Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hahahhahahahahhahahaha

Obczajcie to, ja dziś płakałam cały dzień ze śmiechu czytając tego bloga!!!

Polecane posty

ehh moja ma 4 miesiące i karmię mlekiem jabłkiem i marchewką ku uciesze sugar:) A ślepy koń to taki co ma klapki na oczach i nic nie widzi, czyt. zawężony horyzont. Jak sugar- się upiera że coś powiedziałam itd:) tłumaczyc dalej? A ty jak wyzwałaś mnie od pieprzniętych to znaczy inteligentna jesteś- no chyba sugar inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Do reszty -Każdy się ubiera jak chce, wyznaje co chce, z każdego byście się pośmiali, ten gruby ten chudy, ten koślawy...." oj wypraszam sobie, nie nabijam sie z wad wrodzonych i rzeczy na które ludzie nie maja wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni chodzi o jej motto,przeczytajcie na stronie:) więc po co piszecie, że ma się zmieniać, że ma przyjmować słowa krytyki od sugar np? Znawczyni wszystkiego?:) Wredzioszek- to przestancie się czepiać tamtego topicu o jedzeniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc co za różnica co sobie między sobą piszemy?? różnica bo mnie denerwuje takie obrabianie dupska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia - jakie dziecko do cholery :-D ? Mamuśka - skończ już, proszę. Nic nowego nie wnosisz. Agatka czeka na startą marchewkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"różnica bo mnie denerwuje takie obrabianie dupska" buhaha :D:D:D😭 :D a co mnie obchodzi co Cię denerwuje ?? :D nastąpi obraza majestatu :D:D?? pogrążasz się :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, "dajcie innym żyć jak chcą" :-D To się nie czepiaj, że palę hipokrytko :-O Widzę, że wyznajesz zasadę: "od mojego życia wara, ale ja moge się wtryniać gdzie chcę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sugar_kane >> level 10 z logiki powiadasz :) kurcze normalnie zaszczyt ;) pytanie zasadnicze ile jest docelowych leveli :D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale durne kurwy z was ----> I tak jesteś twardzielem, skoro pękłeś psychicznie dopiero na 27 stronie tego topa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sugar- Ty się mnie czepiasz i to Ty wyciągnęłaś tamten topic na tym, zauważyłaś? Poza tym nie czepiam się Ciebie skończyłam o Twoim paleniu dyskusję wczoraj też nie zauważyłaś? A poza tym "jak kuba bogu tak bóg kubie":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzycielka 🌻 To kłótnia especially for you :-D Wredzioszek: no powiedzmy 13, cobyś nie osiadł (osiadła) na laurach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klon :) dobre moniamonte- wyjaśnij dziewczynom parę spraw ja zaraz muszę lecieć zajmować się Agatką jakby to sugar nazwała ale wrócę i poczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniamonte >> aleś Ty głupie dzieciątko jesteś :) pusto masz w główce oj pusto, mózg malutki jak orzeszek a gładki jak piłka do ping ponga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko.... siedzę w pracy i wyję ze śmiechu :D Po pierwsze z tej dennej znawczyni mody (chyba remizowej), a po drugie z niektórych osóbek na tym forum - jak to ktoś napisał wcześniej bebikodziur :D Sugar - pal na zdrowie, sama właśnie odpalam marblorasa, zabebikowana nie jestem, i nie planuję przez najbliższe 2-3 lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kuba bogu tak bóg kubańczykom. Ja przynajmniej się nie zarzekam, że moją zasadą jest "dajcie innym żyć jak chcą" :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd wiesz zaglądałeś/aś mi do głowy??? a moze do dupy mojej też??? jaki mam kolor gówna??? a śmierdzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'moniamonte- wyjaśnij dziewczynom parę spraw " Ty chyba żartujesz? :D gorszego zastępcy nie było :D sugar_kane >> w takim razie będę ciężko pracowac może pewnego dnia osiągne wymarzony 13 level :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×