Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hahahhahahahahhahahaha

Obczajcie to, ja dziś płakałam cały dzień ze śmiechu czytając tego bloga!!!

Polecane posty

Mamo agatki, planuję rzucić po ślubie - czyli w 2012, także na pewno rzucę kilka lat przed tym, jak zdecyduję się starać o dziecko. O to się nie martw ;-) junk foodów nie jem, z alkoholem nie przesadzam - muszę mieć coś niezdrowego z tego życia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artefakcie -jasne, karmazynowy szugar zawsze zwarty i gotowy :classic_cool: ale za jakieś 15 minut spadam, będziemy z narzeczonym oglądać film ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzycielka toś się popisała, że szok, przyszła matka :> nie wypada:). A do tego kogoś kto mnie brzydko obraża niech się nie stara, topik jak topik już pisałam nie jest prywatny:) i nie wiem czy ja go zaśmiecam a co tam Agatka, 12 maj 2010 ❤️ Aniołek, kwiecień 2009 (*) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:44 [zgłoś do usunięcia] kurwa, a wy sie dalej dzięki za uznanie . A tej mamy agatki to sie czytac nie da, do wyrzygania a nie czytaj kto Ci każe!:) cóż za słownictwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może w przyszłości:> nikt nikomu nie słodzi, zachowujemy resztki kultury w porozumiewaniu się:) szkoda, że malinowy już poszedł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co fakt to fakt:) ale jak widzę, Ty wolisz jak się kłócą i wyzywają, ja nie, mimo, że moje zdanie różni się od innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenujace
sugar kane cygary jarasz a kłocic sie bedziesz o zdrowe i madre wychowanie dzieci , pokażesz dziecku w przyszlości zdjecia jak mama faje pali i co ??? za cole po pysku dasz a za cygara w dupe ucalujesz i powiesz pamietaj przed zrobieniem sobie dzieciaka rzuć cygary ha ha ha ha ładnie musi ci z pyska jechac a zabki do białej sukni beda slicznie żółciutko w 2012 roku wygladć bła ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artefakt ale teraz mnie sugar poucza a sama wzorem nie jest:) no ale ja tam się kłócić nie lubię. Mi sugar też wciskała zdania, których nie powiedziałam i czego bym nie zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mama jara fajki
do dzis, z przerwa na czas ciąży, i nie czuje sie zaniedbana z tego powodu, wrecz przeciwnie, mama mnie wychowala dobrze i mam z nia dobre stosunki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenujace
nie ona da swojemu dziecku przkład jak mozna zyc w mlodosci hulaj dusza piekła niem a potem jak dziecko ma przyjsc to nagle świetojebliwa mama sie zrobi eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupi ten co głupio robi więc słownictwo i jak się wyrażasz mówi coś O tobie, a co Ty o mnie wiesz? Umiesz tylko przeklinać i wyzywać od mamusiek? Artefakt- no chyba że tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenujace
nie no jak przyjdzie dziecko na świat to sie zrobi świetojebliwa bo nałogi sa ok a fast fod cola i malowanie paznokci od czasu do czasu są be hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja mama też paliła i pali, też z przerwą na okres ciąży i też mnie dobrze wychowała, ale może nie pouczała innych jak wychowywać dzieci zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×