Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hahahhahahahahhahahaha

Obczajcie to, ja dziś płakałam cały dzień ze śmiechu czytając tego bloga!!!

Polecane posty

Gość klon sie boi zony
i tesciowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredzioszek - wybrała sobie godną następczynie, czego chcesz? One dwie razem to jak pół mózgu Rutowicz :D Monia, a może Ty jesteś tym lachonem z bloga? I jesteś tak głupia żeby Ci do ciuchów pasowało? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a skąd wiesz zaglądałeś/aś mi do głowy??? a moze do d**y mojej też??? jaki mam kolor gówna??? a śmierdzi???" wystarczy przeczytać Twoje wypociny którymi nas raczysz na forum :O to naprawde nie wymaga trepanacji czaszki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredziioszek i inne mendy z tego topiku jesteście beznadziejni, jak jesteście tacy wporzo to napiszcie wiadomość na nk tej dziewczynie ze swojego konta, niech też wie kim jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aqdas
A gdzie sa te zdjecia z nk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Monia, a może Ty jesteś tym lachonem z bloga? I jesteś tak głupia żeby Ci do ciuchów pasowało? " seerena >> leże i płacze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet połowa mózgu Joli Rutowicz jest sto razy większa niż wasze mózgi wszystkie razem wzięte do gara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seerena- jola rutowicz przy Tobie błyszczy:) poza tym wczoraj nie czytałam wypowiedzi moni, a dziś na nią jedziecie niech się broni dziewczyna, co Wy tylko możecie atakować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia - długo myślałaś nad tą ciętą ripostą? Czy może masz skopiowane w wordzie i przeglądasz co by tu wkleić żeby pasowało :D [obstawiam to drugie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sugar --> ja zacząłem od 27 strony. Z zasady nie robię niczego co mogłoby mi poważnie zaszkodzić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj jechałam po nich bardziej bo mi na ortografie zwracały uwage... jeszcze żeby były w tym kompetentne to pół biedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aqdas
UUUUUUU zdjęcie usunięte :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdziele, mama jej pracuje w ,,ciuchexe,, w lumpie takie ladne :-P LACHY WYRWALA; czy ona sie nie widzi ,sucha jak decha,a kumpela za to jak beczulka miodu taka slodka:-P BLOG DO USUNIECIA ZGLOSIC ZDEMORALIZUJE NORMALNE MLODE LASKI:D :D :D ****DZIEWCZYNY PROSZE WAS NIE WZORUJCIE SIE NA TEJ PANNIE JAK SIE UBIERA; PLAKAC SIE CHCE; WOLE MIEC DWA UBRANIA** ;ALE KONKRETNE A NIE WORKI CIUCHOW DO SPALENIA:-) przykre ze sie sama nie widzi ,mimo ze zdjecia swoje ma:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś jedna pomarańcza groziła, że przejedzie mnie samochodem. Dziwne. Dotąd zawsze żyłem w przeświadczeniu, że wszyscy mnie lubią :classic_cool: :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Monia - długo myślałaś nad tą ciętą ripostą? Czy może masz skopiowane w wordzie i przeglądasz co by tu wkleić żeby pasowało" nie kretynko- ja jestem w pracy i czasami odbieram telefon ze zgłoszeniami jak takowe wynikły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniamonte - zachowaj te grafomańskie wynurzenia dla siebie i sobie podobnych. Ani to mądre, ani śmieszne :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kiedyś jedna pomarańcza groziła, że przejedzie mnie samochodem. Dziwne. Dotąd zawsze żyłem w przeświadczeniu, że wszyscy mnie lubią" żyłaś całe zycie w błędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jak można rozjechać ciężarówką czyjegoś nicka. To technicznie trudne, nawet dla pomarańczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie usunięte, skopiuj link i usuń w nim spację :D Monia - a móżdżek Ci się nie przegrzewa przypadkiem od tak ciężkiej umysłowej pracy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×