Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hahahhahahahahhahahaha

Obczajcie to, ja dziś płakałam cały dzień ze śmiechu czytając tego bloga!!!

Polecane posty

Gość gość
Totalne bezguście :o figura niedługo będzie się zaliczać do anoreksji,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dam sie nabrać
Obczaiłam - faktycznie, zabawne. ALE FAKT, ŻE TAK TO PRZEŻYWACIE NAJLEPIEJ ŚWIADCZY ŻE JESTEŚCIE NIE LEPSZE, A WRĘCZ PRZECIWNIE-ONA PRZY TEJ CAŁEJ BEZNADZIEI NA POLSKIEJ WSI MA MARZENIA I ZAINTERESOWANIA< A WAS STAĆ TYLKO NA ŻAŁOSNĄ I NIKOMU NIEPOTRZEBNĄ "KRYTYKĘ"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"terapii mocnymi elektrowstrząsami" - widze że znasz to z doswiadczenia na własnej skórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha jeszcze jeden kwiatek znalazlam. monia chce dorobic i oferuje sie że bedzie myc ludziom glowy przeczytaj dokładnie wsza łonowa- to była ironia kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty mamuśka co się wtrącasz bez sensu? Napisz cos ciekawego a nie wtryniasz się z jakimiś wtórnymi uwagami :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dam się nabrać - krytyka jest konieczna, a jak widać na jej blogu to KONSTRUKTYWNA na nią nie działa! Moja babcia się ubiera z lepszym smakiem i klasą niż ta dziewczyna, na miłosć boską! Ma dobre warunki żeby cichy na nie fajnie wyglądały, jakby odpowiednio dobrała strój i makijaż to naprawdę by świetni wyglądała, ale ten blog jest po prostu parodią mody i wyżej nie podskoczy jak sobie nie da przegadać że ubiera się wieśniacko! Wczoraj ktoś wrzucił link do bloga dziewczyny przy kości, i jak Boga kocham to ta przy kości wygląda fantastycznie mimo nadwagi, potrafi się ubrać odpowiednio do figury i eksponując swoje walory, pomalować odpowiednio, a ta której temat jest tu poruszany nie ma pojęcia o modzie i stylu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśka - no to chyba jasne że idioci dostarczają mądrym powodów do śmiechu, a monia właśnie to robi i sprawia że całe forum ma niezły ubaw przez nią :D Śmiech to zdrowie w końcu, i zniweluje nam niecne skutki palenia papierosów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowy to jebany kutas który normalny nick ma TT29 i rucha wszystkie psy. Ty jebany skurwysynie pododawaj jeszcze tych moich niby wypowiedzi i powklejak sobie te niby wiadomości które dałes do usunięcia. Widać, ze u ciebie jest patologia w rodzinie ty jebany chujcu TT29 JEBANY CHUJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
co za poziom...az dla mnie za wysoki chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"monia właśnie to robi i sprawia że całe forum ma niezły ubaw przez nią" OJEJ NO I CO Z TEGO??? śmiejcie się na zdrowie, śmiejecie się ze wszystkiego i ze wszystkich to co mi tam zależy. Czy pisać mądrze czy głupio jeden chuj bo wy jesteście bezmózgowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniamonte myślałam, że
jesteś spoko, bo broniłaś tej dziewczyny z bloga, ale to co dalej wypisujesz jest żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jednym topiku był mój numer gg- informacja dla was- nie spuszczajcie się tam niepotrzebnie bo już nie mam tego numeru, a jak chcecie to się spuszczajcie i tak wam to nic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś spoko, bo broniłaś tej dziewczyny z bloga, ale to co dalej wypisujesz jest żałosne ale co jest żałośne??? to że odpowiadam na tym samym poziomie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia myślałam, że
nie, twój poziom jest znacznie gorszy, poza tym czepiasz sie bezpodstawnie wielu innych osób i dobrze o tym wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"monia popierdolona kurwa rucha się szmata z kim popadnie i wpierrdala kał z chodników" co mam na to odpisać??? Nie uzywaj nikczemny człowieku tychże obelrzywych słów??? no jasne że odpisze spierdalaj ty jebany pomarańczowy pedale TT29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czepiasz sie bezpodstawnie wielu innych osób i dobrze o tym wiesz" czepiam sie tylko tych co pieprzą bezsensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×