacisz mu za seks,ale za towarzystwo. Gdybym ja była na twoim miejscu,to po kazdorazowym spotkaniu z płatnym dotrzymywaczem towarzyskim i ruchaczem wpadałabym w depresje. I nadal uwazam,ze nie powinnaś nazywać utrzymanka kochankiem,bo mimo,ze kochanek to osoba z która uprawia sie seks to jednak z kochankiem,prawdziwym,nie opłacanym ,romans jest bardziej subtelny. Piszesz,ze lubicie sie.Przestan mu płącic,to zoabczysz jak on cie lubi:-) Nigdy nie zroumiem jak mozna pąłcic za cos,co mzona miec za darmo. I cos mi sie wydaje,ze jednak to co opisujesz to kłąmstwo.Po prostu spotykasz sie z młodszym i tyle,ale nie płacisz mu,a tutaj podsycasz atmosfere :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna1967
Ja jednak uważam, że kochanek to mężczyzna, z którym się sypia :) I to, co piszę, to nie kłamstwo :) Płacę mu, ale obydwojgu nam to odpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1967
Ktoś się podszywa. Cóż, muszę zmienić nick skoro się zarejestrował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna 1967
Lubię jak chłopak liże mi rowa i kakaowe oczko, a ja łykam jego nektar :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1967
Ja piszę od teraz pod pseudonimem "Anka1967"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolero
To wszystko co piszesz jest dla mnie takie obce ale nie potepiam Cie za to. Napisz mi czy jestes pewna tych cen prostytutek ? Czy to mozliwe aby mezczyzni w tym zawodzie az tak dobrze zarabiali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1967
Znowu zmieniam nick, ktoś i tym razem się podszywa. Bolero: tak, takie są autentyczne ceny, wiem bo parę razy korzystałam z usług męskich prostytutek, zanim poznałam mojego obecnego kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolero
Tymi cenami to mnie zaskoczylas. Jesli to prawda to dla wielu jest to kokosowy interes. A chetne tez pewnie sie znajda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetne..
sie znajda?? ha, ha, nienormalne pasztety,na ktore normalny mezczyzna nawet nie spojzy, tylko takie musza placic za sex...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×